لیزرمونالیزا از روش های لیزر درمانی برای پیش گیری و درمان آتروفی واژن (خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن) وتاثیرات پس از آن استفاده می شود.

درباره گروه جراحی، زیبایی و لیزر دکتر مردانی:

دکتر مردانی، متخصص جراحی، زیبایی و لیزر، فراغ التحصیل سال 1383 از دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو آکادمی جامعه جراحان ایران هستند، ایشان پس از پایان طرح پزشکان متخصص در مناطق محروم، از سال 85 در حوزه جراحی، زیبایی و لیزر فعال می باشند. در کارنامه ایشان بیش از ده هزار عمل جراحی موفقیت آمیز موجود است که مایه مباهات ایشان، مجموعه فعلی و عموم مردم به شمار می رود. گروه جراحان زیبایی و لیزر ویوا واقع در منطقه زعفرانیه مجموعه ای بسیار کامل از خدمات تیم جراحی ، زیبایی و لیزر محسوب می گردد که متشکل از پزشکان متخصص و پرسنل مجرب می باشد . این مجموعه خدمات متنوع و کاملی در زمینه های جراحی های زیبایی، جراحی زنان و زایمان، جراحی لیزری، مراقبت های پوست و مو، لیزرهای بسیار پیشرفته زیبایی پوست و از بین بردن موهای زائد و لیزر مختص به زیبایی دستگاه تناسلی زنان ارائه می دهد.

مزایای استفاده از دستگاه ليزر موناليزا تاچ :

با دستگاه ليزر موناليزا تاچ با مشكلاتي چون سوزش واژن ، خشكي واژن، خارش و عفونت هاي مكرر، درد هنگام نزديكي و بي اختياري ادرار هنگام عطسه و سرفه خداحافظي كنيد!

این یک شعار نیست بلکه لیزر مونالیزاتاچ  کامل ترین و بی نظیرترین تکنولوژی لیزر دنیا است که فیلد پزشکی خانم ها را متحول کرده و در بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی پزشکی بین المللی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته که نتایج درخشانی را به دنبال داشته است و مفتخر به دریافت بهترین تاییدیه های پزشکی از جمله FDA امریکا است.

کاربردهای متنوع این دستگاه:
1. روشن کردن پوست ناحیه تناسلی
2. رفع شلی واژن Thitening (تایتنینگ)
3.لابیا پلاستی (رفع بد شکلی ناحیه تناسلی)
4. رفع بی اختیاری ادرار به دنبال عطسه و سرفه)
5. رفع خشکی واژن
6. رفع آتروفی واِژن ناشی از یائسگی
7. رفع درد هنگام نزدیکی
8. رفع سوزش و خارش
9. افزایش سفتی و مقاومت بافت واژن
10. درمان سیستول و ریکتوسل (افتادگی مثانه)
و بسیاری از موارد پزشکی و زیبایی (پس از مشاوره با پزشک)

عمل جراحی لیپوماتیک:

عمل جراحی لیپوماتیک جزو عملهای جراحی بزرگ محسوب می شود. بنابراین باید توجه داشته باشید که نیازمند یک سری آمادگیهای قبل از عمل،  حین و بعد از عمل می باشد که همگی نیازمند انجام این جراحی در مرکز جراحی مجهز می باشد. آمادگی های قبل از عمل جراجی شامل ویزیت و معاینه دقیق فرد توسط جراح مربوطه، انجام آزمایشات قبل از جراحی، انجام مشاوره های لازم با سایر همکاران پزشک، انجام اقدامات تشخیصی در صورت صلاحدید پزشک جراح معالج می باشد.

(چرا لیپوماتیک و تخلیه چربیهای اضافی باید در یک مرکز جراحی مجهز انجام شود نه در مطب؟)

آمادگی های قبل از عمل جراجی شامل ویزیت و معاینه دقیق فرد توسط جراح مربوطه، انجام آزمایشات قبل از جراحی، انجام مشاوره های لازم با سایر همکاران پزشک، انجام اقدامات تشخیصی در صورت صلاحدید پزشک جراح معالج می باشد.این عمل جراحی نیازمند بیهوشی بوده که می تواند بیهوشی کامل با **** منطقه ای باشد که بایستی توسط متخصص بیهوشی انجام شود.

نکته ی دیگری که باید ذکر شود در مورد شرایط استریل و امکانات موجود در اتاق عمل یک مرکز جراحی مجهز می باشد که به هیچ وجه در یک مطب یا کلینیک پوست و مو موجود نمی باشد.

اتاق های عمل جراحی هر روز  با مواد مخصوص کاملا استریل می شوند و حتی هوای اتاق عمل نیز به میزان بسیار زیادی میکروب زدایی می شود، پرسنل نیز لباس های مخصوص می پوشند که هر روز شستشو و استریل می شوند. وسایل مورد نیاز جراحی نیز به طور کامل استریل هستند و تمامی این عوامل موجب می شوند ریسک عفونت های بعد از عمل به شدت کاهش پیدا کند.

چرا درمان بواسیر و شقاق (هموروئید و فیشر) و کیست موئی با لیزر بهتر است؟

1-نیاز به بستری در بیمارستان و گرفتن بیهوشی عمومی ندارد.

2-نیازی به استراحت چند روزه در منزل که از ضروریات جراحی صنتی است را ندارد.

3-فرد روز بعد از عمل می تواند به سرکار برگردد.

4-درد زیادی بعد از عمل ندارد و نسبت به جراحی سنتی بسیار کمتر است.

5-نیاز به پانسمانهای داخلی مقعد ندارد.

گول لیزرهای ارزان را نخورید کارایی ندارد!!! چرا؟

خیلی از مراکزی که افراد به آن مراجعه می کنند برای رفع موهای زائد از دستگاه های دیگری غیر از دستگاه های لیزری مانند دستگاه های IPL استفاده می کنند و به اشتباه افراد تصور می کنند IPL همان لیزر است درحالی که با لیزر تفاوت دارد. IPL یک سیستم غیر لیزری است و یک سیستم نوری محسوب می شود و هیچ ارتباطی با لیزر ندارد. قیمت این دستگاه نسبت به دستگاه های لیزری بسیار ارزانتر بوده و بنابراین بسیاری از مراکز با صرف هزینه خیلی کمتر از آن به عنوان لیزر موی زاید استفاده می کنند. بنابراین قیمت های بسیار کمتری را به مشتری هایشان پیشنهاد می کنند، درحالی که این دستگاه ها اصلا کارایی ندارد و عوارض زیادی نیز در صورت استفاده از آنها برای فرد خواهد داشت.

همه چیز درباره انواع عمل های زیبایی جوانسازی صورت، کارایی، موفقیت ها، ماندگاری:

الف- لیفت صورت به وسیله عمل جراحی:

بهترین سن برای لیفت صورت 45 تا 65 سالگی می باشد و لیکن می توانیم در سنین بالاتر نیز لیفت صورت را انجام دهیم و به نتیجه های بسیار مطلوبی دست یابیم. قصد ما از عمل لیفت صورت در حقیقا کشیدن عضلات زیر پوست می باشد که تاثیر خودش را نیز روی پوست هم نشان می دهد.

-کاندیداهای مناسب:

1-افرادی که چین و چروک و خط های عمیقی در کنارهای لینی و لب دارند

2-کسانی که دچار افتادگی پوست و چین و چروک در قیمت برجستگی های گونه هایشان هستند.

3-شلی و پوست اضافه در قسمت گردن.

ب- لیفت با نخ:

فرم دادن و لیفت و کشیدن پوست با نخ عمل غیر جراحی ایمل، غیر تهاجمی و موثری است که نتایج طبیعی و مشابه جراحی لیفتینگ صورت را به دست می دهد. در عمل لیفت صورت با نخ از نخ های بخیه شفاف و ایمنی استفاده می شود که دندانه ها یا خارهای بسیار ظریفی روی آن وجود دارد، این نخ ها پس از وارد شدن زیر پوست تحت کششی ثابت می شوند که با ایجاد کردن اثر تعلیق باقت های شل و افتاده را به آرامی رو به بالا می کشد.

مزایای لیفت با نخ:

شکل دهی و بالا کشیدن پوست و دستیابی تا نتایج چشمگیر با ماندگاری 5-3 سال از مزایای لیفت با نخ است که البته تابعی از نوع نخ به کار برده شده است.

لیفت با نخ راهکاری مناسب برای افراد 60-30 ساله ای است که با افتادگی ملایم* پوست مواجه هستند و در عین حال هنوز از ذخیره کلاژن کافی برای ترمیم و بازسازی برخوردار هستند. بیماران جوانتری که می خواهند فرم و خطوط شکل دهنده صورت را بهبود بخشند یا افرادی که از عدم تقارن صورت خود ناراضی هستنتد می توانند از این عمل بهره بگیرند.

ج- لیفت صورت با لیزر:

یکی از روش های نوین و بسیار موثر در لیفت صورت می باشد. مکانیسم آن عبارت است از ایجادگر* ما در ناحیه مورد نظر که از یک طرف رشته های قدیمی کلاژن را تخریب کرد و از طرف دیگر باعث تجریک کلاژن سازی جدید می شود. با این کار خطوط، لکه های ناشی از آفتاب، جای آکنه ها و افتادگی پوست از بین می رود.

مدت زمان بهبودی:

پس از انجام عمل لیفت صورت با لیزر نتایج آن بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود و آثار جوانسازی پوست با لیزر در اثر افزایش تولید کلاژن نیز ظرف مدت 3-2 ماه پر رنگ تر می شود. نتایج عمومی لیفت با لیزر ظرف مدت دو روز نمایان می شود و بسیاری از افراد متوجه خواهند شد که می توانند نتایج مطلوب خود را با انجام و تکرار درمان با لیزر به دست بیاورند.

پرسش و پاسخ متداول درباره لیزر و جراحی زیبایی:

چه عاملی باعث اختلاف قیمت در خدمات جراحی زیبایی، لیزر، پوست و مو می گردد؟

1-یکی از شاخه های پزشکی که بطور بسیار زیبایی علم و هنر باهم تلفیق شده است پزشکی زیبایی می باشد. بدیهی است پزشکی که بار علمی بیشتری دارد و نتایچ کارهای زیباییش بهتر است باید هزینه حق العمل بیشتری دریافت کند همانند یک نقاش که قیمت تابلویش یا یک نقاش دیگر متفاوت است.

2-امروزه دستگاه های متنوعی وارد حوضه پزشکی زیبایی شده است که هم از نظر جنس و هم از نظر کارایی تفاوت های ناشی با همدیگر دارند، بنابراین هزینه انجام کارهای زیبایی با دستگاه های مختلف ممکن است دارای طیف بسیار گسترده ای باشد. مثال ساده آن دستگاه لیزر مونالیزا می باشد که کارایی نوع ایتالیایی با نوع کره و چینی بسیار متفاوت است.

3-کیفیت انجام خدمات زیبایی در کلینیک ها و مراکز مختلف بسیار با همدیگر متفاوت است که این مسئله نیز بر روی قیمت تمام شده خدمات زیبایی تاثیر گذار است.

ارتباط با ما:

تلفن های تماس:
02126641744
02122173296
تلفن های همراه:
09300756348
09120263145

اینستاگرام:

Viva.clinictehran
تلگرام:
Vivaclinic