کلینیک دندانپزشکی رویال ارائه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می باشد.

 

کلینیک دندانپزشکی رویال:

کلینیک دندانپزشکی رویال با بهره مندی از بهترین متخصصان در حوزه درمان و اصول کیفی کار خود را آغاز نموده است. این مرکز با بهره گیری از جدید ترین امکانات در قالب 5 یونیت در دو بخش عمومی و تخصصی اقدام به کار کرده است که همه روزه از ساعت 9 تا 12 شب در خدمت کلیه بیماران میباشد.

بخش های کلینیک رویال:

الف:بخش عمومی
 • عصب کشی
 • ترمیم
 • کشیدن و جراحی
 • پروتز ثابت
 • پروتز متحرک

 

ب:بخش تخصصی
 • جراحی
 • ارتودنسی
 • عصب کشی
 • اطفال
 • زیبایی
 • ایمپلنت
 • جراحی لثه

 

 

 

 

 

درباره مرکز دندانپزشکی رویال:

کلینیک دندان پزشکی رویال با استفاده از تیم مجرب دندانپزشکی و استفاده از بروز ترین و تجهیزات دندان پزشکی در محیطی مناسب به ارائه خدمات دندان پزشکی می پردازد

آدرس کلینیک:

پونک خیابان میرزا بابایی، روبروی پارک ترافیک، پلاک80، طبقه 4

 

شماره تماس:
 02144451490

02144473753

تلگرام: royal_dentalclinic@

دندانپزشکی رویال را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

 

 

 

 

 

خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی کلینیک رویال:

انواع پروتزهای دندان:

الف: پروتزهای ثابت

پروتز ثابت با استفاده از سیمان به تکیه‌گاه زیر خود متصل شده و بیمار نمی‌تواند آن را جابجا کند. پروتز ثابت دارای دو نوع است:

 • پروتز ثابت ترمیمی، که بخش از دست رفته دندان با آن ترمیم می‌شود (مانند روکش ، اینله و پین دندانی)
 • پروتز ثابت جایگزین، که به طور کامل جایگزین دندان می‌شود (مانند بریج‌ها یا ایمپلنت‌ها)

 

ب: پروتزهای متحرک

دندان مصنوعی پروتزی است که بیمار به راحتی می‌تواند آن را از جایش خارج کند. این دندان‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • دندان‌های مصنوعی کامل
 • دندان‌های مصنوعی تکه‌ای

 

 

ترمیمی و زیبایی:

در دندانپزشکی زیبایی روشی که بیش از همه  به کار رفته می شود  سفید نمودن دندان  ها می باشد.سفید شدن دندان ها در دندانپزشکی  و موادی که دندانپزشک جهت سفید کردن دندن های زرد رنگ به کار می برد موثر تر واقع بوده و همچنین ماندگاری بیشتری را به دنبال خواهد داشت  به نسبت موادی که جهت سفید نمودن دندان ها به بفروش رسیده و هر شخصی می تواند به تنهایی از آن با هزینه کمتری از دندانپزشکی  استفاده کند.

درمان های دندانپزشکی ویژه اطفال:

دندانپزشکی اطفال شاخه ایست که درکودکان زیر 12 سال به معالجه و پیشگیری ازبیماری های دهان و دندان می پردازد. اولین ویزیت دندانپزشکی پس از رویش اولین دندان های شیری در سن یک سالگی بهتر است انجام شود و به والدین نکاتی در مورد تغدیه بچه ها و مصرف برخی داروها مثل قطره آهن و عادت هایی مثل خوردن پستانک و انگشت و تنفس از دهان در خواب و… بر سلامت دندان آموزش داده می شود. از زمان رویش اولین دندان های شیری تا زمان افتادن آخرین دندان شیری بایستی کودکان هر 4 ماه یکبار توسط دندانپزشک معاینه شوند.

ما در مرکز تخصصی اطفال کلینیک رویال محیطی را فراهم کرده‌ایم که فرزند دلبندتان احساس ایمنی و راحتی کند و حتی از نخستین تجربه دندانپزشکی خود لذت نیز ببرد. ما نهایت سعی خود را به کار می‌بریم که خاطره‌ای خوشایند از نخستین ویزیت دندانپزشکی در ذهن بیماران خردسالمان نقش ببندد. دندانپزشکان اطفال ما در زمینه درمان ناراحتی‌های دهان و دندان نوزادان، خردسالان و نوجوانان تجربه بسیار دارند.

ایمپلنت دندان یا کاشت ایمپلنت چیست:

ایمپلنت دندان یا کاشت ایمپلنت در واقع  بازسازی استخوان فک  و برگرداندن سلامتی  دندان ها و لثه و استخوان فک میباشد.راه حل اساسی برای  جویدن غذا ، درست صحبت کردن و زیبایی دندان ها در نبود دندانها ، ایمپلنت دندان یا کاشت ایمپلنت هست.

با ایمپلنت دندان یا کاشت ایمپلنت میتوان دندان ها را  بازسازی کرد و  با عمل ایمپلنت دندان یا کاشت ایمپلنت میتوان درعین حالی که به زیبایی صورت و دندان ها میرسیم ، یک درمان دندانپزشکی هم انجام میشود و با ایمپلنت دندان یا کاشت ایمپلنت رضایت بیمار حاصل میگردد و بیمار جایگزینی برای دندان ها دارد که تا آخر عمر میتواند از ایمپلنت دندان استفاده کند.

آیا ایمپلنت مانند دندان طبیعی است؟ ایمپلنت دندان یا کاشت ایمپلنت در واقع به معنای برگرداندن سلامت به دهان و دندان می باشد، زیرا در صورتی که فرد دندان سالم، مرتب و زیبا نداشته باشد و یا در جویدن و تکلم مشکل داشته باشد، با درمان ایمپلنت دندان می تواند سلامتی و زیبایی خود را بدست بیاورد.

خدمات ارتودنسی کلینیک رویال :

ارتودنسی یکی از روش‌های درمانی در دندانپزشکی است که برای اصلاح نامنظمی‌های دندانی به کار می‌آید. این روش نه‌تنها باعث منظم و زیباتر شدن دندان‌ها می‌شود، بلکه می‌تواند از خرابی و پوسیدگی دندان‌ها هم جلوگیری کند، چراکه دندان‌های نامنظم، می‌تواند باعث خراب شدن زودتر دندان‌ها (به‌علت گیر کردن غذا) و ایجاد مشکلاتی در دستگاه گوارش و سایر دستگاه‌های بدن شود. پس در خیلی از اوقات بنا به صلاحدید دندانپزشک برای اصلاح نامنظمی دندان‌ها یا جفت شدن‌شان و تصحیح مشکلات فکی-دندانی از روش ارتودنسی کمک می‌گیریم.

انواع ارتودنسی‌ها :
دستگاه‌های ارتودنسی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می‌شوند: ثابت به روشی گفته می‌شود که فرد قادر است وسایل مربوطه را از دهان خارج کند و مجدد در دهان قرار دهد؛ اما ارتودنسی ثابت، به ارتودنسی گفته می‌شود که براکت‌ها به دندان متصل شده و قابل خارج شدن از دهان نیستند. رایج‌ترین درمان ارتودنسی، درمان ارتودنسی ثابت است.  مدتی است در دنیای دندانپزشکی ارتودنسی به‌نام ارتودنسی نامرئی  وجود دارد که به ارتودنسی گفته می‌شود که از مواد پلاستیک شفاف و سخت برای ردیف کردن دندان‌‌ها استفاده می‌شود. ارتودنسی نامرئی از پلاستیک شفاف ساخته شده و به همین خاطر تقریبا غیر‌قابل رویت است.