uni

مارک یونیورسال از کهن  ترین  مارکهای نامدار مکمل سازی میباشد که تا کنون همچنان جایگاه خود را پس از گذشت چند دهه به عنوان شرکتی کارا در تولید محصولات مکمل های غذایی حفظ کرده است.یونیور سال بیشتر محصولات خود را با بسته بندی و ترکیبات گوناگون از بقیه شرکت های تولید کننده،تولید و عرضه میکند.

سری مکمل های(( انیمال )) از تولیدات موفق این شرکت میباشند  .محصولات انیمال برای هر سروینگ،شامل تعدا مشخصی قرص و کپسول در ((پک)) های نایلونی کوچک میباشند.این نوع بسته بندی مکمل باعث آسان ترکیب مکمل ها میشود که در شرایط معمول نمیتوان این مواد را در یک مکمل گرد آورد.

به عنوان مثال در مکمل انیمال تست که یکی ازبرترین پروهورمون ها میباشد ،از ماده قدرتمند آراشیدونیک اسید هم استفاده شده که این ماده به صورت مایع بوده و تنها  در فرم کپسول های سافتژلی تولید میشود.این مکمل در کنار دیگر مکمل هایی که به صورت قروص و  کپسول میباشند،با فرم سافتژلی در یک پک کوچک قرار داده شده است.در واقع هدف شرکت یونیور سال از تولید مکمل  به صورت قرص با اشکال گوناگون،ایجاد دسترسی به چندین مکمل تنها در یک مکمل،بدون کاهش کیفیت در تولید مکمل ها میباشد.

محصولات یونیورسال که به صورت ((پک))بسته بندی شده اند:

انیمال پک: مکمل انیمال پک  از سال ۱۹۸۳ توسط یونیور سال تولید میشود.۳۰ سال تولید بدون تغییر در ترکیبات این ابر مولتی ویتامین،نشان از بی عیب و نقص بودن آن دارد. همچنین انیمال پک دارای نشان بهترین مولتی ویتامین سال از سایت بادی بیلدینگ را نیز در طی سالهای ۲۰۰۵تا ۲۰۱۱ به خود اختصاص داده است.این مولتی ویتامین علاوه بر تامین نیاز ویتامینی ورزشکاران،دارای مقدار قابل توجهی،آنتی اکسیدان، گیاهان محافظت کننده کبد،آمینو اسید های ضروری و آنزیم های هضم میباشد.

انیمال پک برای عملکرد بهینه با مکمل های آغوزIGF پروتوژن،الکترولیتها،ال لیپوتروپیک و ال آرژنین غنی شده است.در هر پک انیمال پک بیش از ۵۵ ماده تشکیل دهنده کلیدی با مقدار مناسب برای حمایت از بدن در زمان های سخت میباشد.هر یک از ۱۱ قرص انیمال پک مهندسی شده است برای عملکرد مناسب بدن.

با در نظر گرفتن انیمال پک در رژیم غذایی،شکلگیری شکاف های تغذیه ای شما متوقف میشود.چرا باید از انیمال پک برای محافظت از بدن استفاده کرد؟ورزش  با شدت بالاتر،سریعتر و بزرگتر،باعث میشود شکاف های تغذیه ای در طول زمان در بدن ایجاد شود.هنگامیکه این اتفاق برای بدن می افتد در نهایت روند رشد متوقف و یا معکوس میشود.مکمل انیمال پک را باید به عنوان پایه و ستون برنامه مکمل های غذایی در نظر گرفت .برای پیشرفت در تمرین با وزنه ابتدا باید خط دفاعی بدن را تقویت کرد و قطعا برای این کار انیمال پک کارآمد ترین مکمل میباشد.به یاد داشته باشید درحالی که بسیاری از مکمل ها آمده اند و رفته اند اما تعداد کمی از آنها توانسته اند جایگاه خود را حفظ کنند.انیمال پک در حدود ۳ دهه از جایگاه خود به عنوان کاملترین و برترین مکمل مولتی ویتامینی به اثبات رسانده است.

انیمال فلکس

انیمال فلکس فورمولی طراحی شده برای کمک به حمایت از سلامت رباط ها و مفاصل ورزشکاران میباشد. این مکمل محافضت کننده مفاصل و تاندون ها
به طور خاص برای ورزشکاران قدرتی،مانند بدنسازان و وزنه برداران تولید شده است.هربسته شامل مجموعه ای مختلف از مواد حمایت کننده از مفاصل، رباط ها و سلامت تاندون ها میباشد.انیمال فلکس کامل و بهتر از دیگر مکمل های مشابه خود میباشد تنها یک دوز در روز ضروری است.انیمال فلکس یکی از مولفه های کلیدی برای ثبات پیشرفت در بدنسازی میباشد.این مکمل نشان برترین مکمل مفاصل را از سال ۲۰۰۶تا۲۰۱۲ به خود اختصاص داده است.520 168x300 درباره یونیورسال نوتریشن

*ترکیبی از مجموعه ای قوی برای ساخت و ترمیم اتصال بافت ها
*روغن کاری و آماده سازی مفاصل برای بلند کردن اجسام و حرکات پیچیده
*پشتیبانی برای کمک به  ارتقاء توانبخشی و کاهش درد
*مواد معدنی و ویتامین های کلیدی برای پشتیبانی و عملکرد مطلوب.

انیمال پمپ

انیمال پمپ مجموعه ای از مواد افزایش دهنده انفجاری NO  نیتریک اکسید،به همراه مجموعه ای از کراتین های ارتقاء یافته به همراه به همراه آنتی اکسیدان ها و همچنین حجیم کننده های سلول عضلانی میباشد.

مواد تشکیل دهنده هر پک مکمل انیمال پمپ:

۳۰۰۰ میلی گرم کراتین مگنا پاور (Creatine MagnaPower)

کراتین گلوکونات،کراتین اوراتات و کراتین ای کی جی هر سه به عنوان تری کراتین متریکس(TCM) شناخته میشوند.

۲۰۰۰ میلی گرم ترکیبات پمپاژ خون NO Blast Complex

آرژنین آلفا کتو گلوترات،اورنیتین آلفا کتوگلوترات،سیترولین مالات،ال کارنوزین و ال-نوروالین ترکیبات پمپاژ کننده خون در انیمال پمپ میباشند.

۷۰۰ میلی گرم از کمپلکس آنتی اکسیدان ها

عصاره هسته انگور(Polyphenols)، ان استیل سیستئین(NAC)،عصاره چای سبز(EGCG)و آلفا لیپویک اسید میباشد.

۱۰۰۰ میلی گرم

انتقال دهنده های پمپاژ خون
تائورین،عصاره زنجبیل،سینولین،فنوگریک اکسترکت و بیوپرین میباشد.

انیمال کاتس  (Animal Cuts)

انیمال کاتس شامل تنوع زیادی از محصولات کمک کننده به بهبود سوخت و ساز بدن میباشد .در چربی سوز ها این مرسوم نیست بر خلاف چربی سوز های دیگر انیمال کاتس بیشتر از تولید حرارت را به شما میدهد.انیمال کاتس فرمول کامل و جامع خرد کننده چربی هاست که از زوایای مختلف چربی ها را مورد هدف قرار میدهد .در هر پک انیمال کاتس، بیش از ۴۰ ماده فعال چربی سوز میباشد و هر روز به مدت ۲۱ روز متوالی ۸۵۰۰ میلی گرم از مواد چربی سوز را با مصرف انیمال کاتس میتوانید دریافت کنیدکه  ۸ عملکرد مجزا را برای چربی سوزی در دستور کار خود دارند.فرمول جدید انیمال کات پیشرفته و تکامل یافته است.از جمله موادتشکیل دهنده انیمال کات طراحی شده است برای تحریک متابولیسم و گرما زایی بدن ،تمرکز در تمرینات،حفظ عضلات،بهبود عملکردتیروئیدو همچنین فراهم کردن انرژی مضاعف به همراه سرکوب اشتها میباشد.انیمال کات با بهبود عملکرد سیستم های چربی سوزی باعث سفت و سخت ترشدن فرم عضلات میشود.همچنین فرمول انیمال کاتس باعث تامین میل با کنترل اشتها برای کمک به اجرای صحیح رژیم غذایی میشود.

انیمال تست:
521 300x211 درباره یونیورسال نوتریشن

انیمال تست یونیور سال یکی از برترین مکمل های پروهورمونی میباشد که همزمان شرایط هورمونی بدن را از چند جهت به نفع عضله سازی تغییر میدهد.

افزایش ترشح تستوسترون ،کاهش سطح استروژن در بدن،بالا بردن پاسخ آنابولیکی بدن به هورمون ها از نتایج مصرف پروهورمون انیمال تست میباشد..از شاخص ترین ترکیبات به کار رفته در مکمل انیمال تست،آراشیدونیک اسید،متوکسی ایزوفلاون،دی هیدروکسسی برگاموتین،بیوپرین و عصاره یوهیمب میباشند

انیمال ام استک:

انیمال ام استک ترکیبی قدرتمند از مواد آنابولیک میباشد که توانایی بدن را برای افزایش سطح تستوسترون آزاد،احتباس نیتروژن در عضلات ،افزایش سنتز پروتئین و همچنین توان ضد کاتابولیکی را افزایش میدهد. انیمال ام استک همچنین باعث  افزایش سطح آنابولیکی انسولین به کمک آلفا لیپوئیک اسید و چند مکمل مشابه عملکرد آلفا لیپوئیک اسیدمیشود.از ترکیبات مهم در این محصول میتوان به متوکسی ایزوفلاون ، بتا-اسدیسترون،فنوگریک،رودیولا روزیا،و آلفا لیپوئیک اسید اشاره کرد.

منبع-http://sport4all.ir