شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که دوست دارید وقتی به استخر می‌روید یا عرق می‌کنید، آرایش‌تان خراب نشود و مدت‌ها روی صورت‌تان بماند؟ ما به شما می‌گوییم که پس از هرگونه تماس آب با صورت، آرایش نمی‌ریزد و خراب نمی‌شود. کیفیت بالای محصولات 24ساعته این اعتماد به‌ نفس را به خانم‌ها می‌دهد تا در این روزهای تابستانی حس زیبایی و جذابیت منحصربه‌فردشان را نگه‌دارند. پس با ما همراه باشید تا همیشه و همه‌جا زیبایی‌تان حفظ شود.

اگر اهل استفاده از کرم‌پودر و پنکک باشید، هوای گرم تابستان می‌تواند آرایش زیبای شما را تنها در چند ساعت خراب کند. اگر هم مدت زیادی نیاز به حفظ آرایش‌تان داشته باشید، احتمالا سراغ پودرهای فیکساتور می‌روید تا تلاش گرما برای خراب‌کردن ظاهرتان را بی‌اثر کنید؛ اما دوران استفاده از فیکساتورهای پودری قدیمی به‌سر‌آمده و می‌توان تنها با کمک یک اسپری، آرایش را برای 24ساعت ثابت کرد. اسپری فیکس‌ کننده آرایش‌ تان را ماندگار می‌کند.

بیشتر خانم‌ها تجربه این موضوع را داشته‌اند که بعد از مدت‌زمان طولانی و عرق‌کردن، پنکک روی صورت‌شان می‌ماسد و به پوست جلوه بدی می‌دهد، اما شاید از این پس پودر فشرده در این روزهای گرم تابستان به کارتان بیاید. برخی از پودرهای فشرده آرایشی بافتی نرم، کرمی و فرمولاسیونی منحصربه‌فرد دارند که با پوشانندگی و ماندگاری 24ساعته به‌خوبی با پوست ترکیب می‌شود و پوست شما را صاف و یک‌دست می‌سازد؛ بنابراین دیگر نگران پاک‌شدن آرایش‌تان در این روزهای گرم نباشید. مطمئن باشید با استفاده از پودرهای فشرده همیشه آراسته هستید.

خانم‌هایی که همیشه رژلب روی لب‌های‌شان است، خوب می‌دانند که رژلب در آرایش صورت آن‌ها تأثیر به‌سزایی دارد. رژلب‌های مایع 24ساعته با بافت فوق‌العاده نرم و ابریشمین با ماندگاری 24ساعته رنگدانه‌های غلیظ و عمیقی دارد که تثبیت‌کننده و رطوبت‌رسان است و مانند برق لب عمل می‌کند که به رژلب درخشندگی می‌بخشد و مانع از خشکی لب‌ها می‌شود. برخی از رژلب‌های 24ساعته دارای مواد تقویت‌کننده و آب‌رسان هستند و احساس سنگینی و خشکی روی لب‌ها ایجاد نمی‌کنند. این نوع رژلب‌ها احساس خوبی به شما می‌دهند و زیبایی را به لب‌های شما در مدت طولانی می‌بخشند.

اگر زیر چشم‌های‌تان سیاه است و همیشه نگران این هستید که این سیاهی نمایان شود، از کانسیلر ضد آب استفاده کنید تا مدت طولانی روی پوست شما باقی بماند، بدون این که نیازی به تجدید داشته باشد. این کانسیلرها به شما پوستی بی‌نقص‌تر از همیشه می‌بخشد. پس دیگر نگران سیاهی و عیوب زیر چشم خود نباشید. با کانسیلرهای ضدآب می‌توانیم به شما قول دهیم که تا 24ساعت از سیاهی زیر چشم خبری نیست.

انتخاب خط چشم ضدآب هم پیچیدگی‌های خودش را دارد. وقتی خط چشم‌های 24ساعته پا به بازار لوازم آرایش گذاشتند، شور و اشتیاق زیادی خانم‌ها را دربرگرفت که بتوانند راحت‌تر از خط چشم استفاده کنند و نگران پس‌دادن آن نشوند. برخی از خط چشم‌های 24ساعته دارای بافتی نرم، کرم‌گون و غنی از رنگدانه هستند که هیچ‌گونه حساسیتی به چشم شما نمی‌دهند و حتی این قابلیت را دارند که چین‌وچروک شما را نیز برطرف کنند. پس با خیال راحت استخر بروید.

افرادی که عادت به خط چشم و ریمل ندارند و از سایه چشم برای حالت‌دادن به چشم‌های‌شان استفاده می‌کنند، باید بگوییم که با سایه چشم‌های 24ساعته دیگر نگران آرایش چشم‌های‌تان نباشند. این سایه‌های چشم دارای بافت نرمی بوده که به‌راحتی روی پلک شما می‌نشیند و با ماندگاری 24ساعته‌ای که دارند، می‌توانید همیشه چشمانی زیبا داشته باشید.

ماندن کرم‌پودر روی صورت به مدت طولانی می‌تواند آرزوی هر خانمی باشد که این کرم‌ پودر می‌تواند تا حدودی آرزوی‌شان را برآورده کند. ما بیشتر سعی بر این داریم تا به شما کمک کنیم صورتی زیبا و صاف به مدت طولانی داشته باشید. برخی از کرم‌پودرهای 24ساعته با قابلیت مات‌کنندگی، دارای پوشش فوق‌العاده سبک و بافت مایع هستند که برای انواع پوست‌ها مناسب هستند. این کرم‌پودرها پوست صورت را مرطوب می‌کنند و با بافت فوق‌العاده و ابریشمی‌شان پوست را نرم و صاف نگه‌می‌دارند. وقتی به‌صورت خود نگاه می‌کنید، غرق تماشای آن می‌شوید.

اگر مي‌خواهيد در این روزهای گرم در کنار آرایش‌تان از صبح تا پايان شب خيال‌تان از آب‌رساني پوست‌تان راحت باشد، بايد سراغ محصول 24ساعته برويد. این کرم‌های مرطوب‌کننده قوي پوست را از عمق مرطوب و بازسازي مي‌كنند؛ چون مواد معدنی را تأمین می‌کنند و رطوبت پوست را حفظ و افزایش می‌دهند. پس یادتان باشد قبل آرایش سراغ این کرم‌ها بروید و سپس آرایش‌تان را شروع کنید.

شايد استفاده همه‌گیر از لوازم‌های آرايش ضدآب يا 24ساعته بين خانم‌ها روياي ثابت و ماندگار‌كردن طولانی‌مدت آرايش روي صورت را به حقيقت تبديل كرد؛ اما پاك‌كردن آن‌ها هم درست از همان زمان به دردسري بزرگ مبدل شد. پس اگر قرار است دست از استفاده از اين 24ساعته‌ها برندارید، بهتر است پاک‌کننده‌های آرايش چشم را که فاقد چربي هستند، انتخاب کنید تا علاوه‌بر پاك‌كنندگي سريع، بدون ايجاد تغيير در آرايش قسمت‌هاي ديگر صورت، به‌سادگی آرايش چشم‌ها را محو کنند.

ایده آل