یکی از دانستنی ها ضروری برای سفر و مسافرت به شهرهای مختلف ایران آگاهی از داروخانه های شبانه روزی واقع در هر شهر می باشد که در مواقع لزوم و نیاز به خدمات دارویی به آن مراجعه و داروی مورد نظر را تهیه نمود.برای افرادی که می خواهد داروخانه های شبانه روزی و همچنین مرکز ارائه داروهای کمیاب را بشناسند دوسامانه راه اندازی شده تا با آن تماس بگیرند.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

حتما برای شما هم پیش آمده که در نیمه شب برای درمان بیماری خود به قرص و دارو احتیاج پیدا کنید.برای همین به سراغ دارو خانه هایی می روید که شبانه روزی هستند و در ساعات پایانی شب نیز خدمات ارائه می دهند.

گاهی اوقات هم برای یافتن یک دارو زمین و زمان را زیر رو می کنیم تا داروی مورد نیاز خود را از همین داروخانه ها پیدا کنیم که در برخی مواقع هم اصلا داروخانه ای پیدا نمی شود و هیچ آدرسی هم از آن ها نداریم.

اما یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن داروخانه های شبانه روزی تماس با شماره تلفن191 است که لیست داروخانه ها را به شما اعلام می کند.

همچنین یکی از بهترین روش‌های کسب اطلاع از چگونگی تهیه دارو از جمله تهیه فهرست و شماره داروخانه‌هایی که داروهای کمیاب را دارند استفاده از سامانه ۱۴۹۰ است. شماره گویای ۱۴۹۰ به صورت تلفنی پاسخگوی افراد در زمینه‌های متعدد سلامت است. برخی داروها در تمام داروخانه‌های سطح شهر توزیع نمی‌شوند و مردم از این موضوع اطلاع ندارند به همین دلیل سامانه ۱۴۹۰ به نیازمندان کمک خواهد کرد تا بتوانند از این موضوع آگاهی یافته و بیهوده در داروخانه‌های شهر سرگردان نشوند.

منبع/آخرین خبر