آزمون شخصیت شناسی

تصاویر زیر را مشاهده کنید. به نظر شما کدام منظره از جمله زیباترین مناظر بهاری است؟ یکی از تصاویر را انتخاب کرده و شخصیت شناسی مربوط به آن را بخوانید. متن زیر یک آزمون شخصیت شناسی است که با انتخاب یکی از تصاویر یک بعد از وجود شما را نمایان می کند. اگر شما از آن دست افرادی هستیتد که به آزمون های شخصیت شناسی علاقمند است، آزمون زیر را به شما پیشنهاد میکنیم،آن را انجام دهید و به دوستان خود پیشنهاد کنید.

زیباترین منظره بهاری

تصاویر 1 تا 6 مناظر مختلف بهاری را نشان می دهند. به نظر شما کدام یک زیباتر است؟

تصویر 1

خیال‌پرداز

اگر تصویر انتخابی تان شماره 1 است، باید گفت آنقدر سوژه برای خیال پردازی دارید که می توانید تمام روز را گوشه ای نشسته و به خیالپردازی مشغول شوید.

در خیال تان، به راحتی به گذشته، حال و آینده سفر می کنید و می توانید در ذهن تان دنیایی کاملا جدید بسازید. نسبت به فصل بهار کمی بیش از دیگران از خود احساسات نشان می دهید.

تمام رنگ ها، صدای پرندگان، بوی گل ها و تمام تازگی و طراوات بهار را با تمام وجودتان حس می کنید. می توانید هر صبح زود بهاری از خواب برخاسته و به پیاده روی بروید.

اما اگر شرایط آن را نداشته باشید حتما در رویاهایتان به آن می پردازید. می توان گفت اگر دست به قلم شوید، نویسنده داستان های فانتزی بی نظیری خواهید شد.

تصویر 2

متصل به طبیعت

شما عاشق این هستید که بخشی از دنیا (یا بهتر بگوییم، در قلب دنیا) باشید. عاشق طبیعت هستید و از اینکه در فضاهای باز و البته در کنار دوستان تان باشید، لذت می برید.

تمام فصل های سال برای شما زیبا هستند اما فصل بهار معنای دیگری برایتان دارد. از هر لحظه آن، هر شکوفه ای که می روید و صدای شاد پرندگان، لذت می برید.

در بهار پس از سپری شدن یک زمستان طولانی، دنیا دوباره سرزنده می شود و شما سعی می کنید هیچ کدام از آنها را از دست ندهید.

تصویر 3

گوشه نشین

اگر تصویر 3، تصویر انتخابی شماست، باید گفت که شما عزلت نشین، متفکر و آرام هستید.

شما عاشق آرام ترین لحظات بهار، درست قبل از زمانی که دنیا بیدار شود، هستید. از لحظات تنهایی خود لذت می برید.

معمولا وقتی طبق برنامه ریزی خودتان پیش بروید، عملکردتان بهتر می شود. همچنین به تمام جزئیات زندگی توجه نشان می دهید و روی مسائل مختلف، حتی کوچک، بسیار فکر می کنید.

از پس مشکلات و آشفتگی های زندگی، حتی اگر در بدترین شرایط زندگی تان قرار گرفته باشید، برمی آیید و می توانید به راحتی آرامش درونی تان را بیابید و به آسایش برسید.

تصویر 4

تنوع پرست

عاشق رنگ های متنوع بهار هستید و هیچ فصلی به اندازه بهار نمی تواند شما را به وجد بیاورد.

از تجربه کردن چیزهای جدید لذت می برید و هر بهار به دنبال یاد گرفتن مهارت های جدید و لذت بخش مانند ورزش هایی مانند زومبا، دویدن، ترانه خوانی هستید.

دایما با دنیا و هرچه که در آن هست در ارتباط هستید و برای هر چیزی به شدت اشتیاق دارید.

برخی از افراد تصور می کنند که به این اشتیاق و هیجان تظاهر می کنید اما شخصیت شما حقیقتا سرشار از زندگی و انرژی است.

به نظر شما زندگی زیباست و می خواهید که از نظر روحی و روانی بخشی از آن باشید.

تصویر 5

فعال

اگر تصویر 5 را انتخاب کردید، باید گفت که فردی فعال و پرجنب و جوش هستید. از هوای خنک بهاری نفسی تازه می کنید و لذت می برید.

بهار را آغازی دوباره می دانید و سعی می کنید برنامه هایتان را به درستی تنظیم کنید و پرانرژی پیش روید.

در این زمان معمولا برای به پایان رساندن پروژه های تان به شدت هیجان دارید.

دوست دارید پرمشغله باشید اما در عین حال وقت را برای بوییدن گل ها از دست نمی دهید.

در لحظه، زندگی می کنید و البته همیشه به دنبال تعادل در زندگی تان هستید. چنان مملو از انرژی هستید که هرگز از نفس نمی افتید.

تصویر 6

مهربان

اگر تصویر 6 منظره مورد علاقه تان است باید گفت فردی مهربان هستید و همیشه و در همه حال به دیگران کمک می کنید.

اما معمولا فصل بهار روحیه تان را بسیار شکننده می کند. با خود فکر می کنید که باید همه چیز رو به رشد و کمال برود. حتی در مورد خودتان هم احساس می کنید باید بهتر از قبل باشید.

معمولا با قلب تان تصمیم گیری می کنید و البته سعی می کنید، کاری که صحیح و درست است را انجام دهید.

البته بیش از دیگران درد را حس می کنید اما این موضوع از خوش بینی تان کم نمی کند. می دانید که با امید می توان خیلی کارها را انجام داد.

 

 

منبع: زندگی آنلاین