مراقبت از پوست و استراحت به میزان کافی یکی از عوامل ماندگاری زیبایی چهره می باشد که رعایت این نکات باعث جوان ماندن پوست می شود مثل یک زن چینی 50 ساله که رعایت نکات بهداشتی چهره ای زیبا و دلنشین را در این سن و سال دارد. خانم شو مین 50 ساله اهل چین اغلب با خواهر دختر 25 ساله اش اشتباه گرفته می شود.
ظاهرا راز چهره جوان این خانم مراقبت پوست، زمان خواب کافی و ذهن آرام است.
یکی از وب سایت های خبری چینی او را با لقب “زیبای جادویی” نام می برد. او همیشه دوست دارد در بهترین تیپ خود باشد حال چه مهمانی عصرانه باشد و چه خرید ساده ای از سوپرمارکت. او می گوید بهترین همراه او در خرید، دخترش است و همیشه سلیقه او را در مد و لباس تحسین می کند.
“من و دخترم دوستان بسیار خوبی هستیم. به هیچ وجه هیچ اختلاف سنی بین ما نیست.”
خانم شو چهارسال پیش بازنشسته شد و می گوید در ابتدا کنار آمدن با اوقات فراغت ، برایوی بسیار سخت بوده است. او به گزارشگر محلی گفت: “من دوست ندارم دست از کار بردارم. ترجیح می دهم خود را مشغولکار نگه دارم.
بعد از بازنشستگی وقت زیادی را صرف جستجو در اینترنت و نوشتن خاطرات کردم تا احساس پیری به من دست ندهد. ولی با این حال هنوز هم فکر می کنم از اجتماع جا مانده ام.”
او همچنین به گل علاقه زیادی دارد ، از این رو به کلاس گل آرایی و تزئینات با گل می رود تا ذهن خود را آرام نگه دارد.
شوهر او با نام فامیلی هوآنگ می گوید بسیار از چهره جوان همسرش احساس خوبی دارد و حتی ادعا می کند برخی همسرش را با یک خانم جوان اشتباه می گیرند.
آقای هوآنگ میگوید:”همسر من زیباست و به مراقبت های پوست نیز علاقه دارد، ولی مهم تراز همه او انسان سخاوتمندی است. او هر روز ساعت 9 شب می خوابد و از خودش مراقبت می کند.”

منبع/آخرین خبر