طبیعت در اختیار ما عطرهای طبیعی فوق العاده ای نظیر وانیل ، دارچین ، شیرین بیان و ریحان و … قرار داده است که به جرات می توان گفت هیچ کدام از عطرهای مصنوعی قابل رقابت با آن ها نیستند.مطالعات دانشمندان نشان می دهد، تاثیر این عطرهای طبیعی بر جذابیت افراد و  افزایش میل جنسی به هیچ وجه قابل مقایسه با عطرهای مصنوعی موجود در بازار نیست.بنابراین اگر می خواهید بر شور جنسی همسرتان تاثیر بگذارید لازم نیست هزینه زیادی را صرف خرید عطرهای مصنوعی گران قیمت نمایید.کافی است عطرهای طبیعی را بشناسید و از آن ها استفاده نمایید.ما در این مطلب شما را با عطرهای طبیعی شگفت انگیز آشنا خواهیم کرد.

وانیل

برای قرنها، وانیل به عنوان یک عنصر درعطرهایچینی و فرانسوی استفاده شده است. از قرن هفدهم وانیل توسط پزشکان به عنوان یک اکسیر توصیه شده است که به ارتقای قدرت جنسی مردان کمک میکند. در سال ۱۸۹۸، در یک کتاب دکتر جان کینگ عصاره ی وانیل را برای “تحریک رغبت جنسی مذکر” توصیه نمود: تاثیرات مثبت وانیل به طور ویژه ای در میان مردان مسن ترقوی می باشد.وانیل یک داروی قوی برای افزایش میل جنسی است که همزمان باعث القای خوشی و لذت و آرامش میشود. بر طبق گفته ی دکتر کاریگ وارن از مرکز احساس بو و رایحه، “وانیلحس خوشبختیرا به طور کلی در تمام دنیا ایجاد میکند. از همه ی موادی که جزء مواد معطر دسته بندی میشوند، وانیل در تمام دنیا از همه محبوب تر می باشد”.

شیرین بیان سیاه

شاید بیش از هر بو و رایحه ی دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیشبرد سکسفرد مونثتاثیر میگذارد. در مطالعات دکتر آلن هیرش، قویترین ترکیبات رایحه ای برای زنان شیرین بیان و خیار بعلاوه مقدار بسیار زیادی و خوبی از شیرینی هایسنتیمیباشد. ترکیبی از پیراشکی و شیرین بیان می تواندتحریک جنسی مردان و زنان را افزایش میدهد. شیرین بیان ترکیب شده با بوی میوهکولامعجزه می کند!

دارچین

تقریبا همه ی افراد (حتی افراد شرور و کودن) موافق هستند که دارچین یکی ازخوشایندترینرایحه ها برروی زمین میباشد. در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچینی باعث افزایش جریان خون درآلت جنسیمذکر بیش از هر رایحه ی دیگری میشود. یک قطره ی کوچک از روغن دارچین را قبل از رابطه جنسیبر روی آلت جنسی (زنانه) بمالید… و سپس از ماتشکر نمایید.

کیک کدو تنبل

این یک تصادف نیست که کیک کدوتنبل حاوی وانیل و دارچین می باشد، از آنجا که هردوی آنها موادتقویت میلجنسیهستند. یک مطالعه نشان داد که ترکیبی از کدوتنبل و عطر سنبل جریان خون در آلت جنسی مردانه تا ۴۰ درصد و در آلت جنسی زنانه تا ۱۱ درصد افزایش میدهد. کیک کدوتنبل و پیراشکیجریان خوندر آلت جنسی مردانه را تا ۲۰ درصد افزایش میدهند.

نان آجیلی موزی

در مورد این بوی لذیذ چنین یافت شد که تقریبا تاثیریقدرتمنددر تحریک زنان به اندازه ی تحریک شیرین بیان و خیار دارد. آقایان، اگر واقعا خواستار این هستید که خانمها را از آن خود کنید، آنها را مجبور به خوردن یک شام بدون غذای اصلی نمایید- فقط یک سالاد خیار به عنواناشتها آوربه همراه یک نان آجیلی موزی تازه خوب پخته شده و زیاد برای دسر، دوباره شما قدردان ماخواهید بود.

مرکبات

خانم هاگوش کنید- یک مطالعه نشان داد که اگر شما بویی مانند گریپ فروت صورتی بدهید، مردها بطور خودکار فکر میکنند که شماجوانتراز آنچه به نظر میآید، هستید. در یک مطالعه، بوی پرتغال ۲۰ درصد از مردان را تحریک نمود. بنابراین آن بطری های روغن بدن مرکبات را برداریدو دست شوید.

ذرت بو داده

بوی گرم و شناور کره ای ذرت بوداده شور تا حدود ۱۰ درصد باعث افزایش تحریک درمردانمیشود. و چرا کسی خوردن ذرت بوداده را درکنارهمسر خود دوست نداشته باشد ؟

زنبق الواری

در یک مطالعه، این بوی شیرین، کمیاب و حساس باعث روشن شدن حس جنسی ۱۱ درصد مردانی شد که در معرض آن قرار گرفتند. دیگر گل ها که مشهور به داشتن تاثیر مواد تقویت غرایز جنسی هستند شامل گلبنفشه، ارکیده و شمعدانیمیباشند.

چوب صندل سفید

زمانیکه به عنوانروغن ماساژاستفاده میشود، این ماده ی خوشبوی چوبی روشن قسمتی از آداب مسائل جنسی اقوام تانتریک برای هزاران سال بوده است. چوب صندل سفید گفته میشود که نیروی دوم از هفت نیروی روانی (در یوگا) را شروع میکند وواکنش جنسییک فرد را بالا میبرد. گفته میشود که وجود چوب صندل سفید در اتاق خواب باعث القای ارگاسم های قویتر میشود.

عطر سنبل

گفته میشود که زنانزیادی درتاریخ بوده اند که از بوی عطر سنبل برای تحریک نمودن مردان خوداستفاده مینمودند. گفته میشود که عطر سنبل سببآرامشمردان و احساس جذاب بودنو نوازش شدن را به آنها میدهد.

گل یاس ( یاسمن )

دکتر کاریگ وارن ادعا میکند که گل یاس شهوانی ترین رایحه طبیعی میباشد. از این گل برای خواص رنگارنگی آن در کشورهای آسیایی استفاده شده است که به عهد باستان باز میگردد. این گل سفید و حساس دارای ترکیبی شناخته شده به عنوانایندولمیباشد که به وفور در اطراف آلت تناسلی انسان یافت میشود.

مغز بادام

آهای آقایان ٬زنانعاشق بوی مغز بادام هستند. این بسیار بسیار بیشتر بر زنان نسبت به مردان تاثیر میگذارد. اگر میخواهید زنی را از آن خود نمایید، او را مغز بادام باران نمایید !

ریحان

در ایتالیا، زنان جوان روغن ریحان به خود میمالند تا مردان خواهان خود را تحریک نمایند. گفته میشود اینبویادویه ای حساس ٬ به طور ویژه ای بر باز سازی بخش جنسی زندگی که ضعیف شده است ٬ تاثیر میگذارد.

فلفل سیاه

ادویه جات تند مانند فلفل سیاه، فلفل قرمز و سیر میتوانند باعث تحریک جنسیوافزایشضربان قلب شوند. واکنش هایی که واکنش جنسی انسان را تقلید میکند. برای قرن ها، فرهنگ های شرقیجلب ویژگی های فلفل سیاه برایخواصایجاد کننده ی شهوت آن شده اند.

گل سرخ یا رز

زنان عاشق این بو هستند. برای بالابردن میل جنسی آن ها، گفته میشود کهمردانروغن با بوی گل سرخ را بر روی سوراخ بینی، کف دست،پشت گوش و میان ریش های خود میمالند.

زنجبیل

اگر شما میخواهید توانایی جنسی خود را بالا ببرید(چه کسی نمیخواهد؟ ) پس کاری را بکنید که افراد رم باستان انجام میدادند…مقدار بسیار زیادیزنجبیل تند و شیرین بخورید.

نعناع

بیش از هر بوی دیگری، گفته میشود که نعناع افزایش دهنده امکانارگاسم چندگانهدر زنان میشود. این همچنین حال یک فرد را بهبود میبخشد که آن چیزی است که معمولا اتفاق میافتد هنگامی که یک فرد ارگاسم چندگانه دارد.

 

منبع: پزشک آنلاین