طراحی کیک معمولا با الهام گیری از پدیده های زیبای طبیعی یا سوژه های عاطفی و احساسی صورت می گیرد اما یک قناد با طراحی کیک با استفاده از سوژه های ترسناک باعث تعجب مردم و کاربران شبکه های اینترنتی شده است.کیک در اشکال و اندازه های دلخواه مشتریان سفارش داده می شود، اما گاهی اوقات نیز با اشکالی چندش آور و ترسناک ارائه می شود.
قنادی به نام “کاترین دی” برای تزئین شیرینی های خود به جای الهام گرفتن از زیبایی های طبیعت از سوژه های تلخ، خشن و بی رحم که هر روز در محیط کار خود با آن ها سروکار دارد استفاده می کند. کیک های که وی درست می کند نه تنها زیبایی ندارند بلکه چندش آور و ترسناک هم هستند اما به دلیل تبحر وی کاملا واقعی به نظر می رسند و این موجب شده است تا شهرت جهانی پیدا کرده و مورد توجه مردم قرار بگیرد. جالب است بدانید که وی با قرار دادن تصاویر کیک های تزئین شده در اینستاگرام 9 هزار دنبال کننده دارد.
شغل خانم دی پرستاری است و به علت حضور در بیمارستان و مشاهده مکرر صحنه های خون آلود و ناراحت کننده در روز، سراغ چنین سوژه هایی رفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا با نمونه هایی از آثار وی آشنا شوید.

منبع/باشگاه خبرنگاران