هر روز افراد بسیاری با استفاده از عمل های مختلف زیبایی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود لذت بیشتری میبرند. این اطلاعات فقط برای آگاهی شما ارائه شده است.

بدیهی است جزئیات بیشتر و میزان سودمندی چنین عملی برای شما مواردی هستند که می توانید حضوری با اینجانب مطرح نمایید. در بین تمام عملهای زیبایی ، جراحی پلاستیک بینی که اصطلاحاً ” رینوپلاستی ” نامیده می شود از ویژگی های خاصی برخوردار است لذا سعی می کنم با تفضیل بیشتری مورد بحث قرار گیرد.

 

خدمات کلینیک زیبایی دکتر حسن عامری:

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی گوش

 

درباره دکتر عامری (متخصص گوش،حلق،بینی و سر و گردن):

دکتر محمد حسن عامري در سال 1342 در شهرستان شاهرود متولد شد .در سال 1366 وارد دانشگاه علوم پزشکي ايران گشته و در سال 1372 به عنوان پزشک عمومي فارغ التحصيل گرديد.ايشان در طي تحصيل پزشکي عمومي جزء دانشجويان ممتاز بود. وي در طي دوران تحصيل پزشکي عمومي چندين کتاب آموزش پزشکي را که مجموع آن بالغ بر چند هزار صفحه مي شود ترجمه کرده است که عبارتند از:
1– فيزيولوژي پزشكي گايتون در دو جلد Guyton Textbook of Medical Physiology Eight Edition
2– مباني جراحي سابيستون Sabiston Essential of Surgery
3– اصول جراحي شوارتز Schwartz Principles of Surgery Sixth Edition
4 – 355 كيس از USMLE
5-غدد زنان اسپيروف Clinical Gynecologic Endocrinology & Infertility

دکترعامري در مجامع معتبر داخلي و بين المللي زير نيز عضويت دارد:
انجمن علمي راينولوژي ايران انجمن تحقيقات راينولوژي ايران
آکادمي جراحان پلاستيک صورت اروپا
جامعه جراحان ايران
انجمن جراحان گوش گلو بيني و سرو گردن ايران

 

 

 

جراحی زیبایی بینی دکتر حسن عامری:

رینوپلاستی چیزی بیشتر از یک جراحی است و در حقیقت تلفیقی از علم و هنر است. جراح زیبایی بینی قبل از هر چیز یک پزشک است و فاکتورهای پزشکی و تمایلات درونی که باعث شده یک فرد سالم با میل خودش برای انجام یک عمل جراحی مراجعه کند را به خوبی درک می کند. میتوان گفت او مثل میکل آنژ یک مجسمه تراش است. میکل آنژ تکه سنگی در اختیار داشت و با چشم بصیرت اثر خود را در لابلای آن می دید. وی با تراشیدن قسمتهای زاید سنگ اثر خود را در معرض دید دیگران قرارمی داد. جراح زیبایی بینی نیز با درنظرگرفتن شکل مناسب بینی برای هر صورت خاص ، با برداشتن قسمتهای اضافی و حالت دادن به قسمتهای باقیمانده سعی میکند اثر هنری خود را در معرض دید قرار دهد. بدیهی است وی هیچگاه به بینی به طور منفرد نگاه نمی کند بلکه بینی را درکنار سایر اجزای صورت می بیند. به عبارت بهتر نمی توان با در نظر گرفتن یک بینی ایده ال به خلق یک بینی زیبا پرداخت بلکه بهترین بینی نوعی است که با سایر اجزاء صورت هماهنگی داشته باشد.

 

 

 

نمونه جراحی های زیبایی بینی دکتر عامری:

 

 

 

 

 

 

جراحی زیبایی پلک دکتر حسن عامری:

هر روز افراد بسياري با استفاده از عملهاي مختلف زيبايي اعتماد به نفس بيشتري پيدا كرده واز زندگي خود لذت بيشتري مي برند. اين اطلاعات فقط براي آگاهي شما ارائه شده است. بديهي است جزئيات بيشتر و ميزان سودمندي عمل جراحی پلک براي شما ، مواردي هستند كه مي توانيد حضورا با اينجانب مطرح نماييد .

از نظر زيباشناسي ، چشم ها مهمترين جزء صورت هستند. چشم ها نشان دهندهً سن فرد ومنعكس كننده حالات هيجاني و خلقي وي هستند. متاسفانه چشم ها و پلك ها زودتر از ساير اجزاي بدن علائم پيري را نشان ميدهند. به طور طبیعی در سمت بالا و پايين کره چشم کيسه هایي وجود دارند که حاوی چربي هستند. غشايي نسبتا محکم اين کيسه هاي چربي را در محل خود ثابت نگاه داشته و مانع بيرون زدگي آنها مي شود. روي اين غشاء را عضله پلک و روي اين عضله را نیز پوست پلک می پوشاند.

 

عمل جراحي پلاستيك پلك ها كه اصطلاحا بلفاروپلاستي ناميده ميشود براي برداشتن پف پلك ها ، اصلاح افتادگي پلك و برداشتن پوست اضافي پلکها طراحي شده است هر چند كه ممكن است مقداري از چين و چروكهاي سطحي پلك را نيز كمتر کند. بعضی افراد از گودی و سیاهی دور چشم رنج میبرند. باید توجه داشت که با عمل پلک ، گودی و سیاهی دور چشم برطرف نمیشود.

 

 

 

 

جراحی زیبایی گوش دکتر حسن عامری:

هر روز افراد بسياري با استفاده از عمل هاي مختلف زيبايي اعتماد به نفس بيشتري پيدا كرده و از زندگي خود لذت بيشتري مي برند .اطلاعات مربوط به اصلاح برجستگی لالۀ گوش بوسیلۀ عمل جراحی پلاستیک که به آن اتوپلاستی گفته میشود فقط براي آگاهي شما ارائه شده است. بديهي است جزئيات بيشتر و ميزان سودمندي چنين عملي براي شما مواردي هستند كه ميتوانيد حضورا با اينجانب مطرح نماييد .

حتما شما هم افرادی را ديده ايد كه لاله هر دو گوش و در موارد کمتری لاله يك گوش آنها برجسته تر از معمول است. اين دفورميتي كه جنبه ارثي دارد تاثيري بر روي ميزان شنوايي ندارد ولي معمولا اين برجستگي گوش در سنین کودکی سوژه اي مناسب براي تمسخر كودك توسط همبازيهايش است و اين امر ميتواند بر روي روابط اجتماعي كودك تاثيرگذار باشد و چون همين روابط است كه سنگ بناي زندگي آينده فرد روي آن گذاشته مي شود، ميتواند روي آينده كاري وزندگي آتي كودك نيز تاثير گذار باشد. با توجه به دلیل فوق الذکر و با عنابت به اینکه در سن 6 تا 7 سالگی لاله گوش به اندازۀ کامل خود رسیده است اعلام مي كنيم بهترين سن براي جراحی اصلاح و خواباندن برجستگی لاله گوش قبل از ورود به مدرسه است هر چند كه براي اين عمل هيچوقت دير نيست وعملا اکثریت مراجعه کنندگان برای کم کردن برآمدگی لاله گوش را نوجوانان و جوانان تشكيل مي دهند.

 

 

پرسش های متداول درباره جراحی زیبایی بینی،پلک و گوش:

 

سلام .آقای دکتر شما بینی گوشتی هم عمل میکنید؟

هنر جراح بینی این است که بتواند هر بینی را متناسب با شرایط آن بینی عمل کند و به میزانی که بینی قابلیت دارد آن را زیباتر کند. قابلیت بینی گوشتی کمتر از بینی نرمال و یا غضروفی استخوانی است اما این بدان معنا نیست که بینی گوشتی با عمل زیباتر نمییشود. بله من بینی گوشتی هم عمل میکنم اما حتما به هنگام مشاوره اولیه در مورد میزان تغییراتی که خواهید داشت با شما صبحت خواهم کرد

سلام اقاي دكتر ايا شما بيني كه يكبار عمل شده رو هم عمل ميكنيد؟

بعضی از همکاران تمایل ندارند که بینی کسی را که قبلا جای دیگری عمل کرده است و متقاضی عمل دوباره است عمل کنند . اما من ترجیح میدهم بعد از معاینه بینی شما اظهار نظر کنم. اگر با معاینه و تبادل نظر با شما به این نتیجه برسم که عمل دوم میتواند باعث بهبود ظاهری یا بهتر شدن عملکرد بینی شما بشود بله با کمال میل

سلام میخواستم بدونم چرا عمل اغلب دکترها کبودی و ورم داره ولی برخی دیگر اصلا کبودی و تورم ندارند، دلیلش چیه؟

نبودن کبودی و تورم چندین علت دارد که تکنیک جراح ، نوع ابزار جراحی و رعایت مراقبتهای بعد از عمل از آن جمله اند که البته مهمترین آنها همان تکنیک جراح است
آیا امکان افتادگی بینی بعد از عمل زیبایی بینی وجود دارد؟ افتادگی نوک بینی بستگی به تکنیکی دارد که جراح در طی عمل استفاده می کند. اگر جراح مکانیسم هایی که نوک بینی را در جای خودش نگه میدارد شناخته و باعث آسیب آنها نشود و حتی بر عکس در طی عمل بینی تلاش نماید این مکانیسم ها را تقویت نماید نوک بینی دچار افتادگی نخواهد شد.

 

اگر من عمل زيبايي افتادگي پلك بالا رو انجام بدم آیا با گذشت زمان ممكن است پلك من افتاده تر از بقيه همسن و سال هاي خودم باشه؟

يعني منظورم اينه که عمل پلك تو سن كمتر باعث چروك و افتادگي بیشتر از حالت نرمال در اينده نميشه؟

درست است که سن مشخصی را برای عمل پلک در نظر نمیگیریم اما وقتی باید عمل کنید که واقعا دچار افتادگی پلک یا اضافه و شل بودن پوست پلک و یا بیرون زدگی چربی های دور پلک باشید. طبیعتا این موارد در سنین پایین رخ نمیدهند. اما در هر صورت اگر شما در سنین پایین عمل کنید بیشتر از افراد دیگر مستعد شلی پوست پلک و چین و چروک اطراف چشم نخواهید بود.

سلام. برای افتادگی بالای پلک میتوان از لیزر استفاده کرد بدون اینکه عمل جراحی کنم ؟

لیزر در بسیاری از عمل های جراحی ظریف و دقیق مثل عمل های مختلفی که روی خود کره چشم انجام میشود کاربرد های مفیدی دارد اما برای اصلاح افتادگی پلک کمکی نمیکند و تنها راه دایمی اصلاح افتادگی پلک عمل جراحی است.

 

نرمه گوش من مستقیم به صورتم چسبیده و مثل بقیه مردم گرد نیست. آیا با عمل میتواند درستش کنید؟

اگر به نرمه گوش افراد مختلف توجه کنید می بینید که نحوه چسبیدن نرمه گوش به صورت تنوع زیادی دارد و هیچ کدام از این حالتهای چسبیدن نرمه به صورت نیز غیرطبیعی تلقی نمیشود اما اگر شما مایل هستید که نحوه چسبیدن نرمه گوشتان را اصلاح کنید بله با جراحی میتوان آنرا تغییر داد.

 

 

 

 

تماس با دکتر حسن عامری:

آدرس: تهران، چهارراه پاسداران، خیابان دولت، حدفاصل اختیاریه و دیباجی، ساختمان پزشکان ۴۵۰ غربی
تلفن های تماس:
 ۲۲۵۸۳۲۹۱ – ۲۲۵۹۴۵۸۵
ساعات کاری: همه روزه به غیر از پنجشنبه و ایام تعطیل از ساعت ۵ تا ۸ بعدازظهر
اینستاگرام: drameri
تلگرام:  drameri_com@
برای کسب اطلاعات جامع تر از تجارب و سوابق دکتر محمد حسن عامری به سایت ایشان مراجعه فرمایید.