بسیاری از افراد به دنبال راه حل هایی برای کاهش وزن خود هستند. با ماشینی شدن زندگی ها و شاغل بودن افراد خانواده، اکثر مردم در وعده های غذایی خود بجای استفاده از غذای سالم خانگی از غذای بیرون و به خصوص فست فود استفاده می کنند. این غذاهای آماده، کالری بسیاری دارند و از دلایل اصلی چاقی به حساب می آیند. برای درمان این معضل، مقاله زیر را بخوانید.

بسیاری از افراد در زندگی روزمره خود به طور مداوم استرس را تجربه می‌کنند که این حالت باعث می‌شود تا سطح هورمون‌های استرس و کورتیزول افزایش یابد و در نتیجه میزان چربی بالایی در بدن ذخیره شود.

در حال حاضر خوراکی‌ها و غذاهای آماده یکی از مشکلات بزرگی است که سلامت افراد را تهدید می‌کند. براساس تحقیقات به عمل آمده یکی از بزرگ‌ترین عوامل چاقی در حال حاضر هجوم کالری می‌باشد که حجم بالایی از آن از طریق تنقلاب و فست‌فودها تامین می‌گردد. اگر قصد دارید که مصرف این خوراکی‌ها را به حداقل برسانید لازم است که به نوشیدن چای سبز رجوع کنید، چرا که این نوشیدنی‌ها خواص فوق‌العاده‌ای داشته و با افزایش اشتها مقابله می‌کند. شایان ذکر است که از مصرف بطری‌های چای سبز بپرهیزید، چرا که صد درصد چای سبز نبوده و قند خون و میزان کالری شما را افزایش خواهد داد.

به نقل مجله از روزهای زندگی، بسیاری از افراد در زندگی روزمره خود به طور مداوم استرس را تجربه می‌کنند که این حالت باعث می‌شود تا سطح هورمون‌های استرس و کورتیزول افزایش یابد و در نتیجه میزان چربی بالایی در بدن ذخیره شود. همچنین باید گفت که مصرف فست‌فودها نیز تا حد بالایی در بروز استرس نقش دارند. اگر استرس در شما باعث ناراحتی‌تان شده است توصیه می‌شود، چای سبز بنوشید تا به آرامش برسید. چای نعناع نیز میزان اشتها را کاهش داده و در طول هفته به میزان 2800 کالری سوزی دارد.

منبع: بولتن نیوز