حضور و بازدید از مناطقی که دارای حیوانات وحشی و درنندگان می باشد نیازمند راعیت اصول ایمنی و آگاهی های لازم است در غیر این خطرات جدی به انسان وارد می شود و حتی ممکن است با حمله حیوانات وحشی انسان جان خود را از دست بدهد.ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حادثه ای وحشتناک را در باغ وحش “نینگبو یانگر” در استان ” ژجیانگ” چین به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود سه ببر خشمگین با حمله به یک گردشگر وی را در مقابل چشمان همسر و فرزندش شدیدا زخمی کرده و لباس هایش را پاره می کنند. در ادامه یکی از ببرها در حال کشیدن بدن خون آلود این مرد به داخل جنگل دیده می شود.
پرسنل باغ وحش تلاش کردند با استفاده از ماشین آبپاش و همچنین منفجر کردن ترقه موجب فرار ببرها شوند که موفق به این کار نشدند. ظاهرا بعد از گذشت چند ساعت، سرانجام پرسنل باغ وحش موفق شدند این مرد را از چنگ ببرها نجات داده و وی را به بیمارستان منتقل کنند.
گفتنی است؛ گزارش های ضد و نقیض در خصوص آخرین وضعیت این مرد منتشر شده است. در حالی که بنا به گزارش برخی رسانه ها این مرد هنوز تحت درمان قرار دارد برخی رسانه های دیگر ادعا کرده اند این مرد در اثر جراحات شدید جانش را از دست داده است.

منبع/باشگاه خبرنگاران