isolated-face-powder

دیگر لازم  نیست ساعت‌های زیادی، بدنتان را در معرض نور خورشید قرار دهید تا پوستتان برنزه شود! شما می‌توانید با بکارگیری درست از برنزه کننده‌ها، بدون ن خطرات آفتاب، پوستتان را برنزه کنید.

کارشناسان زیبایی، در خصوص استفاده از برنز کننده‌ها مراحل زیر را پیشنهاد می‌کنند:

گام اول: انتخاب برنزه کننده‌ی مناسب

ابتدا باید یک برنزه کننده‌ی مناسب انتخاب کنید. به گفته‌ی الکسیس ولفر، موسس و سردبیر مجله‌ی بیوتی بین، برنزه کننده‌های مختلف، نتایج متفاوتی بر روی پوست دارند.

او می‌گوید: «کرم‌ها و موس‌های برنزه کننده برای خانم‌هایی که به دنبال فونداسیونی با تن برنزه برای صورتشان هستند، بسیار مناسب است. این کرم‌ها رنگ و سطح پوست را یک دست کرده و مانند فونداسیون‌ها در رنگ‌های مختلف برای انواع پوست عرضه می‌شوند. اگر به دنبال این گونه پوشاننده‌ها هستید ولی از فونداسیون‌ها متنفرید، موس‌های برنزه کننده را امتحان کنید.»

الکسیس توصیه می‌کند برای داشتن پوستی درخشان و طلایی بدون استفاده از آفتاب، برنزه کننده‌ها را همراه با پودر شفاف روشن کننده استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که این روش برنزه کردن، چین و چروک‌های صورت را بیشتر نشان می‌دهند و باعث عمیق‌تر دیده شدنشان می‌شود. بنابراین استفاده از این پودرهای روشن کننده برای پوست‌های جوان‌تر مناسب است.

او اضافه می‌کند: برنزه کننده‌های مات، برای پوست‌های بالغ تر مناسب‌اند. این برنزه کننده‌ها به صورتتان حجم داده، نواقص آن را کمرنگ کرده و صورتتان را به زیبایی کانتور می‌کند. برای تکمیل آرایش، مقداری هایلایت کننده یا پودر شفاف کننده بر روی استخوان گونه و ابرو با ضربات آهسته بزنید.

گام دوم: انتخاب قلم‌مو

شانا کینگ ،مدیر موسسه آنیسا اینترنشنال، توصیه می‌کند هنگام استفاده از برنزه کننده، از قلم‌موهای پهن استفاده کنید. انواع گوناگونی ازاین قلم‌موها در بازار موجود است که شما باید قلم‌موی مناسب خودتان را انتخاب کنید. او اضافه می‌کند: «برنزه کننده را مستقیما به سر قلمو بزنید. اگر از پودرهای نرم استفاده می‌کنید مراقب باشید بیش از حد قلم‌مو را به پودر آغشته نکنید.»

گام سوم: استفاده از برنزه کننده

شانا می‌گوید برنزه کننده را از وسط صورت با حرکات سریع بکشید و سپس آن را تا خط رویش موهایتان محو کنید.

گام چهارم: فراتر از صورت

برای اینکه رنگ برنزه‌ی پوستتان طبیعی بنظر برسد، پودر برنزه کننده را از گردن به سمت بالا تا خط چانه‌تان هم بکشید. همچنین در صورت لزوم می‌توانید روی خط دکلته هم همین کار را انجام دهید.

گام پنجم: بررسی نهایی

این مقایسه‌ی تصویری قبل و بعد از استفاده از برنزه کننده، تفاوت زیبا و ظریف استفاده‌ی درست از برنزه کننده را نشان می دهد.

منبع-http://sorkhabsefidab.com