کشور چین یکی از کشورهای بزرگ و پهناور قاره آسیاست که به دلیل طبیعت زیبا و بکرش هر سال گردشگران زیادی را به سمت خود سوق می دهد،از ترسناک ترین جاذبه توریستی چین می توان به پارک جنگلی این کشور اشاره کرد که بسیار وحشتناک است.

اینجا بهشتی برای عاشقان سِلفی و کابوسی برای افرادیِ که از ارتفاع وحشت دارن. موقع عبور، بهتره که به پایین نگاه نکنین چون خدا می دونه که بعدش چه اتفاقی می افته. چینی ها واقعا آدمای عجیب و غریبی هستن و به نظر می رسه که شدیدا عاشق رفتن به ارتفاعات خطرناکن. نمونه های زیادی میشه پیدا کرد که نشون میده این مردم چشم بادومی یا هیچ ترسی از ارتفاع ندارن یا عاشق این هستن که با ترس هاشون روبه رو بشن و باهاشون مقابله کنن، مثل کوهستان هوآشان با تخته چوب های لغزان و نامطمئنش که حتی نگاه کردن به عکس هاش هم باعث سرگیجه میشه. اما این مسیر یه تفاوت اساسی داره، تفاوتی که باعث میشه شما نتونین جلوی کنجکاوی خودتون رو بگیرین و به پایین نگاه نکنین. مسیر کوهستان تیانمن در پارک جنگلی ملی ژانگ جیاجیه چین دارای پل های شیشه ایِ، طوری که به راحتی منظره زیر پای شما دیده میشه.
” صخره اژدهای مارپیچ ” در استان هونان چین برای افرادی که ناراحتی قلبی دارن، مناسب نیست چون تصور پیاده روی در ارتفاع 180 متری از سطح زمین هیجان انگیزه اما وقتی زیر پای آدم چیزی جز شیشه نباشه، قضیه ترسناک تر از قبل میشه، بنابراین کسانی که از نگاه کردن به پایین سرگیجه نمی گیرن و حس عدم تعادل بهشون دست نمیده، می تونن به اونجا برن. ناگفته نمونه که مسیر طولانی پل هم یکی از سختی های عبور از این مسیره، علاوه بر اینکه بخاطر عرض 1.6 متری مسیر، جایی برای استراحت طولانی مدت یا پیاده روی دسته جمعی در کنار هم وجود نداره و اگه خودِ پیاده روی در ارتفاع، چندان شما رو به هیجان نمیاره، ممکنه خسته بشین و یا حوصلتون سر بره، بنابراین توصیه می کنیم که تا وقتی به دنبال یه ماجراجویی با طعم ترس نیستین، به این کوهستان نرید.

منبع/آخرین خبر