قد بلند برخی اوقات باعث ایجاد زحمت و هم چنین مشکلات ناشی از عبور در برخی از مکان ها می شود.در یک اقدام عجیب یک شرکت هواپیمایی روسیه به دلیل قد بلند بازیکن تیم والیبال روسیه و مسدود کردن راهروی این هواپیما به وسیله پاهای دراز این والیبالیست این فرد را از پرواز و حضور در هواپیما منع کرد.خدمه هواپیمای مسافربری آئروفلوت شرکت هوایی “پابیدا”ی روسیه یک بازیکن والیبال را به دلیل قد بلندش از داخل هواپیما بیرون انداختند.
“الکساندر کیمروف” با 2 متر و 10 سانتی متر قد، از بازیکنان شناخته شده تیم والیبال “دینامو” مسکو است. ولی قد بلند او در پرواز نووی اورنگوی (سیبری) به مسکو دردسرساز شد.
این اتفاق زمانی رخ داد که یکی از مهمانداران هواپیما که در حال تردد از راهروی مابین صندلی ها بود، مدعی شد، پاهای بلند این مسافر، راهروی هواپیما را مسدود کرده و او قادر به تردد نیست. بنابراین طی تماس با حراست پرواز خواستار خروج این مسافر شد.
امتناع “کیمروف” برای خروج از هواپیما موجب ایجاد تنش میان وی و حراست پرواز و در نهایت خروج این بازیکن والیبال از هواپیما شد.
“الکساندر ولکوف”، از دیگر بازیکنان تیم والیبال دینامو که در این سفر “کیمروف” را همراهی می کرد از این اتفاق ویدئویی تهیه و در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.
مسئولین شرکت هوایی پابیدا تاکنون واکنشی نسبت به انتشار این خبر نشان نداده اند.

منبع/باشگاه خبرنگاران