گروه پزشکان لیزر برنا

خیابان شریعتی، ابتدای خیابان ظفر، بالاتر از ایستگاه مترو شریعتی، کوچه دفتری شرقی، پلاک ۸، طبقه ۵، زنگ ۱۱۰

تلفن:  09101004880 – 02126405913 – 02126405925

(با شعبه های مختلف در تهران)

پوستی به لطافت و درخشندگی ابریشم

اگر پیری، آکنه، و یا  ایستادن بیش از حد در زیر نور آفتاب صورت شما را لکه دار  کرده است و زخم، چین و چروک، و یا خطوط، سن شما را بیش از آنچه هست نشان می دهد؛ لیزر پوست روش محبوب زیبایی در دنیا و به قولی یک انقلاب در زیبایی، ممکن است به پوست شما کمک کند تا ظاهری جوان تر، سالم تر و با نشاط تر داشته باشید. لیزر پوست با دقت حذف لایه به لایه پوست. سلول های پوست جدید را در طول درمان به پوست تنگ تر و جوان تر تبدیل می کند و شما را از استفاده ی مداوم کرم های زیبایی نجات می دهد. اما برای داشتن پوستی زیبا و جوان به یک شریک حرفه ای نیاز دارید تا از تخصص خود برای جوان سازی پوست شما استفاده کند.

 

گروه زیبایی برنا براساس اندوخته‌ای از دانش و تجربه گسترده در زمینه‌های گوناگون دانش نوین لیزر پزشکی، از سال 1388 گردهم آمدند تا خدمات ویژه‌ای را در زمینه‌های مختلف پوست و مو و زیبایی، جراحی‌های زیبایی و درمان بیماری‌ها توسط لیزر کم‌توان، در بهترین سطح ممکن ارائه کنند. این تجربه با هدف سلامت، زیبایی و شادابی و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا، عمدتا آمریکایی و انگلیسی تجهیز شده است تا بتواند موثرترین و جامع‌ترین خدمات درمانی، ترمیمی و بهسازی مربوط به پوست، مو و زیبایی را در پیشرفته‌ترین سطح شناخته شده ممکن و به‌روز دراختیار هموطنان گرامی قرار دهد.

خدمات کلینیک:

  • جوانسازی و رفع چین و چروک های صورت و بدن
  • لیفت پوست و رفع افتادگی در نواحی مختلف صورت، گردن، اندام ها و بدن
  • درمان سلولیت (پوست پرتقالی) و ناهمواری های موضعی
  • رفع چروک ها و خطوط ناشی از بارداری
  • پاک کردن طراحی های ابرو، بدن و هاشور های رنگی با لیزر مخصوص
  • شفاف سازی و از بین بردن کک و مک و لک های پوستی

 

انجام لیزر برای بدن:

لیزر تا به حال هیچ عارضه ای برای بدن افراد نداشته است و معمولا جزو بی خطر ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است . تا کنون اشاره ای به ارتباط بین لیزر و بیماریهای پوستی و سرطان نشده است.

از بین بردن کک و مک:

اگر روش از بین بردن کک و مک به‌درستی و به صورت حرفه ای انجام شود و طول دوره‌ی درمان کامل شود، بر روی ۹۹% از افراد کارآمد است.

لیزر  و از بین بردن تاتو برای همیشه:

تاتو با جوهر نامحلولی ایجاد می‌شود که داخل لایه میانی پوست تزریق می‌شود، بنابراین تاتو دائمی است چون بدن نمی‌تواند رنگدانه را جذب کند. نور لیزر جوهر رنگدانه‌ای را هدف قرار می‌دهد و جوهر را به قطعات بسیار کوچکی تجزیه می‌کند که در مرحله بعد به صورت طبیعی توسط بدن جذب می‌شود.

 

سِلولیت (Cellulite):

سلولیت عارضه ای است که حدود 90 درصد خانم ها از چاق و لاغر تا حتی ورزشکار به آن مبتلا می باشند. طی این عارضه ، پوست نواحی پشت و روی ران، باسن و شکم و پهلو ظاهری ناخوشایند همراه با فرورفتگی و برجستگی های شبیه پوست پرتقال پیدا می کند. سلولیت در مراحل پیشرفته با اختلال گردش خون و نواحی سفت و متورم همراه است. در حقیقت سلولیت علاوه بر چربی، حاصل تجمع مواد زائد ملکول های آب ، مواد معدنی و ویتامین ها است که از دسترس سوخت و ساز بدن خارج شده اند. به همین دلیل صرفاً با رژیم های سخت غذایی و ورزش های سنگین و طولانی مدت، قابل درمان نمی باشد.

گروه پزشکان لیزر برنا

خیابان شریعتی، ابتدای خیابان ظفر، بالاتر از ایستگاه مترو شریعتی، کوچه دفتری شرقی، پلاک ۸، طبقه ۵، زنگ ۱۱۰

تلفن:  09101004880 – 02126405913 – 02126405925

(با شعبه های مختلف در تهران)