امروز مهمترین خبرهای پزشکی و حوزه سلامت پیرامون مرگ عارف لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشور و علت مرگ این بازیگر فقید و هم چنین وقوع سیل شدید در مناطق شمال غرب کشور به ویژه استان آذربایجان غربی پوشش دهی شد.
مجله پزشکی دکتر سلام با پوشش کامل و جامع اخبار پزشکی در ایران و جهان برای سهولت استفاده و مطالعه شما کاربران عزیز گزیده اخبار پزشکی بیست و ششم فروردین را در قالب یک بسته ویژه خبری در اختیار شما قرار می دهیم.

عناوین اخبار پزشکی دکتر سلام که در روز شنبه بیست و ششم ماه قرار داده شده است عبارتند از:

 

“ خبر درگذشت عارف لرستانی”، “دخانیات و هشدارهای جدید پزشکی” ،”اهمیت اهدای خون برای سلامتی” ، “کاملترین اخبار از سیلاب در آذربایجان شرقی”، “توضیح خشایار الوند پیرامون دلیل مرگ عارف لرستانی”، “اعلام عزای عمومی در آذربایجان شرقی به دلیل حادثه سیل”، “چرا احساس تشنگی می کنیم”، “۱۲ استان کشور در خطر سیلابی شدن قرار گرفتند”، “مجوز آزمایش خودروی تمام اتوماتیک اپل صادر شد” ،”زمان تشییع پیکر عارف لرستانی مشخص شد” ، “ربات ها حریف تمرینی والیبالیست ها می شوند” ، “بروز میگرن با وزن افراد چه رابطه ای دارد”

 

به گزارش دکتر سلام گزیده اخبار پزشکی امروز 26 ام فروردین ماه 96 به همراه خلاصه خبر در ادامه درج شده است که شما می توانید با کلیک بر روی تیتر آن ها به متن کامل پست هدایت شوید.

 

خبر درگذشت عارف لرستانی

خبر فوت عارف لرستانی بازیگر مشهور سینما و تلوزیون بازیگر و طنز پرداز عارف لرستانی درگذشت

 

دخانیات و هشدارهای جدید پزشکی

اگر جزو مصرف کنندگان مواد مخدر هستید بهتر است بدانید درمعرض انواع بیماری های تنفسی و قلبی و عروقی قرار دارید،انواع امراض سرطانی با مصرف دخانیات پدید خواهد آمد، برای پیشگیری از این عارضه ها راهکارهای درمانی موثری وجود دارد، آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا طی تحقیقاتی در این باره به دستاوردهای جالبی دست یافته است که در این بخش به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

 

اهمیت اهدای خون برای سلامتی

می خواهیم با فواید درمانی مختلف اهدای خون آشنا شویم ،این امر در تقویت سیستم ایمنی ما تاثیرات فراوانی خواهد گذاشت ، اهدای خون باعث افزایش سلامت قلب ، کاهش ریسک سرطان، و کاهش وزن خواهد شد ،به توضیحات پزشکی موثر در این زمینه دقت کنید .

 

کاملترین اخبار از سیلاب در آذربایجان شرقی

سرویس اخبار پزشکی دکتر سلام آخرین اخبار از سیلاب شمال را به صورت پوشش لحظه ای و به روز رسانی این خبر تقدیم مخاطبان عزیز خود می نماید که شما می توانید با مشاهده این خبر کاملترین اقدامات صورت گرفته پیرامون سیلاب را مطالعه نمایید.

 

توضیح خشایار الوند پیرامون دلیل مرگ عارف لرستانی

درگذشت عارف لرستانی بازیگر طنز پرداز کشورمان امروز در صدر اخبار خبرگزاری ها قرار گرفت و هنرمندان مختلف با شنیدن این خبر واکنش ها و پیام هایی را به دلیل مرگ ناگهانی لرستانی منتشر کردند.

 

اعلام عزای عمومی در آذربایجان شرقی به دلیل حادثه سیل

سیل شدید در استان های شمال غربی کشور و به ویژه استان آذربایجان غربی باعث بروز حوادث جانی و تلفات مالی سنگینی شده است که به همین دلیل یک روز عزای عمومی در استان آذربایجان غربی اعلام شد.

 

۱۲ استان کشور در خطر سیلابی شدن قرار گرفتند

ورود موج جدید سامانه بارش زا از غرب کشور طی چند روز گذشته باعث افزایش بارش ها در مناطق غربی و شمال غربی کشور شده است که سازمان هواشناسی درباره سیل و آبگرفتگی معابر در ۱۲ استان کشور هشدار داد.

 

مجوز آزمایش خودروی تمام اتوماتیک اپل صادر شد

شرکت اپل که در زمینه تولید گوشی های هوشمند موفقیت های گسترده ای کسب کرده است در حال بررسی و آزمایش خودروی تمام اتوماتیک خود است که به تازگی مجوز آزمایش آن در خیابان‌های کالیفرنیا را اخذ کرده است.

 

زمان تشییع پیکر عارف لرستانی مشخص شد

مرگ ناگهانی عارف لرستانی باعث بهت و حیرت اصحاب هنر شد و بازیگران در پیام های جداگانه ای با خانواده این داغدار همدردی نمودند،پس از انتقال پیکر این هنرمند از بیمارستان به پزشکی قانونی قرار است فردا مراسم تدفین عارف لرستانی برگزار گردد.

 

ربات ها حریف تمرینی والیبالیست ها می شوند

پژوهشگران ژاپنی موفق به طراحی و ساخت رباتی شدند که با تقلید از حرکات بازیکنان والیبال قادر است به عنوان هم تیمی یا حریف تمرینی در مقابل بازیکن والیبال بازی کند و دفاع روی تور انجام دهد.

 

بروز میگرن با وزن افراد چه رابطه ای دارد

کنترل وزن یکی از عوامل موثر در استمرار سلامتی بدن و کاهش ریسک ابتلا به بیماری های مختلف در بدن است در یک تحقیق جدید که با موضوع نقش اضافه وزن در افزایش انسان به میگرن صورت گرفت مشخص شد اضافه وزن خطر ابتلا به میگرن را افزایش می دهد.

 

گردآوری: آرش توکلی

سرویس اخبار پزشکی،مجله پزشکی دکتر سلام