1010

درباره کلینیک سیب سبز:

كلینیك تخصصی سیب سبز از سال 1388 در فضایی آرام و مناسب با بهره گیری از به روز ترین دستگاههای اروپایی و آمریکایی دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و با کادری از پزشکان و متخصصین تغذیه برای بازگرداندن زیبایی و تناسب اندام شما عزیزان مشغول به فعالیت میباشد، در این مكان همه چیز به گونه ای فراهم گردیده تا شما به عنوان میهمان این مجموعه به نتیجه دلخواه برسید. هر میهمان در كلینیك تخصصی سیب سبز قبل از شروع مراحل درمانی تحت مشاوره رایگان پزشكان قرار می گیرد و بعد از این مرحله با ارجاع به كارشناسان و پزشكان مركز به سمت مسیر نهایی درمانی هدایت می شود این مركز در زمینه های مجزای درمان پوستی ، زیبایی و بخش تناسب اندام پذیرای همه كسانی است كه خواهان بازگرداندن جوانی به پوست و اندام خود هستند.

 

 

ارائه برنامه اى كامل:

با توجه به شرايط كنونى زندگى و ماشينى شدن كارها،عدم تحرك و تغذيه نامناسب از اصلى ترين عواملِ ايجاد اضافه وزن و به تبع آن ابتلا به امراض گوناگون مى باشند.
تيم تخصصى سيب سبز متشكل از كارشناسان تغذيه و پزشكان مجرب،پس از تكميل اطلاعات،محاسبه توده عضلانى ،BMI و با بررسى علل ايجاد مشكل،طبق برنامه اى كاملا علمى و به دور از عجله،با تغيير شيوه زندگى،اصلاح عادات نادرست غذايى،ارائه برنامه اى كامل،سالم،ضمن درنظر گرفتن فرهنگ تغذيه اى افراد و متناسب با شرايط جسمانى و روحى افراد،با سابقه اى درخشان در امر رژيم درمانى فعاليت دارد.

 

 

 

ليپوزوم لاغرى:
تنها مركز مجرى طرح نوين لاغرى از طريق استفاده از “ليپوزوم هاى لاغرى”در كشور
روشى ايمن،مؤثر و بسيار پرطرفدار در زمينه رفع چاقى هاى موضعى
مركز تخصصى سيب سبز با همكارى پزشكان،با بهره گيرى از تركيبات ويتامينى ليپوزوم هاى لاغرى به نتايج بسيار قابل توجهى در بخش لاغرى و تناسب اندام رسيده است.
ليپوزوم ها،تركيبى از ويتامين هاى مورد نياز بدن،داروهاى از بين برنده ى سلوليت ها و داروهاى ليفت پوست ميباشد،كه همراه كار با دستگاه ها هم قابل استفاده بوده و ضمن رفع سريع چاقى هاى موضعى شكم،پهلو،ران،بازو و باسن،سلوليت هاى احتمالى را از بين برده و از افتادگى ناشي از لاغرى پوست موضع مورد جلوگيرى ميكند.
نتايج حاصل از اين روش ١٠٠٪‏ ،و مورد تأييد مركز سيب سبز ميباشد.

 

 

دستگاه لاغری و کاهش وزن LPG

L.P.Gبا تكنيك اندرمولـوژي يكـــي از جديدترين تكنيك‌هاي موجــود بــراي درمان سلوليت و كاهش سـايزمحســوب مي‌شود. اين سيستم با افـزايش جـريان خون زيرپوستي، افزايش تخليه لنفــاوي و حركت دادن چربي زير پوســت باعــث سيال شـدن چربي‌هـا شــده و سـوخـت و سـاز را در موضع افزايش مي‌دهد.

کلینــیك سيب سبز با دارا بـودن جدیدتــرین و پیشـرفته ترین مدل های دستگاه های LPG ( اینتگرال و اندرمولب) آماده ارائه خدماتى از قبيل:
رفع چاقي‌هاي موضعي و سلوليت
فرم‌دهي بدن و پيكرتراشي
رفع چين و چروك صورت
ليفتينگ صورت و سینه
درمان افتادگي و شلي پوست بعد از ليپوليز و ليپوساكشن ميباشد

اين سيستم به صـورت كنـترل‌شده روي بافــت‌هاي عمـقي پوسـت اثرگذاشته ، با تقويت بافت همبند و سفت شدن پوست، باعث رفع سلوليت و ناهمواری هاي پرتقـالي شكل و صـاف شـدن سطـح خـارجي پوسـت مي‌شـود و نمـاي ظاهـري آن را ترمـيم مي‌كنـد. روند درمان بسيار دلپذير و خوشايند است و هيچ عارضه‌اي به دنبال ندارد.

 

 

 

دستگاه Alice:

دستگاه Alice یك شبیه ساز ورزشی و تمرینات منحصر بفرد در زمینه‌ی لاغری و زیبایی اندام، سلامتی و اصلاح وضعیت ناشی (قوس كمر و انحراف ستون فقرات) می باشد. با ارزیابی تخصصی برنامه ی منحصر بفرد برای شما توسط كارشناسان ما تجویز می شود.از برنامه های این دستگاه تبدیل چربی به عضله است. شما با این دستگاه در 24 جلسه نیم ساعته می توانید %10 چربی های بدن خود را به 2 كيلو گرم عضله تبدیل كنید و cm 3 از سایز كمر كاهش دهید.نكته: 8 ساعت كار با دستگاه شبیه ساز ورزشی برابر با 4 ماه ورزش روزانه است.علاوه بر این ،دستگاه Alice دارای سیستم اشعه مادون قرمز می باشد كه باعث افرایش متابولیسم و كاهش وزن می شود این اشعه باعث گرم شدن پوست و نسج سلولی زیر جلدی می شود كه باعث اتساع رگهای زیر پوست، تسهیل اعمال فیزیولوژیك پوست و سوختن چربی‌های موضعی و عمومی می شود در ضمن این اشعه خاصیت تسكين درد را نیز دارد كه علت آن همان اتساع عروق و بهتر انجام گرفتن عمل دفع سموم و چربی‌های تجزیه شده بافتها می گردد.1- در اثر اتساع عروق، میزان گردش خون موضع افزایش می یابد.2- در اثر افزایش جریان خون مقدار اكسيژنی كه به بافتها می رسد افزایش می یابد و در نتیجه میزان سوخت و ساز سلولهای موضع گرم شده افزایش می یابد.3- به دنبال افزایش متابولیسم بافتها دفع مواد زائد و مضر و چربی‌های تجزیه شده راحت و سریع تر انجام می گیرد.4- به دنبال افزایش سوخت و ساز بافتهای بدن عملكرد و كارایی عضلات هم زیاد می شود و در واقع گرما موجب افزایش سرعت فعالیت عضلات و عضلانی شدن بدن فرد می گردد.5- بطور خلاصه افزایش درجه حرارت همراه با مكانیسم الكتروتراپی موجب تسهیل فعل و انفعالات شیمیایی و دفع چربی در بدن می شود.

 

 

 

Cavitation Ultra sound

يكى از جدید ترین روشهای غیر تهاجمی تناسب اندام می باشـد. این سیسـتم اولــترا سوند سبب تشکیل حبابهای ریز در اطراف سلولهای چربی می شود که به شدت در حال لرزش و فوران هسـتند. برخورد این حباب ها با دیواره سلولهای چربی و ترکیدن آنها سبب پارگی دیواره سلـول و آزاد شدن چربى ها ميشود.
این سیستم در درمان چاقیهای موضعی در نقاط مختلف بدن از جمله دور کمر، شکم، باسن،ران قابل استفاده اســت . پس از انجام این روش تخلیه لنفاوی و در ناژ بـا دسـتگاه LPG توصیه می شود تا دفع مواد زائد سلـولهای چربی راحت تر انجام شـود. کــار با این دستـگاه هیچ عارضه ای ندارد.
جوابدهى:کاهش سایز در همان جلسه قابل اندازه گیـری و مشاهده است . این کاهش سایز به چنـدین سانتی متر در هـر جلسـه می رسـد .
ماندگاري:چون سلولهای چربی از بین می روند در صـورت رعایت رژیم غذایی و حفظ وزن، نتایج کاملاً ماندگاراست .

 

کرایو لیپولیز، درمان چاقی بدون عوارض

 

کرایو لیپولیز روش غیرتهاجمی‎، بی خطر و بدون عوارض می‎باشد که با استفاده از دمای زیر صفر درجه سلول‎ها‎ی چربی را از بین می‎برد. گلبول‎ها‎ی سفید در مواجه با سلول‎ها‎ی مرده چربی آنها را بلعیده و سرانجام از طریق ادرار دفع می‎گردند.

کرایو لیپولیز نوعی روش درمان چاقی‎ها‎ی موضعی به شمار می‎رود. کرایو لیپولیز با استفاده از تکنولوژی سرما به همراه فشار منفی جهت کاهش میزان چربی‎ها‎ی اضافه عمل می‎کند. کرایو لیپولیز با حذف سلول‎ها‎ی چربی بدون آسیب رساندن به پوست و سایر بافت‎ها‎ی بدن صورت می‎گیرد. سلول‎ها‎ی چربی سرمادیده دستخوش پدیده آپیتوزیس می‎گردند. آپپتوزیس مرگ برنامه‎ریزی شده سلول‌های چربی می‎باشد که ضخامت لایه‌های چربی به طور قابل مشاهده‌ای کاهش می‎یابند.

کرایو لیپولیز با استفاده از سرمای شدید موجب کریستاله شدن سلول‎ها‎ و یک نوع مرگ سلولی می‎شود. به این معنا که در طی مرحله آپیتوزیس، سلول‎ها‎ی چربی فریز شده و می‎میرند و سپس از طریق خون وارد بدن می‎گردند و چون هر جسم مرده در بدن به عنوان  جسم خارجی تلقی می‎شود، از طریق گلبول‎ها‎ی سفید بلیعده و سپس از طریق ادرار دفع می‎گردند. این روش نیازی به جراحی و بستری شدن ندارد و بصورت درمان سرپایی صورت می‎گیرد.

کرایو لیپولیز برای افرادی که از اضافه وزن موضعی رنج می‎برند، مناسب می‎باشد اما برای افرادی که چاقی مفرط دارند مناسب نیست.

  • مزایای روش کرایو لیپولیز

کرایو لیپولیز دارای مزایای زیادی است از جمله:

–    کاهش 4-12 سانتی متر از سایز بدن

–    بدون نیاز به بستری و تبعات سوء آن

–    قابل انجام بر روی افرادی که دچار سیروز کبدی هستند.

–    در کرایو لیپولیز تعداد سلول‎ها‎ی چربی کاسته می‎شود و نه حجم آن‎ها‎

–    روشی غیرتهاجمی، بی خطر و بدون عارضه

 

 

 

اطلاعات تماس:

آدرس: تهران پارس،خیابان رشید جنوبی،نبش كوچه 149 غربی ،پلاك 90 (ساختمان رویال)، طبقه 3، واحد 8

 

تلفن:

02177730697
02177293727

 

اینستاگرام: sibsabz_clinic

تلگرام: sibesabz_clinic@ 

وبسایت: sibsabzclinic.ir