جراحی زیبایی باعث ایجاد تعادل و هماهنگی بین قسمت های مختلف بدن یا صورت شده و به افزایش کیفیت زندگی فردی و اجتماعی شخص کمک می کند.

 

انسان همیشه در جست وجوی کسب زیبایی ها بوده است. به همین دلیل همیشه در جست وجوی راه هایی برای دستیابی به زیبایی و عرضه آن است. راه های گوناگونی برای زیباسازی ظاهر و جلوه دادن آن پیدا شده است. از جمله به کارگیری روش های مختلف جراحی در سال های اخیر بسیار مرسوم شده است.

 

آشنایی با دکتر بهجو متخصص جراحی زیبایی:

از مهمترین سوابق و کارنامه علمی دکتر شاهین بهجو

Shahin Behjoo M.D

بورد تخصصی جراحی

ترمیمی ، پلاستیک و زیبایی

دارای مدرک بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

عضو جامعه جراحان ایران

عضو جامعه بین المللی جراحان ( ISS )

 

خدمات جراحی پلاستیک و ترمیمی دکتر شاهین بهجو:

 

ابدومینوپلاستی:

در بیمارانی که به دنبال زایمانهای متعدد یا نوسانات شدید وزن دچار افتادگی ناحیه شکم شده اند یا رگه های پوستی ( Stretch mark ) پیدا کرده اند ، بهترین گزینه درمانی ابدومینوپلاستی است.

 

جراحی لیفت صورت:

۱-لیفت لب­ و گونه

۲-لیفت چشم و پیشانی

۳-لیفت گردن و گلو

۴-لیفت صورت جزئی

 

 

جراحی پستان:

پستان ها همواره به عنوان نماد زنانگی مطرح بوده و سلامت و زیبایی آن نقش مهمی در تناسب اندام و اعتماد به نفس خانمها داشته است . اعمال جراحی پلاستیک و ترمیمی نیز کاربردهای گوناگون و متنوعی در مورد این عضو داشته است.

 

عمل جراحی بینی:

با توجه به اینکه بینی برجسته ترین عضو صورت بشمار میرود ، زیبایی و تناسب آن با سایر اجزای چهره از دیرباز مورد توجه همگان قرار داشته است . مع الوصف نقش حیاتی این عضو در امر تنفس و بویایی موجب شده تا همواره عمل جراحی بینی بعنوان یکی از حساسترین اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی مطرح باشد .

 

 

 

 

پیکرتراشی پیشرفته به روش لیپوماتیک:

چاقی چه در شکل موضعی وچه در فرم فراگیر و عمومی به یکی از شایعترین علل مراجعه به کلینیک های زیبایی و درمانی مبدل شده است. به همین منوال روش های پیکرتراشی (Body Contour)از دیرباز مورد توجه پزشکان و جراحان پلاستیک بوده و طی ١-٢ دهه اخیر پیشرفت های شایان توجهی داشته است.

 

لیپوساکشن و لیزر لیپولیز:

این روش ها عموما تحت بی حسی موضعی انجام شده و طی یک جلسه قادر به کشیدن چربی مورد نیاز از نواحی شکم ، پهلو ، ران و باسن ، غبغب و گردن و… می باشند .

لیپولیز با لیزر از روشهای کاملا جدید است که علیرغم کشیدن چربی اضافی نه تنها موجب شلی پوست نمی شود بلکه به لیفتینگ آن نیز کمک میکند.

 

 

 

 

 

دکتر شاهین بهجو متخصص زیبایی و جراحی پلاستیک :

آدرس : سعادت آباد بین سرو و بوستان شماره ۱۰۴ ساختمان نگار ط ۴ واحد ۷۹

شعبه دوم : قیطریه. بلواراندرزگو. نبش خ عبدالهی جنوبی شماره ۷۲ ساختمان پزشکان پارسیان. واحد۳۵

تلفن تماس : 09122958078، ۲۲۱۴۷۲۱۶ , ۲۲۱۴۱۷۰۰ , ۲۲۱۴۷۲۱۷