در سفرهای نوروزی یکی از مهمترین اقدامات جمع آوری و به همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز برای یک سفر مطمن می باشد که با دانستن و جمع آوری اقلام ضروری در هنگام مواجه با شرایط مختلف می توانید از این تجهیزات استفاده نمایید.یکی از مهم ترین نیازهای هر مسافر در سفر، تجهیزات کاربردی ای است که باید داشته باشد. در اینجا می خواهیم چندتا از کاربردی ترین تجهیزات سفر را به شما معرفی کنیم تا در صورتیکه خواستید سفر کنید، بتوانید آنها را همراهتان داشته باشید. 

بطری آب تاشو
چه بخواهید به سفری در دل طبیعت بروید و چه یک مسافرت درون شهری، بطری آب تاشو یکی از بدردبخورترین وسایلی است که می توانید همراهتان داشته باشید. این بطری به شکل مارپیچ است و همین نوع طراحی باعث شده تا خیلی راحت تغییر اندازه بدهد و در مواقع مورد نیاز، کوچکتر شود طوری که حجم آن، نصف اندازه ی معمولی اش می شود. جنس این بطری از سیلیکون است و در آن هیچ نوع پلاستیکی به کار نرفته است و در نتیجه از آن می توان هم برای نوشیدنی های سرد و هم نوشیدنی های گرم، استفده کرد. علاوه بر این، جنس این بطری طوری است که در برابر میکروب کاملا مقاوم است و این ویژگی ها آن را به یکی از کاربردی ترین تجهیزات سفر تبدیل کرده است.
چادر سفری معلق
چادر سفری معلق همینطور که از اسم آن مشخص است، با زمین، اختلاف ارتفاع دارد و در نتیجه حتی وقتی کف جایی که در آن می خواهید چادر را برپا کنید هم مرطوب باشد، به راحتی خشک می ماند. جدای از این ها، برتری ای که نسبت به انواع دیگر چادر دارد این است که هیچ حیوان یا حشره ی موذی ای نمی تواند وارد آن شود و بالاتر از همه اینکه سطح زیر آن همیشه صاف است و در نتیجه، می توانید خواب خیلی راحتی در آن داشته باشید.
قفل هوشمند سفری
یکی از جدیدترین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه سفر، قفل هوشمند سری ای به نام ایربالت است. با استفاده از این قفل، نه تنها وسایل همیشه امن و دور از دسترس می مانند، بلکه می توان وسایل داخل آن را هم به راحتی ردیابی کرد! جالب است بدانید برای استفاده از این قفل، نیازی به کلید ندارید. می توانید با استفاده از جی پی اس، وسایلتان را به راحتی ردیابی کنید.

ماشین لباس‌ شویی قابل حمل، یک خبر خوش برای خانم ها!
ماشین لباسشویی جدید سفری به نام اسکرابا واش بگ، سبک ترین و فشرده ترین ماشین لباسشویی دنیاست و می تواند تا شود و به راحتی در بین اسباب و اثاثیه سفرتان قرار بگیرد. یکی از بهترین ویژگی های این ماشین لباسشویی، وزن آن ست که فقط ۱۴۵ گرم است و از نظر جا به جایی، خیلی راحت است. در داخل این کیسه، برآمدگی هایی وجود دارد که شبیه شوینده های تخته ای قدیم اما از نوع مدرن آن است! و می تواند لباس ها را در کمترین زمان ممکن، تمیز کند.

کیف شارژر
تا حالا شنیده بودید که کیف پول بتواند گوشی را شارژ کند؟ امروزه تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده است که شاید از شنیدن چنین خبرهایی خیلی شوکه نشویم اما نباید فراموش کنیم در اینجا، با یکی از کاربردی ترین وسایل سفر سرو کار داریم. این کیف پول، Nomad نام دارد و از جنس هوروین است. کابل شارژ، در خط تای کیف جاگذاری شده است و در زمان مورد نیاز به راحتی می توان زا آن به عنوان شارژر استفده کرد.

منبع/آخرین خبر