زیبایی و جوان ماندن دغدغه امروز مردم در عصر تکنولوژی و ارتباطات است که برای رسیدن به این موضوع افراد هزینه های زیادی انجام می دهند و عمل های زیبایی را بر روی صورت خود به انجام می رسانند اما یک خبر مسرت بخش برای این افراد توسط محققان آلمانی ها مخابره شده است.آلمانی ها مدعی هستند که داروی ضد پیری را کشف کرده اند. این دارو که البته شکل قرص به بازار عرضه خواهد شد مانع از پیری برخی از اندام بدن خواهد شد.
این قرص بنابر ادعای دانشمندان آلمانی می تواند فرآیند پیری را تا حد زیادی به تاخیر بیندازد. در حالی که ترکیب این قرص هنوز فاش نشده بر اساس گزارش های منتشر شده دانشمندان مدعی هستند که ترکیبات موجود در این نوع قرص باعث می شود تا موها رشد کنند و علاوه بر آن انرژی یک فرد هفتاد ساله همچون یک جوان سی و چند ساله باشد.
طبیعی است که اگر چنین قرصی واقعا کشف شده باشد از بروز انواع بیماری ها در بدن فرد جلوگیری خواهد شد.
نتایج اولیه تاثیرات این قرص بر روی موشها کاملا موفقیت آمیز بوده است. بدن موش های پیر تحت تاثیر این قرص دوباره با رشد کرک مواجه شد و این موشها که به دلیل پیری تقریبا به مرگ نزدیک بودند دوباره انرژی قابل توجهی پیدا کردند. پس از سه هفته نیز این موش های پیر همانند یک موش جوان فعالیت و جنب و جوش داشتند و حتی دوباره به مرحله باروری رسیدند.

منبع/جام جم