دوقلو

انسانیت فقط به این نیست که ما صحبت چیزی را بکنیم و در واقع خودمان را نزد دیگران عزیز کنیم،انسانیت یعنی عمل کردن به کارهای خوبی که دهن دیگران را باز میگذارد.دو بچه دوقلو زمانی که در حال پا به گذاشتن به دنیا بوده اند با معجزه روبرو شده و زنده مانده اند،اکنون این دوقلوها در تولد 16 سالگی شان از پزشکانی تشکر کرده اند که زایمان را انجام داده اند.

سال 2001 بود که دو خواهر دوقلو در النویط آمریکا بعد از 22 هفته که در رحم مادر خود بودند، در بیمارستانی عمومی در این شهر به دنیا آمدند اما این دو دختر رشد کاملی در رحم مادر خود نداشتند و زمانی که بیرون آمده بودند، 10 درصد احتمال داشت که زنده بمانند.

دوقلو

دوقلو

پزشکانی که این دوقلوها را معینه کرده بودند، به دلیل اینکه کمتر از 2 پوند (9 کیلوگرم) وزن داشتند و خودشان بدون استفاده از دستگاه قادر به نفس کشیدن نبودند، شانس زنده ماندن آن‌ها را فقط 10 درصد می‌دانستند اما در نهایت با تلاش‌های تیم پزشکان، این دوقلوها زنده ماندند.

دوقلو

حالا در سال 2017، این دو خواهر به نام‌های هانا و ریچل در روز تولد 16 سالگی خود به بیمارستانی که در آن متولد شده بودند، آمدند تا از تیم پرشکی آن بیمارستان که آن‌ها را زنده نگه داشتند، تشکر کنند.

منبع : شریان نیوز