دکتر ستاری معاون رئیس جمهور در حوزه علمی و فناوری با انتشار پیام تسلیت همدردی خود را در پی درگذشت دکتر میرعمادی معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف ابلاغ کرد.

در متن پیام تسلیت دکتر سورنا ستاری آمده است: «جنای آقای دکتر فتوحی
رییس محترم دانشگاه صنعتی شریف
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

گریز و گلایه‌ای از مرگ نیست؛ چرا که با زندگی، زاده می‌شود. طول زندگی برای همه ما مهم است؛ عرض اش برای برخی مهم‌تر، دکتر سیدقاسم میرعمادی، استاد نازنین دانشگاه صنعتی شریف، از آنهایی بود که می‌دانست زمان زیستن محدود است، پس برای سربلندی ذات والای انسانی‌اش، بی دریغ آموخت و آموزاند. شنید و گفت. فهمید و عمل کرد.

گریز و گلایه‌ای از مرگ نیست، اما عشق به ساختن و آفریدن، شوق آموختن و یاد دادن، آنچنان در تار و پود روح و روان دکتر میرعمادی عزیز ما، در جریان بود که اینک، روزگار و زمان ما را آغشته خود کرده است.

اکنون وظیفه ماست که از آن همه نشاط و شعور ارزشمند، بهره بگیریم و این نعمت ناب را در مسیر تعالی و پیشرفت سرزمین‌مان به کار گیریم.

با عرض تسلیت به جنابعالی و همکاران دانشگاهیم و خانواده بزرگوار آن مرحوم، از درگاه ایزد منان، علو درجات برای روح والای آن استاد شریف را خواستارم و امیدوارم همه ما از آموخته‌ها و تجربه‌های گرانقدر دکتر میرعمادی، کمال استفاده را ببریم».

منبع/ایسنا