اگر فرزند دلبند شما به بعضی از غذاها آلرژی دارد حتماً شما در تکاپو هستید که منابع مفیدی را برای او پیدا کنید. شما می توانید به وب سایت ها و پایگاه های سرشار از این اطلاعات مراجعه کنید. تا راهنمایی هایی برای خواندن برچسب های مواد غذایی و شناسایی آلرژی های پنهان پیدا کنید و در پیشگیری از آلرژی پیش قدم شوید.

بیرون غذا خوردن:

آلرژی سر فصل و راهنمای رستوران های آلرژی پسند در سراسر ایالت متحده است. وب سایت ها به شما در پیدا کردن آلرژی های غذایی کمک و آگاهی می دهند. این وب سایت ها همچنین به ارائه راهنمایی هایی برای غذا خوردن در خارج از خانه  با آرامش و اطمینان خاطر کمک می کنند. پیاده روی برای آلرژی یک راه آسان و بسیار شگفت انگیز برای دیدن بچه های مبتلا به آلرژی غذایی است و شانس را به کودک می دهد که راجع به غذاهای خود دقت کنند سپس آن را میل کنند.
از این طریق می توانید یک گروه پشتیبانی محلی دریافت کنید و برای شروع از راهنمایی های آنان کمک بگیرید. هزینه منابعی برای توسعه برخی طرح ها و برنامه ها در مدرسه کار مفیدی است. کمپین آلرژی غذایی به پدر و مادرها و آموزش به بچه های معصوم در مورد آگاهی دادن به جدی بودن این مسئله برای سلامت آن ها کمک می کند و با ارائه ی راهنمایی هایی به مقابله با آن می پردازند. آموزش بچه ها به حفاظت از زندگی آن ها و چگونگی آلرژی غذایی مانند دادن یک پوستر، جزوه و ورقه های آموزشی کمک می کند. این پروژه به بچه ها در خوردن یک غذای بدون آلرژی کمک می کند.

دستورالعمل وبلاگ ها:

برجسته کردن غذاها و مواد عاری از آلرژی مثل گلوتن، تخم مرغ، آجیل، سویا، غذاهای دریایی، کنجد و دیگر مواد لبنی برای افرادی که مطالعه می کنند. ارائه ی یک مجله با دستورالعمل های غیر آلرژی زا و کلمات کلیدی راجع به نوع غذا و یا تغییرات فصل را جستجو کنید. دسته بندی تنقلات، دسر، غذا و نوشیدنی های ضد آلرژی.

منابعی برای آگاهی در مورد آلرژی:

یک نقطه از بعضی فروشگاه مرحله ی اول برای دریافت منابع آلرژی غذایی است. این اطلاعات در مورد مسائل پزشکی و حقوقی آلرژی غذایی طراحی شده است و ارائه ی رایگان خدمات برای یادگیری زندگی عاری از آلرژی است. ارائه ی رایگان جدول آلرژی، منابع برای والدین گرامی، مربیان و معلمان زحمت کش را فراهم آورده است. فروش یک دستبند هشدار دهنده پزشکی. وب سایت ها همچنین برای ارائه ی آموزش هایی برای یادگیری معلمان و انتقال آن ها به دانش آموزان آمادگی دارند. همچنین طراحی یک مجله برای صحبت درباره ی موضوع آلرژی و توضیح برای کودکان عزیزی که اطلاع کافی ندارند.

لینک مرتبط: آیا من به شکر آلرژی دارم؟ ، آیا من به قهوه آلرژی دارم؟

دکتر سلام