آسان پوش بی اختیاری بزرگسالان محصول شرکت رهاورد دانش پزشکی می باشد که با ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود آسایش و آرامش را برای کهنسالان ایجاد می نماید.

پرسش های متداول درباره آسان پوش بی اختیاری بزرگسالان:

 

ویژگی های مهم آسان پوش شرکت رهاورد دانش چیست؟

این محصول علاوه بر ضد بو بودن و بدون انتشار خود باعث کاهش بروز ناراحتی پوستی می شود و عارضه هایی از جمله زخم بستر و …. که در محصولات مشابه و پس از استفاده از آن ها به وجود می آید را ندارد.

 

چرا قیمت این محصول گران تر از محصولات مشابه در بازار است؟

هر گرانی بی حکمت نیست! محصولات مخصوص بی اختیاری ادرار شرکت رهاورد دانش پزشکی با کیفیت بالای ساخت و خط تولید تمام مکانیزه نسبت به رقبای دیگر ،حجم بیشتری را پوشش می دهد و تعداد دفعات استفاده از این محصول به دلیل پوشش دهی حجم و کیفیت بالای آن از محصولات مشابه کمتر است.

 

حتما در هنگام خرید این محصول به سایز مورد استفاده دقت کنید،جهت مشاوره بیشتر نیز می توانید در قسمت راه های ارتباطی با کارشناسان شرکت گفتگو نمایید.

 

آشنایی با شرکت رهاورد دانش پزشکی:

شرکت رهاورد دانش پزشکی افتخار دارد که رویکردهای بنیادین خود را بر اساس کیفیت، رقابت و شفافیت استوار نموده است به گونه ای که این ارزش‌ها خواهند توانست شرکت رهاورد دانش پزشکی را در جایگاهی قرار دهد که بتواند چهره ممتاز تجاری خود را در  این صنعت، به تصویر بکشد و روابط دراز مدت و پایدار با شرکای خود ایجاد نماید.
فلسفه کسب و کار ما بر اساس ارزش‌نهادن به شریکان تجاری خویش، الهام‌بخشی مداوم به اعضای شرکت جهت نوآوری و کار آفرینی و تعالی بخشی بر اساس معیارهای جدید جهانی است. ما همواره به برآورده سازی مأموریت تجاری خود یعنی «غنی سازی زندگی با در دسترس قراردادن محصولات بهداشتی و پزشکی مقرون به صرفه و با کیفیت» متعهد خواهیم ماند.

راه های ارتباطی با

شرکت رهاورد دانش پزشکی

 

WWW . r a h a w a r d – d p – c o . i r

شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۴۷۷۵۴۰-۱

شماره نمابر:
۰۲۱-۸۸۳۹۷۸۰۱

 

 

در سال 2001، شرکت رهاورد دانش پزشکی با چشم‌اندازی ویژه برای تحت پوشش قرار دادن نیازهای گسترده حوزه بهداشت و درمان، تأسیس شد.در حال حاضر شرکت رهاورد دانش پزشکی به صورتی یکپارچه با تیمی مجرب از پزشکان، داروسازان، مهندسان، بازاریابان حرفه ای و مدیران بازرگانی، ضمن استفاده از زیرساخت‌های تکنولوژیک و دانش های بنیادین و کلاسیک تجاری، و همچنین با برخورداری از پایگاه های داده‌ای غنی و پرکیفیت و استفاده از سایر منابع لازم برای ساماندهی یک کسب و کار موفق، توانسته است در راستای نمونه شدن در کشور گام های بلندی بردارد.