بستنی قیفی از دیرباز طرفداران زیادی داشته است اما به تازگی یک بستنی فروشی در کشورایتالیا ایده ای جالب روی بستنی قیفی خلق کرده است و آن را به صورت گل درآورده است این گل رنگ های مختلفی دارد ظاهر جالب این بستنی و طعم بی نظیر ان طرفداران زیادی به خود جلب کرده است در ادامه تصاویر جالبی ای این بستنی خواهید دید.

تصاویری از ایده یک بستنی فروشی در استرالیا که برای ایجاد جذابیت بیشتر در بستنی‌های رنگی‌اش، آن‌ها را به شکل گلبرگ‌های گل در می‌آورد را مشاهده خواهید کرد.

بستنی از آن خوارکی هایی است که تقریبا همه آدمها از کوچکترین تا بزرگترینشان دوستش دارند. یک بستنی فروشی در سیدنی استرالیا خوشمزه ترین بستنی ها را دارد و از سال 2012 تاکنون توانسته این عنوان را از آن خود کند. آنها به تازگی ایده ای متفاوت برای ظاهر بستنی هایشان طراحی کرده اند که دیگر هیچ بستنی فروشی دیگری با آن‌ها توان رقابت ندارد.
صاحبان این بستنی‌فروشی پس از مدتی سرو بستننی های زیبا و خوشمزه توانستند به مرکز شهر بیایند و حالا حتی وسط فصل زمستان مشتری‌های آن‌ها حاضر هستند در صف بایستند تا یک بستنی گُلی زیبا تحویل بگیرند. کارکنان این بستنی‌فروشی می‌گویند: با اینکه ساختن این گل‌ها زمان زیادی می‌برد و در ساعت‌هایی صف طولانی از مشتریانی که بستنی شکل داده شده می‌خواهند، زیاد می‌شود، اما از اینکه می‌توانند مشتری‌هایشان را راضی کنند، خوشحال هستند.
به گفته آن‌ها لازم است هر بستنی را به صورت گلبرگی و بر اساس زاویه مشخصی بسازند. طعم این بستنی‌ها یکی از دلایل محبوبیت آن‌هاست، شما می‌توانید بستنی خود را از میان ۹۶ طعم متفاوت انتخاب کنید که در میان آن‌ها بسیاری از طعم‌های آسیایی نیز وجود دارد؛ طعم‌هایی چون چای تایلندی، شیر، قند خرما، کنجد سیاه و سفید، شکلات سفید و بسیاری دیگر. بعضی از مشتری‌ها گلبرگ‌های رنگی را بیشتر می‌پسندند، بعضی‌ها هم دلشان می‌خواهند همه گلشان یک رنگ داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا از دیدن تصاویر این بستنی ها لذت ببرید.

 باشگاه خبرنگاران جوان