مو

چند سالی است که عمل کاشت مو به روی کار آمده و کارایی آن ثابت شده است اما در حال حاضر تبلیغ هایی در فضای مجازی به انتشار میرسند که کارآمد بودن این عمل را هم زیر سوال برده اند.به تازگی در فضای مجازی فیلمی در خصوص رشد مجدد مو با فرمول جادویی به انتشار رسیده که صحت داشتن و معتبر بودن آن تایید نشده است.

یک متخصص پوست و مو گفت: فرمول جنجالی رشد مجدد مو تقلبی است و پایه علمی ندارد، اگر اثرات جانبی بر پوست نداشته باشد از دست دادن پول حداقل ضرر این محلول است.

دکتر مهدی طباطایی اظهار داشت: فرمولی که  با عنوان محلول  رشد مجدد مو  تقلبی تبلیغ می شود پایه علمی ندارد.

این متخصص پوست و مو افزود: وجود چنین محلولی با اثرات ذکر شده در این کلیپ ویدئویی امکان پذیر نیست و احتمالا اثرات جانبی زیادی خواهد داشت.

وی تاکید کرد: حداقل ضرری که میتواند دامن مصرف کننده را بگیرد هزینه ای است که بابت طول مدت استفاده آن پرداخت می کنند.

مو

پیامی در کانال تلگرامی آخرین اخبار و حواشی بازیگران ایران با عنوان «پزشک ایرانی موفق به دستیابی فرمول جنجالی رشد مجدد مو شده، کلیپ بالا رو برای افرادی که ریزش مو دارن بفرستید تا همه بفهمن ایرانیا همه جا موفق ترین هستن» منتشر شده است که برخی بازیگران و هنرمندان، محبوبیت و شهرت خود را هزینه تبلیغات این محلول کرده اند و جالب این است که بسیاری از کانال های سرشناس و پربازدید کشور هم آن را براحتی فقط برای پول تبلیغ گسترش می دهند.

جالب ترین بخش این ماجرا این است که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز بدون توجه به اعتبار محلول به دست آمده آن را باراها تبلیغ کرده است.

منبع : دانا