فلسفه کسب و کار ما بر اساس ارزش‌نهادن به شریکان تجاری خویش، الهام‌بخشی مداوم به اعضای شرکت جهت نوآوری و کار آفرینی و تعالی بخشی بر اساس معیارهای جدید جهانی است. ما همواره به برآورده سازی مأموریت تجاری خود یعنی «غنی سازی زندگی با در دسترس قراردادن محصولات بهداشتی و پزشکی مقرون به صرفه و با کیفیت» متعهد خواهیم ماند.

آشنایی با شرکت رهاورد دانش پزشکی:

در سال 2001، شرکت رهاورد دانش پزشکی با چشم‌اندازی ویژه برای تحت پوشش قرار دادن نیازهای گسترده حوزه بهداشت و درمان، تأسیس شد. این تعهد و رویکرد موجب گردید که فعالیت های شرکت رهاورد دانش پزشکی از یک واردکننده محصولات بهداشتی در یک زمینه خاص، فراتر رفته و به تأمین کننده طیف وسیعی از محصولاتی با شاخصه های جهانی شامل تجهیزات پزشکی، پانسمان های مدیریت و درمان زخم، فرآورده های دارویی، سیستم‌های فیزیوتراپی و نیز تولید محصولات یک‌بار مصرف بیمارستانی و کلینیکی گسترش یابد. شرکت رهاورد دانش پزشکی با میانگین رشد سالانه 18-15 درصد، علاوه بر افزایش روز افزون سهم خود در بازار، امیدوار به آینده‌ای امید بخش است تا با جذب تسهیلات بالقوه مالی از منابع مختلف، به برنامه های توسعه ای خود، جامه عمل بپوشاند.
شرکت رهاورد دانش پزشکی افتخار دارد که رویکردهای بنیادین خود را بر اساس کیفیت، رقابت و شفافیت استوار نموده است به گونه ای که این ارزش‌ها خواهند توانست شرکت رهاورد دانش پزشکی را در جایگاهی قرار دهد که بتواند چهره ممتاز تجاری خود را در  این صنعت، به تصویر بکشد و روابط دراز مدت و پایدار با شرکای خود ایجاد نماید.
راه های ارتباطی با شرکت رهاورد دانش پزشکی:

شماره تماس:
021-88477540-1

شماره نمابر:
021-88397801

 

آدرس:
تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان اندیشه – کوچه احدی – پلاک 11 – واحد4

 

 

 

 

معرفی محصولات پرفروش رهاورد دانش پزشکی:

 

 

Slip Regular:

10 ,Attends Slip Regular 8, 9,  محصولاتی همه‌جانبه (All-in-one) هستند که برای بی‌اختیاری شدید مثانه و یا روده طراحی شده‌اند. محصول دارای چهار نوار تثبیت‌کننده چند بار مصرف برای راحتی تناسب و یک صفحه پشتی قابل‌تنفس برای  احتیاط و راحتی بیشتر است. پد دارای یک هسته جاذب برای کمک به کاهش خطر نشت است که محفاظت در برابر بو و خشکی پوست را فراهم می‌کند. انتخاب صحیح میزان جذب و اندازه بسیار مهم است. به این منظور باید دور باسن و کمر اندازه‌گیری و انتخاب براساس بزرگترین اندازه انجام شود. سپس سطح جذب مناسب باید انتخاب شود. نشانگر رطوبت به‌عنوان یک راهنما برای زمان تعویض محصول عمل می‌کند.

 

 

Pull-Ons:

5 Attends Pull-Ons  مجموعه‌ای از آسان‌پوش‌های جاذب یک‌بار مصرف است که برای مدیریت بی‌اختیاری ادرار و یا مدفوع خفیف، و  Attends Pull-Ons 8  برای مدیریت بی‌اختیاری ادرار و یا مدفوع شدید طراحی شده‌است. این آسان‌پوش‌ها منعطف بوده و برای تناسب بیشتر با بدن طراحی شده‌اند و هسته جاذب برای کاهش خطر نشت، حفاظت در برابر بو و خشکی پوست را فراهم می‌کند. برای خارج‌کردن می‌توان به‌راحتی پانل‌های جانبی را باز نمود. انتخاب صحیح میزان جذب و اندازه بسیار مهم است. به این منظور باید دور باسن و کمر اندازه‌گیری و انتخاب براساس بزرگترین اندازه انجام شود. سپس سطح جذب مناسب باید انتخاب شود. نشانگر رطوبت به‌عنوان یک راهنما برای زمان تعویض آسان‌پوش عمل می‌کند.

 

 

محصولات آناتومیک شرکت رهاورد دانش پزشکی:

 

Attends Soft:

Attends Soft پدهای کوچکی هستند که لایه پشتی آن قابل تنفس است. این محصول برای کنترل بی اختیاری خفیف ادرار در بانوان طراحی شده است. چسب نگهدارنده سبب می شود که محصول به همراه لباس زیر بیمار، با اطمینان و راحتی بیشتر مورد استفاد قرار گیرد. این پد، دارای هسته فوق جاذب است که خطر نشت ادرار را به حداقل رسانده، از انتشار بو جلوگیری کرده و پوست را خشک نگه می دارد.

 

 

 

Attends for Men:

Attends For Men پد بی اختیاری است که ویژه آناتومی آقایان مبتلا به بی اختیاری خفیف ادراری طراحی شده است. این پدها از بافت هایی قابل تنفس و نرم ساخته شده اند. امکان استفاده از این پدها به همراه لباس زیر بیمار، به جهت داشتن چسب نگهدارنده، فراهم است. این محصولات، مطمئن و پوشیدن آن ها آسان است، پوست را خشک نگه داشته و از انتشار بو و نشت ادرار جلوگیری می نماید.

 

 

خدمات باشگاه مشتریان اَتِندز، اینکو کلاب (Inco Club):

·         سرویس تحویل رایگان

·         تحویل حداکثر 24 ساعته به آدرس مشتری

·         تخفیف ویژه اعضای باشگاه مشتریان اَتِندز (اینکو کلاب-Inco Club)

·         آموزش به همکاران درمانگر و خانواده های سالمندان