رفتن به سفر نباید مانعی برای ورزش کردنتان به شمار برود هرگز به خاطر مسافرت تمرینات ورزشی و تحرک خود را کنار نگذارید پیشنهاد می کنیم انگیزه و روحیه خود را در حین سفر از دست ندهید و همراه با تفریح به تمرینات ورزشی خود ادامه دهید .

بسیاری از افراد در مدتی که به سفر می‌روند و در تعطیلات هستند. ورزش کردن را رها می‌کنند. با این حال متوقف کردن ورزش هر چند برای مدت کوتاه اثرات آن را از بین می‌برد. مهم‌ترین نکته در ورزش تداوم و پشتکار است.

می‌توان با روش‌های مختلف در تعطیلات به ورزش کردن ادامه‌ داد. تنها باید انگیزه برای انجام ورزش داشته باشید و نکات زیر را رعایت کنید.

1. هتل خود را درست انتخاب کنید

بعضی هتل‌ها فضا برای ورزش کردن دارند و شما می‌توانید با پوشیدن لباس های ورزشی خود در فضای مناسب ورزش کنید.

2. از اپلیکیشن های ورزشی استفاده کنید

از اپلیکیشن های ورزشی که به شما حرکات ورزشی مختلف را پیشنهاد می‌دهند استفاده کنید. در این برنامه‌ها می‌توانید حرکات ورزشی که نیاز به جای زیاد و وسایل زیاد ندارند را پیدا کنید.

3. آب بنوشید

از زمان مسافرت افراد زیاد نوشابه می‌خورند. سعی کنید به جای نوشابه آب بنوشید.

4. لوازم ورزشی سبک را همراه داشته باشید

می‌توانید یک توپ کوچک پیلاتس، یک طناب ورزشی و هر گونه لوازم ورزش که وزن زیادی ندارند همراه خود داشته باشید تا بتوانید در صورت امکان از آنها استفاده کنید.

5. پیاده‌روی کنید

به جای استفاده از ماشین به صورت پیاده در مکان‌های تفریحی گردش کنید. اگر در مکان خوش آب و هوایی هستید هر روز بدوید.

6. تعادل را رعایت کنید

به اندازه کافی ورزش کنید و تغذیه را نیز در نظر داشته باشید. برای تمامی فعالیت‌های تمرینی وقت بگذارید.

7. در ساعات اولیه روز ورزش کنید

ممکن است در طول روز برنامه‌های خانوادگی و گردش‌ها زمان شما را بگیرد. بنابراین سعی کنید در ساعات اولیه روز ورزش کنید و در باقی روز از سفر خود لذت ببرید.

منبع:سایت MSN

ایسنا