شركت ايده آرای پيشگام با هدف تلفیق طب سنتی و علم روز داروسازی و سعی در تولید محصولات طبیعی و موثر در زمینه‌های مختلف برای بهبود کیفیت سطح زندگی مصرف کنندگان تاسیس گردید.

بیوگرافی:

شركت ايده آرای پيشگام در سال ١٣٨٦ با هدف احيای توانمندي‌های نهفته در متون به جای مانده از طبيان حاذق اين مرز و بوم همچون ابن سيناها و تلفيق و پيوند آن‌ها با علم روز داروسازی و هر آنچه امروزه در دنيا به عنوان فراورده‌های طبيعی خوانده مي‌شود، بنا نهاده شد و در راه رسيدن به اهداف و چشم اندازهای تدوين شده خود سعی در توليد محصولات طبيعی و موثر در زمينه‌های مختلف برای بهبود كيفيت سطح زندگی مصرف كنندگان را دارد. در اين راه شركت ايده آرای پيشگام در تيم R&D خود از داروسازان و متخصصين علوم دارويی و همچنين طب سنتی استفاده کرده و قصد و هدف ارائه محصولات با كيفيت و مفيدی را دارد كه جای آن‌ها در بازار دارويی ما خالی است.

 

 

 

آشنایی بیشتر با کرم سوختگی و درمان جای زخم کلاسنت:

کرم سوختگی و درمان جای زخم کلاسنت کرم حاوی یک ماده طبیعی قوی به نام سنتلا برای جای زخم و سوختگی است. در شرکت ایدهآرای پیشگام تصمیم گرفته می شود که چه کالا و چه محصولی در حال حاضر نیاز بازار است که تولید شود که این کار  در واحد R&D (تحقیق و توسعه) مورد بحث قرار می گیرد. به همین دلیل ما تصمیم را بر این گرفتیم که یک کرمی را تولید کنیم که با توجه به نیاز بازار مورد استقبال قرار بگیرد. این کرم سوختگی کلاسنت حاوی یک درصد عصاره سنتلا آسیاتیکا است که با فعالتر کردن ساخت کلاژن به سرعت یافتن فرایند بازسازی پوست کمک می‌کند. برای همین توصیه می شود بلافاصله در صورت ایجاد زخم از این محصول استفاده شود. همچنین در مواردی مثل بعد از لایه برداری، لیزر و جراحی های پوستی هم کاربرد بسزایی دارد.

کاربردهای این کرم:

 • برای ترمیم سریع‌تر زخم‌ها
 • درمان جای زخم،
 • درمان سوختگی
 • درمان آفتاب سوختگی

 

 

 

روش مصرف:

بعد از پاک کردن پوست از این کرم استفاده کنید. صبح و شب مقدار کافی از کرم کلاسنت را روی نواحی آسیب دیده پوست به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود (در صورت لزوم زیر کرم روز، ترکیبات موضعی آرایشی استفاده شود)

فرمولاسیون کرم کلاسنت بدین صورت است که می‌توان لایه ای زخیم از کرم را روی موضع قرار داد و در برخی آسیب های پوستی و در صورت لزوم با پانسمان بسته پوشاند و یا چندین بار در شبانه روز لایه نازک تری از کرم استفاده گردد.

طول مدت مصرف:

تا حداکثر 6 ماه یا تا زمانی که جای زخم، سوختگی یا آسیب پوستی درمان شود.

رضایت مشتری، اولین هدف ما است

این محصول مورد استقبال خیلی از افراد مصرف کننده و پزشکان و داروسازان قرار گرفته است و تا به امروز مصرف کننده ای نبوده است که از این کرم شکایتی داشته باشد یا ناراضی باشد. با این حال تمام تلاش ما در این شرکت این است این رویکرد و شواهد علمی را در توسعه محصول بیاوریم و محصولاتی را که وارد بازار می کنیم بر پایه شواهد علمی باشد.

 

 

 

 

چرا محصولات شرکت ایده آرای پیشگام از نظر کیفیت برتر هستند؟

تیم تحقیق و توسعه شرکت ایده آرای پیشگام متشکل شده از 5 داروساز مجرب که هرکدام سابقه زیادی در زمینه علوم دارویی و صنعت داروسازی دارند. تمام تلاش ما بر این بوده است با وجود داروهای با ادعای مشابه در بازار، داروهایی را به دست مصرف کنندگان برسانیم که از نظر کیفیت و اثربخشی و هزینه درمان حرف اول را می زنند.  در تامین کالا، تامین مواد اولیه و فرآیند کنترل کیفیت روی همه این مراحل بررسی های لازم صورت می گیرد  و به علاوه کاملاً تولید علم روز دنیا هستند.

 

چند محصول دارید؟

حدود یازده محصول بهداشتی، غذایی و دارویی وجود دارد که اخیرا نیز دو IRC  جدید از سازمان غذا و دارو دریافت کرده ایم. البته چند داروی گیاهی دیگر هم درحال تکمیل شدن هستند که بعد از اتمام و اخذ  IRC وارد بازار خواهند شد. IRC  شماره مجوزی است که سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران به داروها و فرآورده های حوزه سلامت و پزشکی اعطا می کند و فرآورده هایی که دارای کد IRC منقضی یا باطل نشده هستند یعنی توسط این معاونت وزارت بهداشت مورد تایید قرار گرفته اند.

 

 

در مورد قطره های خوراکی توضیح می دهید؟

اسطوخودوس:

قطره خوراکی اسطوخودوس ضد اضطراب و خواب آور است. قطره خوراکی دیگر قطره لیمو است که در کاهش وزن و تثبیت وزن نقش بسزایی دارد.

قطره اسطوخودوس:

این قطره حدود سه سال پیش وارد بازار شد که پزشکان متخصص و روانپزشکانی که توسط نمایندگان علمی شرکت مورد ویزیت علمی قرار گرفتند، از مصرف این دارو نتیجه های مثبتی را دریافت کردند.  به علاوه یکی از مهم ترین مزیت های این قطره عدم تداخل دارویی است. به عنوان مثال گیاه علف چای که از این خاصیت یعنی ضداضطراب و خواب آور، برخوردار است اما در مقابل تداخل دارویی زیادی دارد؛ در حالی که اسطوخودوس این گونه نیست.

موارد مصرف:

جهت درمان موارد خفیف اضطراب و کم‌خوابی، کمک به درمان زود انزالی که ناشی از استرس باشد.

 

طرز مصرف:

در شبانه روز بین ۱۷ تا ۸۰ قطره خوراکی الیس اسطوخودوس معادل ۲۰ تا ۸۰ میلی گرم اسانس لاوندر در آب یا نوشیدنی حل شود که می‌تواند در یک وعده مصرف گردد. مصرف در کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی‌شود.

برای درمان انزال زودرس ناشی از استرس، به مدت ۱۴ روز غروب ۲۰ تا ۷۰ قطره در یک لیوان آب یا نوشیدنی حل کرده و میل شود.

 

توصیه :

در صورت حساسیت به مواد موثره یا هر یک از مواد جانبی یا گیاه اسطوخودوس و یا حین حاملگی، مصرف اسانس اسطوخودوس ممنوع است. مصرف در کودکان زیر ۱۲ سال بررسی نشده و کلا توصیه می‌شود که مصرف خوراکی اسانس اسطوخودوس تحت نظارت پزشک یا داروساز باشد. اگر در طول مصرف قطره خوراکی الیس اسطوخودوس، علائم بدتر شد حتما با پزشک مشورت کنید. دور از دسترس اطفال نگهداری شود. نباید بیش از ۲ قطره به ازای هر کیلوگرم وزن بدن قطره الیس اسطوخودوس را مصرف نمود. مصرف این فرآورده ممکن است بر توانایی رانندگی و کار با ماشین ‌آلات اثر بگذارد لذا افرادی که تحت تاثیر قرار گرفته‌اند نباید رانندگی کنند یا با ماشین‌آلات کار کنند.

 

آیا برای همه قابل استفاده است؟

به طور کلی اختلالات اضطرابی دسته جداگانه ای است و دارو درمانی یا روان درمانی خاصی می خواهد. در مورد اضطراب هایی که پیش می آید و موقتی است این قطره خوراکی اسطوخودوس  می تواند خیلی کمک کننده باشد. به علاوه مصرف داروهای خواب آور بعد از مدتی وابستگی ایجاد می کنند برای همین قطع ناگهانی آن ها می تواند مشکل ساز باشد. اما در مقابل قطره خوراکی اسطوخودوس با این عوارض همراه نیست و وابستگی برای فرد به همراه ندارد.

 

از دیگر مزیت های این گیاه:

اسطوخودوس جزو داروهای گیاهی است که برای درمان اضطراب تجویز می شود. این داروی گیاهی در کشور آمریکا و اروپا به خصوص اروپای شمالی جزء داروهای پرفروش است. به علاوه اسطوخودوس در درمان و رفع بی‌خوابی بسیار موثر است. در فرهنگ کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی از رایحه اسطوخودوس جهت ایجاد آرامش قبل از خواب استفاده می شود. با توجه به کنترل و کاهش محسوس اضطراب و استرس، در درمان زود انزالی با منشاء استرس، که دلیل اصلی این مشکل است نیز تاثیر زیادی خواهد داشت.

 

 

 

قطره خوراکی لیمو:

نوشیدن افشره لیمو ترش به همراه آب بعد از غذا به کاهش وزن کمک می‌کند. این کار هم باعث کاهش اشتها در وعده‌های دیگر و هم باعث افزایش متابولیسم بدن در هضم غذا می‌شود، همچنین چربی‌های اضافه بدن را می‌سوزاند. در صورت استفاده همزمان از افشره زیره و افشره لیمو ترش الیس این اثر بسیار چشمگیرتر خواهد بود. بکاربردن عصاره چای سبز به همراه اسانس لیمو در افشره لیموی الیس، باعث کارایی و تاثیر دوچندان این محصول در مقایسه با سایر افشره‌های لیموی موجود در بازار گردیده است.

 

موارد مصرف:

کمک به کاهش اشتها، کاهش وزن و تثبیت آن

طرز مصرف:

روزی ۳ بار هر بار ۲۰ قطره در نصف استکان آب یا سایر نوشیدنی‌ها ریخته و بعد از غذا میل شود.

مواد موجود در مرکبات می‌توانند باعث کاهش وزن بدن و حتی افزایش توده عضلانی بدون چربی شوند که این امر عمدتاً از طریق افزایش متابولیسم و تسهیل لیپولیز (تجزیه چربی‌ها) صورت می‌گیرد.

 

برای چه افرادی منع مصرف دارد؟

بیماران دارای فشار خون پایین و نوزادان

احتمال بروز اختلال خواب در دوران شیردهی

کاهش جذب آهن و احتمال مهار وارفارین به خاطروجود مقادیر قابل توجه ویتامین کا و کاهش جذب کلسیم

 

 

 

 

 

 

محلول موضعی مورد ( درمان آفت دهان – ضد عفونی کننده دهان):

افشره گیاهی مورد الیس برای درمان آفت دهان بسیار موثر و مفید است.

آفت دهان یکی از زخم‌هایی دهانی است که بسیار دردناک بوده و فعالیت‌های روزمره همچون خوردن و آشامیدن را مختل می‌کند. علت دقیق آفت دهان مشخص نیست ولی سیستم ایمنی بدن در ایجاد آن موثر است. برای درمان ضایعاتی مانند آفت که هنوز علت قطعی آن مشخص نیست، استفاده از گیاهان دارویی بسیار مناسب‌تر از داروهای شیمیایی است. جهت رهایی از درد ملال آور آفت دهان و درمان آن محلول موضعی مورد الیس را در محل زخم بریزید و یا 20 الی 25 قطره از آن را در یک لیوان آب سرد بریزید و در دهان قرقره کنید.

 

تفاوت این محصول با سایر محصولات دیگر در بازار چیست؟

با درمان های گیاهی می توان آفت را درمان کرد  که در این زمینه تحقیقات دانشگاهی انجام شده است. در بازار برای درمان این مشکل محصولات متعددی وجود دارد با این حال تمام سعی ما بر این بوده است تا محصولی را در این زمینه وارد بازار کنیم که طبق استانداردهای داروسازی در دنیا باشد. این محصول به صورت موضعی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

برای چه افرادی منع مصرف دارد؟

دوران بارداری، شیردهی، کودکان، بیماران سرطانی، افراد حساس به اسانس مورد

با مقادیر توصیه شده هیچ عارضه‌ای مشاهده نگردید.

 

 

نکته!

 • شروع مصرف محلول مورد همزمان با شروع آفت دهان، تاثیر بهتری خواهد داشت
 • از قراردادن پنبه یا گوش پاک کن روی آفت دهان بیش از زمان توصیه شده خودداری شود.
 • مصرف محلول موردممکن است باعث سوزش شود.
 • محلول درمان آفت دهان مورد را دور از دستر س کودکان قرار دهید.
 • پس از هر بار مصرف، در محلول را بسته و در دمای ۳۰-۱۵ و دور از نور نگهداری شود.

 

 

 

 

در مورد لوسیون ها توضیح می دهید؟

یکی از پرفروش ترین لوسیون ها، لوسیون تقویت مو و ابرو رزماری است. تا به امروز شاید تعداد داروهای شیمیایی که برخی از آن ها هورمونی هستند از داروهای گیاهی برای درمان ریزش مو بیشتر بوده است اما این دارو رزماری توانسته در درمان این مشکل چه در خانم ها چه در آقایان نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

موارد مصرف:

تقویت کننده موی سر و ابرو و جلوگیری از ریزش آن

کمک به درمان شوره سر

 

طرز مصرف:

برای تقویت موی سر و جلوگیری از ریزش آن، صبح و شب هر بار به مدت حداقل ۲ دقیقه ۱۵ تا ۲۰ قطره برای آقایان و ۲۵ تا ۳۰ قطره برای خانم‌ها از لوسیون رزماری را با نوک انگشتان روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید.

برای تقویت ابرو و جلوگیری از ریزش آن، صبح و شب هربار به مدت حداقل ۲ دقیقه ؛ ۱ تا ۳ قطره از لوسیون رزماری را با نوک انگشتان روی ابرها بمالید (نیاز به ماساژ‌نیست).

برای درمان شوره سر کف سر را به میزان مورد نیاز از لوسیون آغشته نموده و به آرامی ماساژ دهید.

 

منع مصرف دارد؟

 • دوران بارداری
 • مبتلایان به فشار خون بالا
 • سردردهای میگرنی
 • احتمال حساسیت پوستی در مصرف بیش از حد این فرآورده و یا در افراد حساس وجود دارد
 • این لوسیون خوراکی نیست

 

این نکات را رعایت کنید!

 • لوسیون تقویت کننده مو و ابرو رزماری را از دید و دسترس اطفا ل دور نگه دارید.
 • بلافاصله پس از مصرف لوسیون رزماری، در شیشه را محکم ببندید و دور از نور، در دمای ۳۰-۱۵ درجه سانتیگراد نگهداری نمایید.
 • بعد از ۵-۴ هفته استفاده درست و منظم معمولا قطع ریزش مو مشخص می‌شود و با ادامه مصرف رشد موهای جدید تحریک خواهد شد.
 • لوسیون رزماری موجب ضخیم شدن موهای کرکی و نازک می‌شود.
 • از تماس لوسیون رزماری با چشم خودداری شود در صورت تماس این لوسیون با چشم و بروز سوزش چشم و ریزش اشک؛ ابتدا در حالیکه پلک‌ها بسته اند با یک پارچه تمیز یا پنبه آغشته به روغن زیتون یا روغن کنجد با دقت روی پلک‌ها و اطراف چشم را تمیز نمایید سپس حداقل به مدت ۱۵ دقیقه چشم را با اب سالم بشویید.
 • حداقل تا ۲ ساعت بعد از مصرف لوسیون رزماری از شستن محل خودداری نمایید تا جذب فراورده به خوبی صورت گیرد.
 • ازتحت فشار قرار دادن موها(مانند بستن با کش، تل گیره سر و وسایلی از این قبیل) و استفاده از وسایل خشک کن و سشوار در طول دوره مصرف خودداری نمایید.
 • درصورت بروز حساسیت پوستی با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

 

تا چه اندازه این لوسیون در درمان ریزش مو تاثیرگذار است؟

علل ریزش مو متفاوت است و چندین حالت مختلف وجود دارد. بااین حال از این محلول نباید انتظاری غیرواقع بینانه داشته باشیم. فراموش نکنیم از زمانی که به دنیا می آییم موها در حال ریز و درآمدن هستند. بااین حال این محلول کمک  می کند تا شدت ریزش کاهش پیدا کند.

 

تماس با ما:

تهران : انتهای بلوار کشاورز – خیابان دکتر قریب بین طوسی و فرصت ، پلاک ۹ ، طبقه اول – واحد ۳

 

تلفن های تماس:

۰۲۱-۶۶۵۷۰۴۶۷
۰۲۱-۶۶۹۲۵۲۴۱