شکلات پرطرفدار با طعم سوسک

به تازگی یک عکس در دنیای مجازی  منتشر شده است که همه را از خوردن شکلات M&M منصرف کرده است و واکنش های مختلفی از سوی طرفداران این برند دربرداشته است. سوسکی که در این شکلات مشهور جا خشک کرده بود. بهداشت برند مشهور استرالیایی را زیرسوال برد.

مردی که یک بسته شکلات از برند مشهوری را خریداری کرده بود پس از مصرف چند تکه از آن با دیدن صحنه‌ای عجیب شوکه شد.

یک مرد استرالیایی با انتشار تصاویری ادعا کرده است زمانی که می‌خواسته شکلات ورقه‌ای متعلق به برند مشهور M&M را مصرف کند داخل آن یک سوسک مرده پیدا کرده است.

 این مرد پس از این اتفاق چندین بار با شعبه این برند مشهور در استرالیا مکاتبه کرده و خواستار رسیدگی به این وضعیت شده است، اما مسئولین M&M به مکاتبه‌های او پاسخ نداده‌اند به همین دلیل او عکس‌های گرفته شده از شکلات خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

پس از انتشار این عکس یکی از مقامات شرکت Mars اعلام کرده‌اند که وجود این سوسک در شکلات غیر ممکن است و حتماً پس از باز کردن پوشش کاغذی داخل آن رفته است..

مقامات این شرکت برای روشن شدن قضیه از یک حشره شناس برای بررسی وجود سوسک و شناسایی نوع آن کمک گرفته‌اند، این حشره شناسان مدعی شدند نوع خاص سوسک، بومی منطقه‌ای که کارخانه شکلات در آن قرار دارد نبوده و به همین دلیل وجود آن در شکلات غیر ممکن است.

همچنین مدیر کارخانه تولید شکلات M&M گفت با توجه به این که هر یک از بلوک‌های شکلاتی ما قبل از بسته‌بندی و حمل تحت کنترل کیفیت تست ایمنی و آزمایش میکروبیولوژی قرار می‌گیرد، از این جهت احتمال می‌رود پس از باز شدن محصول این حشره وارد بسته شکلات شده باشد.

این مرد که پیش از دیدن سوسک چهار ورق از همان جعبه شکلات را خورده، خواستار رسیدگی به این مسئله شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان