پس از گذشت یک روز از تعطیلات نوروزی علاوه بر استمرار بارش ها هنوز جاده ها و محورهای مواصلاتی مرکز به شمال کشور ترافیک نیمه سنگینی دارد و پلیس راهور نسبت به رانندگی با احتیاط و سرعت مطمن به مردم هشدار داد.پلیس راه راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در باند شمال به جنوب کرج-چالوس و هراز خبر داد و به هموطنان توصیه کرد با صبر و حوصله رانندگی کنند.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، ترافیک در باند شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده مرزن آباد تا دزبن-پرحجم و نیمه سنگین و طول محور،پرحجم و روان ، همچنین در باند شمال به جنوب محور هراز محدوده های تونل وانا،تونل تکاور،سه راهی لاسم و سه راهی چلاو، پرحجم و روان گزارش شده است.
همچنین ترافیک در باند شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده زیرآب تا شیرگاه، پرحجم و روان گزارش شده است اما سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان دارند.
در استان های آذربایجان غربی(اکثر محورها )، آذربایجان شرقی(محورهای اهر و هشترود -زنجان )، قزوین (محورهای بوئین زهرا-ساوه و گردنه کوهین )، مازندران ( ارتفاعات محورهای هراز ،فیروزکوه و کرج -چالوس)، کردستان (محورهای سقز و بانه )،شرق استان تهران (محور فیروزکوه ) برف می بارد.
در استان های گیلان و البرز ( اکثر محورها )، اصفهان (محور سمیرم )، کردستان (محور مریوان )،شرق استان تهران (محور های شریف آباد و جاجرود ) و فارس (محور آباده -شیراز ) نیز بارش باران گزارش شده است.
در استان های گلستان (محور آزادشهر -خوش ییلاق ) ومرکزی (محور اراک -قم) مه گرفتگی حاکم است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

منبع/ایرنا