اکثر خانم ها اهمیت خیلی زیادی به زیبایی پوست و صورت  خود می دهند اما بسیاری از آن ها از روش های مصنوعی و استفاده از مواد شیمیایی خسته شده اند و یا به دلیل هزینه های سنگین مواد آرایشی و بهداشتی شیمیایی توان استفاده از آن ها را ندارند.

هایفو تراپی، آخرین تکنولوژی لیفتینگ صورت و گردن است. با کمک دستگاه هایفو فقط در یک جلسه یک ساعته، بدون درد و جراحی، پوست صورت و گردن شما را کشیده و کلاژن سازی در سلول های پوست شما، صورت می گیرد که این مهم، اصلی ترین دلیل جوانسازی پوست شما خواهد بود.

هایفوتراپی راحت ترین امکان را برای کشیدن پوست صورت و گردن فراهم نموده است و در نواحی خط خنده، ابرو، پلک افتاده، چروک پیشانی و کنار چشم، شل شدن و افتادگی پوست صورت اثر می کند.

 

 

هایفو چیست؟

هایفو HIFU عبارتست از انتقال امواج اولترا سوند با شدت بالا و فرکانس پایین ، بطور متمرکز در لایه های عمقی پوست ( High Intensity Focused Ultrasound ) به منظور لیفتینگ و جوانسازی پوست . در گذشته امواج صوت با فرکانس بالا بعنوان یک روش تشخیصی مطمئن و کم عارضه بصورت سونوگرافی مورد استفاده قرار گرفته است.

HIFU هایفوتراپی در حال حاضر به عنوان جدیدترین و موثرترین روش لیفتینگ صورت (بدون جراحی و بیهوشی و درد) در دنیا مطرح شده است که فاقد عوارض جراحی لیفتینگ مثل جای محل اسکار می باشد. در این روش بیمار در همان لحظه انجام (HIFU) هایفو کشیده تر شدن پوست را احساس می کند و نتایج اصلی بعد از 3 ماه مشخص می گردد.

هایفو امکان کشیدن پوست و جوانسازی (خط خنده، ابرو، چروک پیشانی، غبغب و شلی گردن) را فراهم می سازد و برای تمام انواع پوست و در تمامی سنین بالای 25 سال قابل انجام است.

 

 

 

 

 

طریقه انجام هایفو چگونه است؟

شخص به آرامی روی صــندلی مـی نشیند و پزشک حدود 45 دقیقه دسته دستگاه (پروپ) هایفو را درست مثل سـونوگرافی معمــولی بـه آرامی روی پوست صورت بیمار حرکت می دهد چون این تکنیک درد غیرقابل تحملی ندارد هیچ نیازی به بیهوشی و بی حسی ندارد و حتی نیاز به مالیدن کرم های موضعی بی حسی نمی باشد.

هایفو در چه افرادی مناسب هست ؟
بر اساس مطالعات انجام شده اثربخشی هایفو در موارد شلی و افتادگی خفیف تا متوسط پوست اثربخشی قابل ملاحظه ای دارد ولی انجام آن در موارد شلی و افتادگی های بسیار شدید پوست شاید کمتر موثرباشد. در موارد افتادگیهای شدید پوست بر اساس وضعیت عمومی مانند سن، بیماریهای زمینه ای و ترجیح فرد مراجعه کننده باید در مورد انجام لیفت جراحی یا هایفو تصمیم گرفت.

از طرفی در  افرادی که به هر دلیل مانند وجود بیماری های زمینه ای یا حتی ترس از جراحی مایل به انجام جراحیهای لیفتینگ نمی باشند، هایفو انتخاب مناسبی  برای بهبود افتادگی پوست می باشد.

 

 

آیا هایفوتراپی برای انواع پوست قابل انجام است یا محدودیت رتگ خاصی دارد؟

هایفو برای تمامی رنگ ها و پوست حتی برنزه هم قابل انجام می باشد.
ماندگاری اثر هایفوتراپی HIFU چقدر می باشد؟

ماندگاری هایفوتراپی ما بین 1 سال تا 1.5 سال می باشد که اگر در طی این زمان از روش های مکمل  RF contraction  استفاده شود این زمان طولانی تر نیز می گردد.
خطرات احتمالی هایفوتراپی چیست؟

کاملا ایمن می باشد و مانند سونوگرافی بی خطر است.

 

نمونه های لیفت صورت در کلینیک سیب سرخ:

کلینیک سیب سرخ افتخار دارد با مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها جوان سازی و لیفت صورت را انجام دهد و با این روش زیبایی،جوان سازی ویژه ای به چهره شما ببخشد.

حال  تنها بخشی از نمونه های از لیفت صورت بدون جراحی که توسط کلینیک سیب سرخ صورت گرفته شده است را می توانید مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید:

021-22 77 8000