سقوط سنگ عظیم 55 تنی از روی تپه به سمت خانه هیچ گونه خسارت جانی به ساکنان خانه وارد نکرد اما صاحب خانه اقدام به فروش ملک خود کرد که صاحب جدید این خانه با فکر و ایده ای خلاقانه این مکان را به جاذبه گردشگری برای بازدید عموم تبدیل کرده است.در 24 آپریل 1995 یک سنگ 55 تنی از تپه روی اتاق خواب خانه ماکسین و دوایت اندرسون سقوط کرد. هیچکس کشته یا زخمی نشد اما پس از این حادثه اندرسون خانه را فروخت و ظرف یک ماه نقل مکان کرد.
صاحب جدید خانه، جان برت، سرمایه گذار املاک به جای بازسازی خانه، نام آن را به «صخره ای در خانه» تغییر داد، یک تابلو مقابل خانه آویزان و آن را تبدیل به یک جاذبه گردشگری کرد. در شش ماه اول حدود 12 هزار نفر از این خانه بازدید کردند. این صخره هنوز هم در خانه قرار دارد. چوب های شکسته، گردوخاک و آوار در اتاق خواب و اطراف محل پراکنده شده است. از وقتی اندرسون محل را ترک کرده، خانه عمدتا دست نخورده و بدون تغییرباقی مانده است. اتاق نشیمن به سبک اوایل سال های 1990 تزئین شده است.
خانه خالی از سکنه است اما بازدیدکنندگان می توانند از آن دیدن کنند. هزینه بازدید از این خانه 2 دلار است. دست نوشته هایی بازدیدکنندگان را راهنمایی می کنند و حقایق جالبی را نمایش می دهد مثل اینکه فقط یک پنجره در این حادثه شکسته شده است. همچنین چند بریده روزنامه هم وجود دارد که داستان هایی درباره بلایای دیگر بیان می کنند. این خانه از سوی شورای شهر مجوز حفاظت تاریخی دارد البته تا زمان حمله سنگ بعدی.

منبع/آخرین خبر