مطب تخصصی دکتر وحید عارفی درمکانی از شهر تهران واقع است که دسترسی با متروو اتوبوس و تاکسی به آسانی و سهولت قابل انجام است از شمال مسیر مستقیم خیابان شریعتی از غرب مسیر مستقیم بزرگراه همت به سمت سه راه ضرابخانه از شرق بزرگراه شهید زین الدین بطور مستقیم و ازجنوب هم خیابان شریعتی به طور مستقیم منتهی به مطب ما میگردد.نزدیکی ایستگاه متروی شریعتی و ترمینال سه راه ضرابخانه سهولت رفت و آمد رافراهم میکند.

معرفی خدمات دندانپزشکی دکتر عارفی:

مجموعه تخصصی ما شامل بخشهای مختلفی جهت ارائه خدماتی در خور مراجعین می باشد و تلاش کرده ایم تا محیطی آرام و عاری از هرگونه استرس و نگرانی برای ایشان فراهم کنیم.

بخش (CSR): مجموعه ما دارای اتاق مخصوص استریلیزاسیون است که به اتوکلاوهای کلاس B که بیشترین میزان استریلیتی را در دنیا فراهم میکنند مجهز میباشد.

بخش پذیرش(RECEPTION):سیستم مدیریت پذیرش مجهز به نرم افزارهای مدیریتی بوده و با پرسنل مجرب و باسابقه اداره می گردد و تمامی اطلاعات ثبت و ضبط و محفوظ بوده و باروش PRS یا پیگیری مداوم وضعیت بیماران و برنامه ریزی و یادآوری به آنها شرایط پرمشغله مراجعین ما را به آرامش دعوت میکند.

بخش بیماران ورودی(OUT PATIENT):ما دراین بخش با آغوش باز پذیرای مراجعین محترم با هرگونه بیماری و یا نارسایی هستیم و دکتر عارفی شخصا کلیه بیماران را معاینه نموده و مشاوره تخصصی می دهند و طرح درمان در یک جلسه بطور کامل انجام میگیرد.

بخش لیزر:دراین بخش از لیزرهای گوناگون محیط درمانی استفاده می گردد ما دراین بخش لیزر “EPIC” دیود لیزرها و لیزرهای اربیوم کرومیوم Er.Cr.YSGG و “I Lase” که همه از محصولات آمریکا هستند بکار گرفته ایم.

بخش جراحی:مجموعه ما شامل یک اتاق عمل با کلیه امکانات اورژانسی و دستگاههای مختلف جراحی مثل موتورهای جراحی پیزو سرجری و لیزر مورد استفاده در جراحی و درمکانی کاملا خصوصی و جدا است .دراین بخش کلیه عمل های جراحی از جراحی های کوچک لثه تا جراحیهای پیوند و سینوس و ایمپلنت انجام میشود.

بخش ترمیمی. پروتز . و زیبایی:در این بخش متخصصین پروتز و زیبایی سریعترین و علمی ترین روشهای تغییرات ظاهری دندانها را به انجام می رسانند.

تماس با ما:

ساعت حضور در مطب

روزهای زوج ۱۰ الی ۱۳:۳۰ صبح و ۱۵ الی ۱۹ عصر  

روزهای فرد: ۱۵ الی ۱۹ عصر به غیر از پنج شنبه ها

 

 آدرس: خیابان شریعتی- جنب حسینیه ارشاد -کوچه ارشاد- پلاک ۳- طبقه ۲ -واحد ۲۵

 

تلفن : ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۴۶ – ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۴۷

شماره تلگرام : 09397764904

نمونه درمان ها و جراحی های دندان دکتر وحید عارفی:

 

انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی:

به طور کلی دندانپزشکی زیبایی شامل:

ارتودنسی

 

بلیچینگ

 

ترمیم های زیبایی

 

روکش های زیبایی

 

جرم گیری

 

لامینیت ها

 

در طیف دندانپزشکی زیبایی قرار می گیرند ، دندانپزشکی زیبایی شامل موارد بسیار زیادی می شود که البته در عمده ی بحث های دندانپزشکی می توان به لامینیت های دندانی اشاره نمود .

 

دندانپزشکی زیبایی شامل چه مواردی می شود ؟

همانطور که بیان شد اقدامات و تغییرات ایجاد شده برروی دندان های قدامی که در نهایت منجر به اصلاح رنگ ، سایز، اندازه و فرم آن ها می شود را دندانپزشکی زیبایی می گویند . این تغییرات مناسب با صورت ، حالت لبخند و فرم بینی آنها ایجاد خواهد شد .

 

 

 

 

مزایای لیزر برای درمان مشکلات لثه:

زمان کوتاه‌تر برای درمان

عدم خون‌ریزی

عدم استفاده از چاقوی جراحی

درمان در یک جلسه

بعد از درمان نیاز به مصرف مسکن نیست

 

کاربردهای لیزر در درمان مشکلات لثه‌ای:

افرادی که ایمپلنت دارند اما در ناحیه لثه دچار عفونت شده‌اند با کمک لیزر می‌توانند این مشکل را درمان کنند.

خیلی از افراد دارای لبخندهای لثه‌ای هستند. امروزه لیزرها می‌توانند بدون تغییر یا تراش و بدون هیچ آسیبی به دندان‌ها ارتفاع لثه‌ها را کاهش دهند.

برای تغییر رنگ لثه‌ها و تبدیل آنها به حالت صورتی رنگ با لیزر می‌توان این کار را انجام داد.

در گذشته وقتی دندانی دچار شکستگی به‌خصوص به‌صورت طولی می‌شد برای درمان از روش‌های جراحی زمانبر استفاده می‌شد و شخص مجبور بود حداقل به مدت یک هفته مراقبت‌های ویژه را انجام دهد. این روند درمان حدود دو تا سه هفته طول می‌کشید. اما امروزه با لیزر می‌توان در یک جلسه این درمان را انجام دهند.

 

 

 

 

اهمیت انتخاب دندانپزشک زیبایی:

انتخاب دندانپزشک زیبایی یکی از مهم ترین موارد است که باید توسط فرد انجام بگیرد ، لامینیت کردن دندان ها با تغییرات بزرگ برروی دندان ها همراه است ،لامینیت کردن یک پر کردن ساده ، یا ترمیم کوچک نیست ، و در صورتی که تغییر درمان های غلط صورت بگیرد و یا اینکه اصلاحات اصولی و علمی انجام نشوند ممکن است آسیب های جدی به دندان وارد شود و در نهایت این خطا باعث شود که دندان ها در نهایت  به روکش کردن و یا کشیدن دندان ها منجر می شود . انتخاب دقیق دندانپزشک می تواند در ماندگاری لامینیت ها ، زیبایی آن ها ، تطابق اجزای صورت و دندان ها ، زیبایی لبخند شما ، هارمونی چهره با دندان ها تاثیر مستقیمی دارد .