سبک زندگی شما رابطه مستقیمی با ابتلای شما به بیماری ها و یا سلامت روحی و جسمی شما دارد. دیابت از جمله بیماری هایی است که در صورت استفاده از رژیم غذایی نادرست و یا کم تحرکی به آن مبتلا می شوید. روش های مختلفی برای درمان و یا پیشگیری از ابتلا به دیابت وجود دارد. با دکتر سلام همراه باشید.

ابتلا به این بیماری سبب ایجاد نگرانی های بسیاری در فرد می شود.در این مطلب قصد داریم شما را با معجونی آشنا نماییم که یک متخصص فیلیپینی موفق به کشف آن شده است.این معجون می تواند کابوس های بیماران دیابتی را پایان ببخشد.

به گزارش «بهداشت نیوز» می‌دانیم یکی از معضلات زندگی شهرنشینی و استفاده از وسایل حمل و نقل، آلودگی هوا است که بر سلامت بسیاری از ارگان‌های بدن تاثیر می‌گذارد. یکی از این اندام‌ها کلیه است که در نتیجه آسیب آن کل بدن دچار اختلال می‌شود.

فدراسیون بین المللی دیابت اعلام کرده است که مردم فیلیپین بیشتر از سایر کشورها در معرض ابتلا به دیابت قرار دارند. دکتر “جیم دی لایکو” در این کشور یک راه درمانی موثر و موفق کشف کرده است.

گفته می‌شود این متخصص تقریباً همه زندگی خود را وقف جستجوی یک داروی مناسب برای درمان این بیماری مرگبار کرده است.

او با استفاده از مواد معدنی خاصی، موفق به کشف ترکیب خاصی شده است که اثرات دیابت را از بین می‌برد.

مواد تشکیل دهنده این ترکیب ضد دیابت

۱۲ قطعه فلفل

۲ عدد تخم مرغ خام

½ قاشق چای خوری نمک دریا

 

طرز تهیه

تهیه این مخلوط معجزه آسا بسیار ساده است. کافی است که فلفل‌ها را خرد کرده و با تخم مرغ مخلوط کنید. نیمی از یک قاشق چای خوری نمک دریا را به آن اضافه کنید. سپس مخلوط شما آماده است و شما می‌توانید آن را بلافاصله مصرف کنید.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران.