نوشیدنی سبزیجات

کسانی که خواهان کم کردن وزن خود هستند، می توانند با نوشیدنی های که در این مقاله آماده کرده ایم، وزن خود را کاهش دهند. در این مقاله از دکتر سلام نوشیدنی های که باعث کاهش وزن می شوند را آماده کرده ایم. پیشنهاد ما این است که حتما این مقاله را مطالعه کنید.

آب سبزیجات

آب انواع سبزیجات برای کاهش وزن موثر است اما اگر از سبزیجاتی استفاده کنید که سدیم کمتری دارند، موثرتر خواهند بود. سبزیجات به دلیل داشتن فیبر زیاد، در فرآیند کاهش وزن بسیار موثرند.

آب

بهترین و موثرترین نوشیدنی برای کاهش وزن، آب است. اگر در آن، چند قطره مرکبات نیز بچکانید گواراتر می‌شود و نوشیدن مکرر آن راحت‌تر خواهد بود.

قهوه خالص

نوشیدن دو یا سه فنجان قهوه در طول روز به دلیل داشتن کافئین، حس گرسنگی را از بین می‌برد و در کاهش وزن موثر است. قهوه سرعت متابولیسم بدن را نیز افزایش می‌دهد ولی سعی کنید آن را بدون شکر میل کنید.

چای سبز

چای سبز

چای سبز چون سرشار از آنتی‌اکسیدان است، برای بدن بسیار موثر می‌باشد. سعی کنید چای را به همراه عسل میل کنید. چای سبز خاصیت چربی سوزی قوی دارد و به سرعت وزن‌تان را کاهش می‌دهد.

شیر کم چرب

شیر، سرشار از پروتئین، کلسیم و ویتامین D است بنابراین مصرف روزانه سه لیوان شیر توصیه می‌شود اما سعی کنید شیر بدون چربی را انتخاب کنید.

منبع: ویکی روان