در عمل لیفتینگ صورت چربی های اضافی برداشته می شود، عضلات زیرین پوست سفت می شود و پوست صورت و گردن کشیده خواهد شد که نتیجه آن از بین بردن چین و چروک و بازگرداندن جوانی و شادابی برای پوست شماست.

چگونه می توانم در ایران جراح پلاستیک واقعی را پیدا کنم؟

خوشبختانه وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی فهرست پزشکانی که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند را در سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی به ادرس www.plasticsurgeons.ir قرار داده است.شما می توانید با مراجعه به این سایت جراح پلاستیک واقعی را انتخاب و با اطمینان خاطر جهت عمل جراحی زیبایی اقدام نمایید. دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد.

 

 

 

 

پروتز سینه:

یکی از شایع ترین جراحی ها روی سینه عمل پروتز سینه می باشد که هر ساله در سراسر دنیا زنان بسیاری تحت این عمل قرار گرفته و نتایج مطلوبی را کسب می کنند. کسانی که از این عمل سود می برند به شرح ذیل است:
1 – کسانی که از کوچک بودن سایز سینه خود رنج می برند و می خواهند حجم سینه خود را افزایش دهند.
2 – برای ترمیم پس از سرطان سینه
3 – تا حدی می توان مشکلات ناشی از بارداری، کاهش وزن، افزایش سن را به کمک این عمل جبران نمود.
4 – حل مشکلاتی نظیر اختلاف شکل دو سینه، عدم تقارن و بد فرمی
مدت بهبودب بیمار دراین عمل 1 تا دو هفته است و برشی که در این عمل استفاده می شود 4 تا 6 سانتی متر و در چین زیر سینه است و کاملا با پوشیدن هر لباسی می توان آن را مخفی نگه داشت.

لیفت سینه:

این عمل جراحی برای بالا کشیدن و فرم دادن به سینه ها به کار گرفته می شود. عمل لیفت سینه به کسانی توصیه می شود که:
1 – شکل سینه ها دراز است و برای گرد کردن پستان ها و پر کردن قسمت بالایی سینه
2 – موقعیت نوک پستان به سمت پایین است
3 – کسانی که سینه هایشان در اثر بارداری یا بالا رفتن سن یا تغییر وزن شل شده، برای بالا کشیدن و برگرداندن سفتی سینه ها
4 – مشکل نامتقارن بودن سینه ها را به کمک لیفت سینه می توان حل کرد
بعد از عمل جراحی لیفت سینه عموما بعد از 1 تا دو هفته بیماران می توانند به فعالیت ها ی روزانه خود بپردازند.

جراحی شکم :

abdominoplasty

داشتن شکم مسطح و سفت بدون وجود پوست شل و آویزان چیزی است که همواره افراد سعی می کنند به کمک ورزش و کنترل وزن به آن دست یابند که همیشه با این روشها شدنی نیست.
ابدومینوپلاستی یا عمل جراحی زیبایی شکم اقدامی است تهاجمی جهت صاف و کشیدن شکم به وسیله ی خارج کردن پوست وچربی اضافی و سفت کردن عضلات جدار شکم. بهترين کانديد براي عمل ابدومینوپلاستی افرادي هستند که شکم هاي بزرگ و حجیمی دارند و این برجستگی بیش از حد و غیرمتعارف، با رژيم غذايي يا برنامه منظم ورزشي موجب لاغری آن نمي شود. و همچنین شلي و افتادگي و وجود چين هاي متعدد در پوست شكم، وجود ترک هاي فراوان در آن چنان آزاردهنده است كه بيمار را ترغيب به انجام این عمل جراحي مي كند. جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی به  ويژه براي خانم هايي توصیه می شود که حاملگي هاي متعدد داشته اند و پوست شکمشان دچار کشش شده و از طرفي عضلات شکمشان موقعيت طبيعي خود را از دست داده اند، جراحي ابدومینوپلاستی همين طور براي افرادی که پوستشان با بالا رفتن سن خاصيت ارتجاعي خود را از دست داده و همچنین افرادی که دچار چاقي و لاغري هاي مکرر شده اند نيز توصيه مي شود.
در مقابل افرادي که تصميم به کاهش وزن شديد دارند و يا خانم هايي که قصد باردار شدن دارند نبايد از عمل زیبایی شکم یا جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کنند چرا که در طي جراحي زیبایی شکم عضلات راست شکم کنار يکديگر فيکس مي شود ولي در طي حاملگي و در نتيجه رشد جنين اين عضلات از هم دور شده و شکم باز به وضعيت قبل از آبدومينوپلاستي بر مي گردد. این جراحی به طور مستقیم عوامل ایجادکننده بدفرمی شکم را از بین خواهد برد و به دنبال آن فراد مي تواند اعتماد به نفس و رضایت بيشتري نسبت به ظاهر خود پيدا کنند.

نمونه عمل لیفت ابرو توسط دکتر نداف کرمانی:

خانم ۶۵ ساله که یک ماه قبل تحت عمل جراحی لیفت ابرو و صورت و گردن بطور همزمان قرار گرفته است برش ها در موی سر و جلوی گوش و پشت گوش در محل هایی که دید کمی دارد می باشد.

 

 

 

تماس با ما:

دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی
عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران

 

آدرس: تهران، سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان نهم – پلاک ۱ – ساختمان کاج – طبقه ۲ – واحد ۱۰

تلفن :

۰۲۱-۲۲۱۳۴۹۳۴

۰۲۱-۲۲۱۳۴۹۹۷

 

آدرس مطب فرمانيه:
فرمانيه-بلوار اندرزگو-نبش كوچه حسيني- پلاك ١٨- ساختمان تيام- طبقه ٣ – واحد ٧
تلفن: ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢

همین حالا تماس بگیرید

خطوط ما برای پاسخگویی به شما همیشه روشن است.