در عصر کنونی زیبایی و جوان ماندن به یکی از دغدغه های مهم افراد تبدیل شده است تا جایی که مردم سراسر جهان هزینه زیادی را صرف جوانسازی پوست و عمل های زیبایی می کنند اما جالب است بدانید با مصرف برخی میوه ها که خواصی همچون ضد پیری دارند پوست شما جوان و شاداب باقی می ماند.توصیه ضد پیری شما چیست؟ کرم ها و روش های جراحی؟ بله موافقم که این روشها برای جوانسازی پوست موثرند امابیشتر بااین موافقم که با یک میوه خوشمزه پیری و افتادگی پوست،چین و چروک پوست را نابود کنم.

بهترین و قوی ترین ضد پیری طبیعی پوست
می خواهید جوان بمانید برای مدت طولانی تر و با اثراتی بیشتر. این خواسته ی هر انسانی است و هیچ کس نمی تواند بگوید جوانی و زیبایی برای او اهمیت ندارد . برای رسیدن به خواسته ی جوانی و زیبایی به سبد غذایی تان بیشتر دقت کنید . کمی حذف و اضافه ها را با وسواس بیشتری انجام دهید تا پوست و چهره ی شما زیبا و جوان تر بماند. توصیه ی ما در این بخش در میان مواد غذایی ضد پیری و جوان ماندن پایدار میوه هایی هستند که پوست را جوان و جسم را سالم نگاه می دارند.

میوه های جوان کننده و ضد پیری:
بهترین میوه ها برای حفظ زیبایی و سلامت پوست در عین حال جوانی چهره را در یک لیست ۹ گزینه ای به شما معرفی میشود.

۱- کیوی پادشاه میوه های ضد پیری:
خواص کیوی برای پوست به عنوان یک میوه ضد پیری
آنتی اکسیدان و ویتامین های موجود در میوه کیوی یکی از مورد نیازهای جوانی پوست است. مطالعات نشان می دهد که میوه کیوی با داشتن ویتامین های C E روند چروک شدن پوست را کاهش می دهد. همچنین میوه کیوه به عنوان یک ضد پیری پوست و جوان ساز طبیعی ، پوست را در برابر حملات رادیکال های آزاد محافظت می کند.

۲- انار یک دنیا خاصیت در کنار ضد پیری و جوانسازی پوست:
انار ضد پیری و جوان کننده پوست قوی
از بارزترین خواص انار برای پوست می توان به تامین تغذیه سلول های پوست اشاره کرد. انار غنی از ویتامین ها و مواد معدنی مانند فسفر و ریبوفلاوین است . انار در تولید کلاژن پوست موثر است ف ماده ای که نبودش یعنی چین و چروک و پیری پوست.

۳- هندوانه آب رسانی و ضد پیری پوست:
هندوانه بهترین میوه ضد پیری برای آبرسانی پوست
میوه خوشمزه و پرطرفدار هندوانه شامل ویتامین های آنتی اکسیدان ضروری مانند ویتامین های A، ویتامین، B و ویتامین -C . علاوه بر این، دانه ها منابع روی، سلنیوم، ویتامین EE است.
هندوانه با داشتن آب فراوان و با آبرسانی به پوست از افتادگی و پیری این عضو مهم بدن جلوگیری می کند.

۴- آواکادو با تغذیه کامل وست و یک ضد پیری قوی:
خواص آواکادو برای جوان سازی و ضد پیری پوست
ویتامین B کمپلکس و E موجود در آوکادو ارائه تغذیه کامل به پوست است. ویتامین های موجود در میوه آواکادو برای ارتقا سطح سلامت پوست و پتاسیم موجود در ان برای حفظ آب سطح پوست نیاز است. گلوتاتیون موجود در این میوه استوایی روند پیری و چروک شدن پوست را کاهش می دهد.

۵- انبه هندی شیرین ضد پیری:
انبه هندی یک میوه ضد پیری و چروک پرخاصیت
تنها استفاده از میوه ی انبه ی هندی به صورت ماسک می تواند شما را متوجه شگفتی این میوه در زیبایی ، جوانی ، شفافیت و نرمی پوستتان کند. انبه هندی یا پاپایا سرشار از مواد معدنی و ویتامین هایی است که پوست برای زیبایی و صاف ماندن به انها نیاز دارد.

۶- سیب مثل همیشه یک توصیه برای سلامتی و ضد پیری:
سیب زیبا کننده چهره و ضد پیری پوست
مصرف سیب از زمان های دور توصیه شده است . در بین فرمایشات معصومین و توصیه های طب سنتی از خواص بینظیر سیب در درمان انواع بیماری ها و حفظ جوانی پوست و بدن بسیار گفته شده است. آنزیم های موجود در سیب برای حفظ جوانی پوست ترکیباتی عالی هستند.

۷- موز را به عنوان یک میوه ضد پیری بخورید:
موز برای پوست یک سد قوی ضد پیری
میوه موز برای تنظیم کشش و انسجام پوست فوق العاده مفید است . همین جمله همه چیز را روشن می کند که برای دورماندن از چین و چروک و پیری پوست باید موز بخورید. منگنز و آنتی اکسیدان های مختلف موجود در این میوه ضد پیری طبیعی و قوی هستند.

۸- توت ها بهترین های ضد پیری و چروک پوست صورت :
توت ها جوان کننده و ضد پیری پوست
این دسته از میوه های ضد پیری منبع بینظیر و غنی از کلازن هستند . کلاژنی که برای چروک نشدن پوست باید باشند.ویتامین C بسیاری در این میوه های ریز خوشمزه وجود دارد که برای سلامتی و زیبایی پوست صورت لازم می باشند.

۹ – انگور و آب انگور بهترین های ضد پیری پوست :
ویتامین های انگور و آب انگور مفید برای ضد پیری پوست
منگنز و ویتامین سی موجود در انگور از بهترین و باکیفیت ترین نوع این ویتامین ها و مواد معدنی است . انگور یکی از میوه های پرخاصیتی است که از پوست در برابر مضرات اشعه ماوراء بنفش مراقبت می کند.

منبع/آخرین خبر