کلینیک دندانپزشکی رویال با بهره مندی از بهترین متخصصان در حوزه درمان و اصول کیفی کار خود را آغاز نموده است. این مرکز با بهره‌گیری از جدید ترین امکانات در قالب ۵ یونیت در دو بخش عمومی و تخصصی اقدام به کار کرده است که همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ شب در خدمت کلیه بیماران میباشد.

 

ویژگی های متمایز دندانپزشکی رویال:

 

1-دندانپزشکان حرفه ای:

استفاده از تیم پزشکی مجرب و آخرین تجهیزات دندانپزشکی

2-قیمت مناسب:

ارائه انواع خدمات دندانپزشکی با قیمت مناسب

 

3- خدمات شبانه روزی

همه روزه از ساعت 9 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

4-مجوز

دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

درباره مرکز دندانپزشکی رویال:

کلینیک دندان پزشکی رویال با استفاده از تیم مجرب دندانپزشکی و استفاده از بروز ترین و تجهیزات دندان پزشکی در محیطی مناسب به ارائه خدمات دندان پزشکی می پردازد.

آدرس کلینیک:

پونک خیابان میرزا بابایی، روبروی پارک ترافیک، پلاک۸۰، طبقه ۴

 

شماره تماس:
 ۰۲۱۴۴۴۵۱۴۹۰

۰۲۱۴۴۴۷۳۷۵۳

تلگرام: royal_dentalclinic@

کلینیک دندانپزشکی رویال با رویکردی مشتری محور و در راستای بهبود شرایط درمانی به ارائه خدمات زیر می پردازد:

ارائه دستور العمل و توصیه های پس از درمان به صورت شفاهی و مکتوب

معاینه و مشاوره قبل از درمان با نظر پزشکان عمومی و متخصص

ارائه خدمات معاینه و درمان به صورت گروهی و خانوادگی

انتخاب بهترین راه حل برای افزایش سطح بهداشت و سلامت افراد

کلیه کمدها و کشوها استاپردار می باشد

همه شیرهای آب چشمی و خودکار است تا بدون تماس مورد استفاده قرار گیرد

شستشوی سیستم ساکشن و بسته بندی کلیه لوازم به صورت روزانه

جدا بودن بخش درمان از انتظار با دربهای الکترونیکی

 

 

دستگاه های پیشرفته کلینیک دندانپزشکی رویال:

 

استریلیزاسیون C.S.R

در راستای رعایت بهداشت و کنترل عفونت استاندارد OHSAS مورد استفاده قرار می گیرد. این مرکز بر اساس آخرین پروتکل های سازمان بهداشت جهانی به صورت دوره ای و منظم با استفاده از نشانگرهای بیولوژیک صحت و کیفیت استریلیزاسیون را مورد بررسی قرار می دهذد. در نهایت هر بیمار با داشتن وسایل یکبار مصرف و پک اتوکلاو شده با دستگاه اتوکلاو « E9» مورد درمان قرار خواهد گرفت.

دستگاه اولتراسوند

وسیله ها و ابزارهای تو خالی به هیچ طریقی به صورت مطمئن کاملا تمیز نمی شود مگر با استفاده از دستگاه اولتراسوند که با ایجاد ارتعاش در ابزار، باعث خروج آلودگی ها می شود.

 

دستگاه رادیوگرافی دیجیتال

کیفیت و وضوح بالای تصویر در این دستگاه باعث می شود که عکس به هر اندازه قابل بزرگنمایی باشد و دندانپزشک بتواند تشخیص دقیق و کاملی بدهد. این تصاویر در سیستم کلینیک و کارت درمان بیمار ثبت شده و همیشه قابل دسترسی است.

 

دستگاه APEX FINDER

با استفاده از این دستگاه می توان طول ریشه دندان را در درمان …. (عصب کشی) به صورت الکتریکی تعیین کرد و بدون نیاز به اشعه x می توان درمان ریشه را کامل کرد و مشکلات بعد از درمان ریشه را کاهش داد.

 

 

 

جراحی و کشیدن دندان ها:

دندانپزشک به دلایلی از جمله نهفته بودن، فک جوش بودن و یا از بین رفتن کامل دندان و باقی ماندن ریشه آن در استخوان فک، ناجار به انجام جراحی دندان می شود. دندانپزشک، دندان و ناحیه اطراف آن را با استفاده از بی حس کننده موضعی، بی حس کرده سپس با یک تیغ مخصوص جراحی، لثه ناحیه مورد نظر را کنار می زند. گاهی تمام یا قسمتی از دندان توسط استخوان پوشیده شده است که این استخوان برداشته می شود تا دندان و ریشه آن جدا و خارج می گردد و ناحیه مورد نظر شستشو داده شده و سپس بخیه زده می شود.

ارتودنسی دندان:

ارتودنسی، درمان روابط نامناسب فکی و جفت شدن غلط دندان ها و ردیف کردن دندان های نامنظم می باشد. تشخیص پیشگیری و درمان توسـط دندانپزشکان متخـصص ارتودنـسی انجام می گردد. ارتودنسی به دو صـورت ثابت و متحرک است. ارتودنسی ثابت در مقایسه با ارتودنسی متحرک، در ناهنجاری های پیچیده تر انجام می شود. این درمان با چسباندن سیم و براکت های ارتودنسی به دندان ها انجام شده و در دهان ثابت است. مدت درمان بطور تقریبی از ۶ ماه تا ۳ سال می باشد.
این خدمات با بالاترین کیفیت در کلینیک دندانپزشکی رویال ارائه می گردد.

 

 

ترمیم و زیبایی دندان:

دندان ها به دلایل مختلف از جمله عدم رعایت بهداشت ممکن است دچار پوسیدگی شوند. البته عوامل دیگری مانند ژنتیک، ردیف نبودن دندان ها و تغذیه نامناسب نیز در ایجاد پوسیدگی موثر است. زمانی که دندان پوسیده می شود ترکیب شیمیایی آن دچار تغییر گشته، نرم و سست می شود و محلی جهت تجمع میکروب می گردد. در صورت درمان نشدن، دندان دچار تخریب شده و از دست می رود.

دندانپزشک با دریل مخصوص دندانپزشکی، نسج سالم دندان را از پوسیدگی و میکروب پاک کرده و قسمت از بین رفته را با توجه به موقعیت دندان با مواد مخصوص ترمیم می نماید. هرچه میزان از بین رفتن بافت دندان کمتر باشد، درصد موفقیت ترمیم دندان بیشتر و احتمال عود پوسیدگی آن کمتر می گردد.