images (2)

اگر مایل به گرفتن رژیم غذایی هستید باید به پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی مراجعه کنید تا اصولی و برنامه ریزی شده برایتان رژیم تغذیه ای تجویز کند،رژیم تغذیه ای هر شخص مربوط به خود اوست،نوع استخوانبندی،وزن ،سایز و .. هرفرد با دیگری متفاوت است. پس از رژیم های دیگران کپی نگیرید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد یکی از دوستانتان که قبلا اضافه وزن داشته است طی مدت کوتاهی و با رژیم لاغری به وزن دلخواهش رسیده است.حالا شما هم می خواهید همان رژیم را رعایت کنید.

 شاید رعایت رژیم لاغری دیگران کار درستی از نظر شما به نظر بیاید اما رژیم هرکس باید با توجه به شرایط او برنامه ریزی شود و رژیمی که برای یک نفر مناسب است نمی تواند برای دیگری هم مناسب باشد.

بررسی ها نشان می دهند، سیستم بدنی هر کس به گونه ای است که به دلایل متفاوتی چربی جذب می کند و گاهی حذف یک نوع ماده غذایی که شاید برای دیگری مضر باشد فرد را تا مرگ نیز پیش ببرد از این رو افراد چاق مجاز به رعایت رژیم لاغری دیگران نیستند.
گفتنی است،ریزش مو و ضعف اعصاب با قطع مواد غذایی اصلی به سراغ افرادی می اید که تحت ر‍ژیم های نادرستی قرار دارند از این رو افراد نباید رژیم های دیگران را رعایت کنند.

نتایج مطالعات نشان می دهند، افرادی که دچار اضافه وزن هستند باید ربا کم کردن وعده های غذایی خود و ورزش کردن منظم چربی های خود را اب کنند و قرار گرفتن زیر نظر متخصص به روند لاغری ان ها کمک خواهد کرد.