پس از گذشت یک روز از تعطیلات نوروزی علاوه بر استمرار بارش ها هنوز جاده ها و محورهای مواصلاتی مرکز به شمال کشور ترافیک نیمه سنگینی دارد و پلیس راهور نسبت به رانندگی با احتیاط و سرعت مطمن به مردم هشدار داد.پلیس راه راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در باند شمال به جنوب کرج-چالوس و هراز خبر داد و به هموطنان توصیه کرد با صبر و حوصله رانندگی کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، ترافیک در باند شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده مرزن آباد تا دزبن-پرحجم و نیمه سنگین و طول محور،پرحجم و روان ، همچنین در باند شمال به جنوب محور هراز محدوده های تونل وانا،تونل تکاور،سه راهی لاسم و سه راهی چلاو، پرحجم و روان گزارش شده است.
همچنین ترافیک در باند شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده زیرآب تا شیرگاه، پرحجم و روان گزارش شده است اما سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان دارند.
در استان های آذربایجان غربی(اکثر محورها )، آذربایجان شرقی(محورهای اهر و هشترود -زنجان )، قزوین (محورهای بوئین زهرا-ساوه و گردنه کوهین )، مازندران ( ارتفاعات محورهای هراز ،فیروزکوه و کرج -چالوس)، کردستان (محورهای سقز و بانه )،شرق استان تهران (محور فیروزکوه ) برف می بارد.
در استان های گیلان و البرز ( اکثر محورها )، اصفهان (محور سمیرم )، کردستان (محور مریوان )،شرق استان تهران (محور های شریف آباد و جاجرود ) و فارس (محور آباده -شیراز ) نیز بارش باران گزارش شده است.
در استان های گلستان (محور آزادشهر -خوش ییلاق ) ومرکزی (محور اراک -قم) مه گرفتگی حاکم است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

منبع/ایرنا