lagari-sen1

آیا به ورزشگاه  نمی‌روید چون فکر می‌کنید دیگر از سن شما گذشته است که لاغر شوید؟ پس مجددا خوب فکر کنید! چرا که پژوهشگران کشف کرده اند  از آنجایی که لاغری می‌تواند برای قلب و عروق فایده داشته  باشد، در هر سن و سالی پر ازمنفعت است.

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

پرفسور جان دنفیلد از دانشگاه لندن می‌گوید: «یافته‌های ما نشان می‌دهد که کاهش وزن در هر سنی، منتج به سلامت بلند مدت سیستم قلبی عروقی و بهبود کلی سبک زندگی خواهد شد. همین اصل، دلیل خیلی خوبی برای کاهش وزن اشخاص چاق یا دارای اضافه وزن در هر سنی خواهد بود

تحقیقی که از آن یاد شد، بدین صورت انجام شد که رابطه‌ی تغییرات وزن بر عوامل خطرآفرین قلبی عروقی، در گروهی از مردان و زنان انگلیسی بدنیا آمده در ماس ۱۹۴۶ مورد بررسی قرار گرفت.

تحقیقات نشان داد که هر شخصی که زمان بیشتری از بزرگسالی‌اش را در چاقی سپری کرده است، در زندگی آینده‌اش با مشکلات قلبی جدی تری روبرو بوده است، مشکلاتی همچون افزایش ضخامت دیواره‌ای شریان کاروتید، بالا رفتن فشار خون سیستولیک و افزایش خطر ابتلا به دیابت.

اگر افرادی که شاخص توده‌ی بدنی شان از مشخصات فردی که به شدت اضافه وزن دارد، به فردی که کمی اضافه وزن دارد نزول پیدا کند، یا اگر از مشخصات فردی که کمی اضافه وزن دارد به وزن سلامت نزول پیدا کند، در هر زمانی از بزرگسالی، حتی اگر وزنشان بعدها دوباره برگردد، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی در آنها کاهش می‌یابد.

دنفیلد اضافه می‌کند که: «تحقیق ما منحصر بفرد است، چرا که ما اشخاص مورد تحقیق را برای مدتی طولانی مورد بررسی قرار دادیم، بیشتر از ۶۰ سال! بهمین دلیل است که می‌توانیم با قطعیت راجع به تاثیر تغییرات وزن در طول زندگی یک فرد نظر دهیم

این تحقیق در ژورنال The Lancet Diabetes & Endocrinology به چاپ رسیده است.

پس منتظر چه هستید؟ همین حالا بهمراه بقیه‌ی اعضای خانواده دست بکار شوید و وزنتان را کم کنید! اجازه ندهید سن و سال عامل بازدارنده‌ی شما برای تناسب اندام باشد.

منبع-http://fitnessmagazine.ir/