بیشتر افرادی که پوست چرب دارند، فکر میکنند که بدترین نوع پوست را دارند و با خود می گویند که داشتن پوست عادی بسیار بهتر از پوست چرب است. ولی بدانید که پوست چرب هم مزایایی دارد. اکثر مردم داشتن پوست چرب را نوعی بدشانسی تلقی می کنند و در تلاشند تا چربی پوست خود را از بین ببرند. اگر شما از جمله افرادی هستید که پوست چرب دارند، مقاله زیر را حتما بخوانید تا از مزایای داشتن پوست آگاه شوید.

 خیلی از خانم‌ها به خاطر داشتن پوست چرب ناراضی هستند. اما پوست چرب مزیت‌هایی هم دارد… یکی از مزیت‌های بزرگ پوست چرب این است که خطوط و چین و چروک‌ها و علایم پیری پوست را با سرعت کمتری به نسبت انواع دیگر پوست‌ها نشان خواهد داد.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

 1- برنزه کردن 

یکی از مزایای کم شناخته شده پوست چرب این است که راحت‌تر برنزه می‌شود! همیشه شما را از برنزه کردن باز می‌داریم و دلسردتان می‌کنیم، اما به این واقعیت فقط برای آن دسته از خانم‌هایی که کماکان به برنزه کردن پوستشان علاقه نشان می‌دهند اشاره می‌شود، بنابراین از این پس وقتی در حال برنزه کردن پوست خودتان هستید بدانید که پوست شما بیشتر از انواع دیگر پوست‌ها برنزه خواهد شد.

2- پوست‌های چرب دیرتر پیر می‌شوند

 یکی دیگر از مزیت‌های بزرگ پوست چرب این است که خطوط و چین و چروک‌ها و علایم پیری پوست را با سرعت کمتری به نسبت انواع دیگر پوست‌ها نشان خواهد داد.

3- صورت شاداب

این مورد ممکن است مزیت داشتن پوست چرب به نظر نیاید، اما حقیقتا یک مزیت است! پوست چرب درخششی طبیعی به صورت شما خواهد بخشید، بدون این که نیاز باشد از محصولات زیبایی خاصی استفاده نمایید تا جلوه کنید. ممکن است فکر کنید که یک صورت درخشان خوب نیست، اما اعتماد کنید، مردم محصولاتی را می‌خرند تا به چهره‌ای دست یابند که شما به صورت طبیعی آن را دارید، درخشندگی طبیعی و سالم.

4- نگهداری کمتر

روند نگهداری و مراقبت از این نوع پوست، کمتر خواهد بود. می‌دانیم که مسدود شدن منافذ پوست و احیا کردن مداوم آرایش در این مورد جای نمی‌گیرد، اما در مقایسه با مشکلات پوستی بالقوه‌ای که انواع دیگر پوست با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، متخصصان اذعان می‌کنند که خانم‌هایی که پوست چرب دارند خیلی راحت‌تر هستند.

5- پوست نرم

 یک مزیت فرعی پوست چرب هم این است که با گذشت سال‌ها در مجموع پوست شما نرم و مرطوب‌تر از انواع دیگر پوست خواهد بود. شاید پوست چرب برای یک جوان باعث شود که دائم با جوش‌ها درگیر باشد، اما وقتی که سن بیشتر می‌شود، پوست نرم خواهد شد و جوش‌ها به طور قابل توجهی کمتر خواهد شد.

6- پوست ضخیم‌تر

 این پوست در برابر عناصر زیست محیطی خیلی انعطاف پذیر است. خانم‌هایی که پوست چرب دارند می‌توانند از داشتن نوع پوستی که توانای سازگاری با هر محیطی را داشته و از آن تأثیر نمی‌پذیرد، لذت ببرند. این پوست به مراتب در مقابل باد و خورشید مقاوم‌تر است، چرا که ضخیم و مرطوب‌تر است.


√بیشتر بخوانید:  ترمیم پوست چرب


بولتن نیوز