از امروز شاهد ورود موج جدید بارش زا از غرب کشور خواهیم بود که این سامانه به تدریج نواحی مرکزی ایران را نیز تحت تاثیر بارش های خود قرار می دهد که البته در هفته آتی با عبور این سامانه از کشور افزایش دمای نسبی در استان های مختلف محسوس خواهد بود.سازمان هواشناسی کشور افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با وزش باد شدید را برای ساعات آتی پیش‌بینی کرده است.
امروز در اکثر مناطق کشور جو نسبتاً پایدار بوده و روند افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود؛ افزایش دما امروز و فردا در سواحل دریای خزر محسوس بوده و در سواحل غربی دریای خزر گاهی با وزش باد جنوبی همراه خواهد بود.
از بعدازظهر امروز با نفوذ جریانات گرم و مرطوب جنوبی در مناطقی از جنوب غرب کشور یعنی در استانهای خوزستان، بوشهر و دامنه‌های زاگرس مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
فردا با عبور موج بارشی از نوار شمالی کشور در مناطقی از غرب، شمال غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های جنوبی البرز، برخی مناطق مرکزی و جنوب کشور بارش پراکنده گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
این موج روز شنبه در بخشهایی از شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز سبب بارش پراکنده و وزش باد خواهد شد؛ همچنین در شمال غرب کشور نیز بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
لازم به ذکر است به دلیل افزایش سرعت وزش باد در جنوب عراق و انتقال آن به مناطقی از جنوب غرب کشور در اواخر وقت امروز و اوایل وقت فردا پدیده گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
برای تهران امروز هوایی صاف پیش‌بینی می‌شود؛ دمای تهران امروز در گرمترین لحظات 19 درجه بالای صفر و در سردترین لحظات 9 درجه بالای صفر و فردا در گرمترین لحظات 21 درجه بالای صفر و در سردترین لحظات 11 درجه بالای صفر تخمین زده شده است.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

شهرکرد سردترین و بندرعباس گرمترین نقاط کشور
امروز سردترین مرکز استان کشور شهرکرد است که در گرمترین لحظات 14 درجه بالای صفر و در سردترین لحظات یک درجه زیر صفر دما دارد و هوایی صاف تا کمی ابری و در اواخر وقت افزایش ابر و وزش باد را تجربه می‌کند.
امروز گرمترین مرکز استان کشور بندرعباس است که در گرمترین لحظات 31 درجه بالای صفر و در سردترین لحظات 19 درجه بالای صفر دما دارد و هوایی صاف گاهی با وزش باد را تجربه می‌کند.

منبع/تسنیم