درمان بیماری زنان با طب هومیوپاتی

بیماری های زنان، به چند دسته تقسیم می شوند. از عفونت ادراری گرفته تا افتادگی رحم و مشکلات جنسی. در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که طب هومیوپاتی در درمان این نوع بیماری ها چه نقشی دارد؟ آیا قادر خواهد بود تمام این بیماری ها را درمان کند؟ با دکتر سلام همراه باشید.

بیماری زنان و هومیوپاتی

بیشترین مراجعین به درمان هومیوپاتی بیماری مزمن می باشند زیرا این افراد به هر جا که سراغ داشته اند مراجعه کرده و نتیجه ای نگرفته اند و سالیان دراز از داروهای شیمیایی مصرف نموده و نه تنها بهبودی نداشته اند بلکه عوارض این داروهای شیمیایی هم به مشکلاتشان اضافه گردیده است. هومیوپاتی در تمام بیماری هایی که مشکل ژنتیکی و ساختمانی نداشته باشند کاربرد دارد.

بطور کلی بیماری های زنان زیر با روش هومیوپاتی قابل درمان می باشند.

درمان بیماری زنان با طب هومیوپاتی

1- بیماری های زنان که شامل مشکلات مربوط به قاعدگی ( نامنظمی، زود به زود پریود شدن، دیر به دیر پریود شدن، خونریزی کم یا زیاد، دردهای زمان قاعدگی و …)

2- درمان بیماری زنان با مشکلات رحمی و تخمدان ( کیست تخمدان، کم کاری تخمدان ) ترشحات غیر طبیعی زنان (زرد، سفید و بدبود) مشکلات رحمی مانند فیبروز رحمی، تومورهای رحمی، افتادگی رحمی، بزرگی و خونریزی و عفونت رحمی.

3- درمان بیماری زنان و مشکلات مربوط به پستان مانند سنگینی و دردهای قبل از پریود، کیست پستان، ترشحات شیر در زمان غیر از حاملگی، کم شیر دهی و…

4- درمان بیماری زنان و مشکلات جنسی اعم از دردهای حین نزدیکی، نفرت از نزدیکی و دیر ارضای و زود ارضایی تا حدودی توسط داروهای هومیوپاتی کمتر می شود زیرا این مشکلات ریشه روحی و روانی دارند.

5- درمان بیماری زنان و بیماریهای پوستی مرتبط با هورمون های زنانه

اعم از پسوریازیس، جوشهای غیر عادی پوست، خشکی و یا چربی غیر عادی پوست، شوره و پوسته پوسته شدن پوستی، انواع خارش و سوزشهای پوستی، انواع خارش و سوزشهای پوستی، انواع تغییر رنگهای پوستی، ترک خوردن پوست، ریزش موها، موهای زائد (هیرسوتیسم)، و کمک مک های پوستی و …

درمان بیماری زنان با طب هومیوپاتی

6- درمان بیماری زنان و بیماری های عصبی و روانی مرتبط با قاعدگی در زنان

مانند دلشوره و اضطراب، بیقراری، وسواس شستشو و وسواس تکرار، وسواس چک کردن درب، شیر گاز و شیر آب و … اختلالات خواب، کسلی، بی حوصلگی، بی انگیزه بودن، فراموشکاری، از دست دادن حافظه، عصبی بودن، پرخاشگری. طول درمان بیماریهای وسواسی خیلی زیاد می باشد چون این بیماری ها ریشه عمیق تری دارند.

7- درمان بیماری زنان شامل آروغ زیاد، صدای زیاد در شکم (قار و قور کردن)، تکرار ادرار در زنان، شل شدن اندام های لگن در زنان با زایمان های مکرر و دوران پس از یائسگی.


درمان سندرم روده تحریک‌پذیر با طب هومیوپاتی

 درمان بیماری های پوست و مو با هومیوپاتی

 درمان بیش فعالی کودک با هومیوپاتی

√ لاغری و تناسب اندام با هومیوپاتی


منبع: وب سایت دکتر sareh-abdollahi