دهان اولین قسمت لوله گوارش است. حفره دهان از لبها شروع و به حلق محدود می شود. دندانها داخل حفره دهان قرار دارند. دندانها در حاشیه فک بالا و پایین به طور منظم قرار گرفته اند. دندانها عضو بسیار سخت و سفیدرنگی هستند که باعث زیبایی صورت و لبهای انسان می شوند و در تغییر حالات روحی انسانها بخصوص در لبخند و تبسم و ایجاد چهره ای مهربان، نقش بسیار مهمی ایفاء می کنند.

آرامش انسان در هر شرایطی متاثر از عوامل بسیاری است که یکی از این فاکتورها فضا و محیطی است که انسان در آن معماری تحت عناصری چون رنگ ، نور، ارتباط فضایی و کمپوزیسیون یا چیدمان می تواند تاثیر مثبت یا منفی بر روی افراد داشته باشد.در محیط های درمانی که بالقوه پر از عوامل استرس زا می باشد و فرد از نظر روحی در شرایط مستعد استرس است ، استفاده از طراحی داخلی و معماری با شیوه های استاندارد محیط های درمانی می تواند در کاهش استرس بیمار نقش بسیار موثری داشته باشد.

 

درباره کلینیک دیبا:

در کلینیک دندانپزشکی دیبا تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با بهره گیری از مبنای علمی مثل دمای متناسب با القای حس آرامش ، انتخاب تم رنگی متفاوت و چیدمان علمی ، آرامش و راحتی را به مراجعه کنندگان عزیزمان القا نموده و فضایی بدون استرس و آرامش بخش را ایجاد نماییم.

خدمات کلینیک دنداپزشکی دیبا:

در دیبا با استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده دندانپزشکی و به روزترین دستگاهها و تجهیزات دندانپزشکی سعی بر آن داریم تا پیوسته در مسیر ارائه ایده آل ترین خدمات حوزه های تخصصی دهان و دندان قرار گرفته و حرکت نماییم. بزرگترین هدف راه اندازی کلینیک دندانپزشکی دیبا، ارائه خدمات ویژه سلامت و زیبایی دندان به گروههای مختلف هدف می باشد.

ایمپلنت:

با استفاده از ایمپلنت های دندانی، امروزه مشکل بی دندانی به کلی ریشه کن شده است و بیمار با استفاده از ایمپلنت که نوعی پایه تیتانیومی سازگار با سلولهای بدن است،دیگر مشکل بی دندانی را تجربه نخواهد کرد. ایمپلنتولوژی حاصل آخرین تکنولوژی های روز دنیاست. ما در دیبا با بهره گیری از آخرین متد روز دنیا و تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی، کلیه خدمات ایمپلنت های دندانی را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم. همچنین کلینیک دندانپزشکی دیبا مفتخر است کلیه خدمات در خصوص جراحی های پیشرفته با آخرین تجهیزات روز دنیا را به شما عزیزان ارائه نماید.

دندانپزشکی زیبایی:

امروزه دندانها و لبخند از مهم ترین قسمتهای یک چهره جذاب و زیبا به شمار می رود به طوری که این مسئله یک حوزه وسیع تخصصی در دندانپزشکی را به خود اختصاص داده است. کلینیک دندانپزشکی دیبا مفتخر است تا کلیه روشهای زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخند از جمله؛ بلیچینگ، کامپوزیت ونیر، روکش زیرکونیوم، لیزر و برداشتن نقاط تیره لثه، ارتودنسی و اصلاح ناهنجاری های فک و صورت، لمینیت، اصلاح فرم دندانها، درمان نامرتب بودن دندانها در قوس فکی، درمان ناهنجاریهای اسکلتی، درمان دندانهای از دست رفته، بریج و… را به روشی متفاوت به شما ارائه کند.

دندانپزشکی اطفال:

تحقیقات نشان میدهد که بهداشت نامناسب دهان و دندان در کودکان اثرات مخربی بر عملکرد درسی و روابط اجتماعی آنها دارد. کلینیک دندانپزشکی دیبا، در خصوص درمانهای اطفال، مجموعه ای از کاملترین درمانهای مراقبتهای لثه و دندان را جهت سلامت فرزند دلبندتان به شما پیشنهاد و ارائه میدهد. از آنجایی که محیط دندانپزشکی کودک نباید ترسناک باشد، دیبا با بهره گیری از دکوراسیون مناسب کودکان و پرسنل آموزش دیده جهت ارتباط موثر با کودک، بهترین مراقبتها و درمان را به کودکان شما ارائه میدهد.

خدمات خاص کلینیک دنداپزشکی دیبا:

کلینیک دیبا با تخصیص خدمات به گروههای درمانی مختلف ، علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه بهترین نتایج را برای بیماران به ارمغان خواهد آورد. ما در دیبا تلاش میکنیم که خدماتی نوین، پیشرفته و متفاوت دندانپزشکی خود را به همراه حس آرامش در حین درمان به شما هدیه کنیم.

کلینیک دنداپزشکی دیبا

آدرس : شهرک غرب – بلوار دادمان – بعد از بیمارستان آتیه – نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی – طبقه پنجم

 

تلفن های تماس:

  02188376084
  02188376085
  02188376086