انرژی

کسانی که دچار کمبود نیرو و انرژی شده اند می توانند با استفاده از برخی ترکیبات گیاهی، کمبود انرژی خود را جبران کنند. در این مقاله از دکتر سلام ترکیبات گیاهی را که باعث افزایش انرژی و نیرو می شود را آماده کرده ایم. توصیه ما این است که حتما این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.

اغلب ترکيبات گياهي و حيواني زرد رنگ مانند عسل و ترشحات زنبور زرده تخم مرغ و دانه هاي گياهان و پوست درختان داراي رنگ زرد و يا قهوه اي دارچين و زردچوبه که پوست ريشه گياه کورکوما مي باشدو ديگر ترکيبات گل ها و گياهان داراي استرولهايي مي باشند که داراي خاصيت زايندگي و توليد مثل مي باشند و محصولات زرد قهوه اي و قرمز مانند خرما عسل موز دارچين وغيره انرژي زا بوده و مي توان از آنان براي توليد انرژي بهره گرفت و افرادي که از کمبود نيرو وانرژي رنج مي برند و با انواع بيماري هاي عصبي مغزي و ناتواني ها دچار شده اند.مي توانند از اين محصولات بهره گرفته و بيماري هاي خود را درمان نمايند .

افرادي که در سنين بالاتر بيشتر از خرما و عسل و انرژي زا ها بهره مي گيرند مي توانند عمل خود را طولاني کرده و از اين طبيعت زيبا بهره گيرند که طبيعت براي افراد پر انرژي و نيرو زيبا و دوست داشتني بوده وبراي افراد ضعيف و ناتوان جهنمي بيش نمي باشد که اين افراد نمي توانند خود را از چنگ انواع بيماري ها خلاص نمايند که به نيرو و قدرت خود توجه ندارند و شفا را از انواع غذاها و داروها و وسايل ديگر مي جويند.گرچه فعاليت و حرکت مي تواند ما را پر انرژي سازد ولي به نظر مي رسد در اثر تقويت قواي جنسي به راه هاي مختلف و با مصرف انواع ترکيبات استروژنيک مي توان صاحب نيروي قدرتمند شد.

منبع: آفرینش