برای مراقبت از پوست گردن از چه روش هایی می توانیم کمک بگیریم ،چه روش هایی به ما در این زمینه کمک میکنند ؟توصیه های پزشکی مناسب در این زمینه کدامند ؟برخی مرطوب کننده ها در این زمینه کمک زیادی به ما میکنند ،راهکارهای پزشکی برای افزایش طراوت و جوانی این ناحیه از بدن را در ادامه این بخش در اختیارتان قرار خواهیم داد .

 خانم ها بیشتر از آقایان به سلامت، طراوت و زیبایی پوست خود اهمیت می دهند. آنها پس از سال ها مصرف کرم های مرطوب کننده امید دارند که پوستشان طراوت جوانی اش را بازیابد. این کار شاید بتواند به پوست صورتشان کمک کند اما آثار فرسودگی روی گردن طولانی تر است. به تازگی یک شرکت انگلیسی محصولی را معرفی کرده است که می تواند ده سال شما را جوانتر کند.

این سروم محصول جدید شرکت No7 است که این هفته عرضه شد و وعده داده است که هم چروک ها را از بین می برد و هم پوست شما را سفت و محکم می کند. تا جایی که محقق اصلی تولید این سروم ادعا کرده است که این کالا می تواند به نحو مؤثری زمان را ده سال به عقب بازگرداند.

این محصول ده سال پیش با نام No7 Protect & Perfect Serum به تأیید محققان دانشگاه منچستر رسیده بود و پس از آنکه در یکی از برنامه های شبکه بی بی سی نمایش داده شد فروشش به 2000 درصد رسید.

به گفته دکتر مایل بل، مشاور مراقبت از پوست، همیشه به چهره توجه ویژه ای می شود و همواره در آینه زیر ذره بین قرار دارد اما در مورد پوست گردن کم لطفی می کنیم. برخلاف پوست صورت، پوست گردن از ساختار استخوانی برخوردار نیست تا موردحمایت قرار گیرد بنابراین اثرات جاذبه بارزتر است. همچنین پوست گردن نازک تر است که باعث می شود تغییرات ساختاری بیشتر نمایان شود. لازم به ذکر است که اصلی ترین ماده تشکیل دهنده در نسخه موجود این سروم Matrixyl 3000 Plusاست که میزان پروتئین پوست را بالا می برد.

محققان با یک سال مطالعه بالینی این سروم روی 1000 زن بالای 55 سال متوجه بهبود قابل توجهی در کاهش سالمندی آنها شدند. پوست صورت آنها سفت تر شد و چروک ها به طور مشخصی کاهش پیدا کرد. پوست گردن هم سفت تر و لطیف تر به نظر می رسید.

آنها می گویند تغییرات پیش آمده روی پوست تعداد بسیاری از زنان نشان داد که این سروم می تواند شما را پنج تا ده سال جوانتر نشان دهد. درواقع مطالعه هشت ماهه روی این زنان بریتانیایی آشکار کرد که 84 درصد از آنها این سروم را بهترین ماده برای پوست می دانستند و 85 درصد با افزودن این سروم به رژیم غذایی پوستشان در کنار مرطوب کننده ها شاهد نتایج بهتری بودند.

این محصول که از زمان معرفی توسط دانشگاه منچستر بارها و بارها بهبود پیدا کرده است اولین محصول بریتانیایی است که خود را به عنوان یک محصول مناسب ضدپیری ثابت کرده است. ده سال پیش قیمت یک سروم 30 میلی لیتری 16.75 پوند بود درحالی که آخرین نسخه از این محصول با 67 درصد افزایش، 28 پوند به فروش خواهد رسید.

منبع:شفقنا زندگی