4798_orig

اپ Villeroy&Boch به شما این امکان را میدهد مشاهده ترتیب وسایل را در خانه خود به شکل  سه بعدی را ببینید ! اپ واقعیت افزوده Villeroy&Boch (یک تولید کننده بزرگ سرامیک که

دفتر مرکزی شرکت در آلمان است) دامنه وسیعی از محصولاتی با بیشترین کیفیت از برترین های V& B collections, Joyce, Subway 2.0 and Legato را مستقیم به حمام شما میاورد. این یک راه سریع،ساده و جالب برای پیش نمایش محصولات واقعی با جزییات خیره کننده ست.
درباره واقعیت افزوده از اینجا بیشتر بدانید .

4799_orig

روش استفاده : ابتدا باید این برنامه را از طریق گوشی یا تبلت از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید. بچه ها ! خبر خوب این است که این برنامه به صورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان  iOS (سيستم عامل تلفن آی فون) و اندروید قرار می گیرد. بعد از اینکه برنامه را دانلود کردید به وبپیج شرکت رفته و کد AR را دانلود کنید. آن را چاپ کنید. کد AR  را روی سطح صافی که می خواهید محصول جدید را آنجا قرار دهید چسبانده و با استفاده از این نرم افزار آنرا اسکن کنید. برای اسکن کردن باید دوربین گوشی خود را به سمت کد AR  بگیرید. در این حالت این امکان برای شما وجود دارد که محصولات Villeroy&Boch را به صورت سه بعدی در اتاقتان ببینید.

198177

بهترین ویژگی این برنامه این است که این امکان را به شما می دهد که بتوانید محصولات را از تمام زاویه ها و در سایز واقعی ببینید. بر عکس زمانی که به فروشگاه می روید و تنها محدوده  مشخصی از گزینه ها و رنگها را مشاهده می کنید ،نرم افزار Villeroy&Boch محصولات انتخاب شده را در کلیه شکل ها ، سایزها و رنگ ها برای شما نمایش می دهد. به عنوان یک برنامه واقعیت افزوده ، این نرم افزار شامل یک ابزار مشاوره نوآورانه است که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام محصول مناسب شماست. کشف و کاوش خوش بگذرد ، لذت ببرید !

منبع-http://ibanoo.ir/