همزمان با سالروز مبعوث شدن پیامبر اکرم و عید مبعث وزیر بهداشت در پیامی فرا رسیدن این روز خجسته را تبریک گفت.دکتر هاشمی در متن این پیام برای همکاران و مردم ایران آرزوی سربلندی نمود.

وزیربهداشت در پیامی عید مبعث را تبریک گفت و تاکید کرد: خدای را شکر که مهربان است و رحیم و چنین فرصت‌هایی را برابر بندگانش نهاده تا به خود آییم؛ راه از چاه تشخیص دهیم و با توسل به مکارم اخلاقی، روز و روزگارمان را «عید» گردانیم.

متن پیام وزیر بهداشت که در کانال تلگرامی وی منتشر شد، به این شرح است:

“خدای را شکر که بر ما منت نهاد و باز هم فرصت گذر و نظر بر عید بزرگ مبعث را به ما ارزانی داشت؛ ما که خود را پیرو آخرین رسول پروردگار یگانه می‌دانیم، او که گفت «مبعوث شدم تا مکارم اخلاق را کامل کنم» و امروز فرصتی است برای آن‌که از خود بپرسیم، خلق و خوی و گفتار و رفتارمان در میزان اخلاق محمدی، چه رتبه‎ای دارد؟ از میان مقامات و مناصب دنیوی و اجر و پاداش اخروی کدام را برگزیده‌ایم و در مسیر «ضلالت تا هدایت» در کدام منزل اطراق کرده‌ایم؟

خدای را شکر که مهربان است و رحیم و چنین فرصت‌هایی را برابر بندگانش نهاده تا به خود آییم؛ راه از چاه تشخیص دهیم و با توسل به مکارم اخلاقی، روز و روزگارمان را «عید» گردانیم.

چنین روز و چنین عیدی بر یکایک هموطنان عزیز و ارجمند، گرامی و مبارک باد.”

منبع/ایسنا